Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 63>
Korisnik
Poruka
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 13:24
Galerija je apsolutna divota
Svaka čast
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 13:27
Hvala lijepa Leptirek
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 09:39

Fotografija%20se%20učitava

Evo probno jedne slikice, da vidim jesam li uopće uspjela.....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 09:41
Jeeeeeeeeeeeeee.....konačno, Klara, hvala ti od srca na uputama!smile78
E.....sada kada krenem s bombardiranjem slika, nadrapale ste, hehehee.....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 10:01
Ove godine za Božić sam već pripremila zaista puuuuuuuuuuno malih radova (u nadi da ću zbog recesije uspjeti prodati barem nešto.....) pa ću vam malo po malo dodavati ovdje slikice da vidite:
 
Podlošci za čaše koji su mi u konačnici ispali potpuno drugačiji nego što sam ih zamišljala - ali upravo zbog toga jako volim ovaj hoby jer nema nečega što se mora slijediti nego se pusti mašti na volju!
 
Fotografija%20se%20učitava
 
ovako izgledaju kada se poslože u kutiju:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
....pa malo kuglica.....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Malo gipsanih odljeva na kojima sam negdje radila decoupage, a negdje sam samo bojala.......
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Ako admini misle da ovim malim magnetićima nije mjesto ovdje neka premjeste gdje misle ....
 
Pa malo svijećnjaka koji su mi ove jeseni postali favorit....recesija i to......
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
...mala sličica....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
 
 
Nemam više vremena sada, ali tijekom dana ću staviti još hrpu slika.....
Da vam ne dosadim, hehehe.....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 10:04
ne mozes dosaditi draga Jani,sve ti je jako lijepo,uzivam gledajuci<3
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 11:23
Ništa ne brini, nije dosadno, inspirativno je   
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 16:15
lipo,lipo,liiiipo smile94
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 17:10
PRELIJEPO...
jedva čekam još sličica...Clap
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 18:04
Vrlo zgodno!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 00:13
Hvala vam svima drage moje smile56i baš sam vesela što sam ponovno ovdje s vamaHeart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 00:30
A sada ponovno krećem sa slikama:
 
Jedna mala slika rađena 2k tehnikom...
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Radila sam i narukvice:
 
ova je rađena tehnikom čipke (umjesto šablone koristila sam komad čipke)
 
Fotografija%20se%20učitava
 
a na ovoj je ručno rađena čipka, zalijepljena i onda bojana i patinirana...
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Ovu sam nazvala Zimska vješalica....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
....pa onda opet malo kuglica .....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Radila sam i nekoliko slika s anđelima i molitvom....(Gogs hvala ti još jednom, imaš pusu za ovog anđeleka :)))
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
 
...malo tanjura....ovaj puta sam ih radila s rižinim papirom kao završnim slojem pa su "prozračni" i baš mi se dopao taj način (hvala Elza-Buba na savjetu!)
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 00:34
Lily - oprosti što ti nisam odgovorila na tvoj upit, ma slobodno ti kopiraj što god želiš.....zato i stavljamo ovdje slike da jedne drugima damo ideje što i kako raditi....Nisam odgovorila prije jer me nešto komp "zekao" pa nisam duže vrijeme ništa uglavnom niti komentirala....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 00:54
Radila sam i podloške za čaše u par varijanti (upravo mi je u izradi još jedna tura....slikice kada budu gotove..)
 
Fotografija%20se%20učitava
 
..malo detaljnije....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Radila sam ih s "dva lica", odnosno i s jedne i s druge strane imaju motive, različite....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Onda jedne u malo drugačijoj izvedbi:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
I oni imaju "dva lica"...
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Da razbijemo malo monotoniju....opet malo svijećnjaka....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Isti taj, ali s druge strane sam radila šablonom:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Ovaj mi se jako dopao i slikala sam ga sa svih strana jer mi je svaka strana draga:)
 
 
Od jako drage fejs prijateljice sam dobila ovu vazu i preuredila ju u blagdanskom, zimskom ruhu:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Kuglica sam radila u nekoliko varijanti:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
i ovakve....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Svijećnjake u crno-bijeloj varijanti:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Sat - poklon bratu i šogorici:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Gipsani odljev - sličica:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Plastične kuglice - rađeno s unutrašnje strane:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 01:14
Ovo je moja stara narukvica, preuređena....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
...pa onda ove dvije,: uža je također neka stara, stara drvena drečavo žuta narukvica sa zakovicama koju nikada nisam nosila. Vidjela sam negdje, ne znam sada više da li ovdje ili na fejsu kako cure rade s alu-folijom i palo mi je na pamet da ju pokušam dovesti u nekakvo izdanje prihvatljivo za nošenje i moram priznati da sam zadovoljna.
Ova druga, debela je kupljena drvena baš za preuređivanje, tzv. sirovo drvo..imala sam ovaj komad čipke koji je čekao ovakvo nekakvo preuređivanje:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Još jedna preuređena dupla vazica:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Radila sam i suvenire Zaprešića:
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Opet podlošci, ovaj puta u crno-bijeloj varijanti filmskih diva 50-tih i 60-tih. Snaha se oduševila pa sam im poklonila..... I one imaju "dva lica":
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Prijateljica je ovu vazu htjela baciti jer je vrlo nepraktična za pranje pa sam joj ju preuredila....
 
Fotografija%20se%20učitava
 
Ja sam se već umorila od stavljanja slika a vjerujem da je i vama sada već stvarno dosta......
 
Nadam se da nisam duplirala slike :)
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 10:00
krasno,ne znam sta bih izdvojila,mozda,odlijeve u koje sam zaljubljena,narukvice su mi isto tako lijepe,kad ih gledam,pozelim da i ja koju uradim.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 11:50
nemam riječi, sve je predivno
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 13:13

Stvarno eksplozija radova
Svaka čast
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 18:34
Wow!!! Koliko radova i neznas sta je od cega ljepse...smile94
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 19:49
                 a uuuuu, koliko toga , divotica. Još kad se šuškica slije u đepeka, tko će ti biti ravan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.