Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 58>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 12:02
sve je super....posebno ogledalce s mojom salvetom tralalalala.....zezam se, ono zlatno mi je najljepše...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 12:16
ma daj za tvoju salvetu i hippy navija......daleko je najpohvaljenija, ja favoriziram morsku za sada
 
hvala bubi
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 12:19
bubach, kad bu dosla subota da dobijem ogledala ;) hihi, gle kak su lijepa. danas idem u ofetrachu trazit jos okvira jer sam skuzila da se to muskima svidja ;) hihihi....sve je jako jako lijepo, jedva cekam kaj si jos smuckala ;)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 12:23
ej nino svidaj mi se onaj okvir, aj me zvrc ak ga najdes , da mi cijenu velis pls pa se preposucam
 
nisam nikaj muckala vise, sam sam napravila dosta odljeva horoskopa i za kuhinju i okvira i nekaj kuca i to je sve
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 12:25
daj svi nekaj radite a ja doma kurim 38,5...jedva vidim ova slova dok pišem.....joj, baš me pokosilo...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 12:31
ipak a.........sam ti odmaraj koka.....vis, dobro si rekla da ces biti bubana...caja i odmora...gasi komp
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 12:43
he he, ajd bar uživam gledajući vaše...
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 14:06
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ej nino svidaj mi se onaj okvir, aj me zvrc ak ga najdes , da mi cijenu velis pls pa se preposucam
 
nisam nikaj muckala vise, sam sam napravila dosta odljeva horoskopa i za kuhinju i okvira i nekaj kuca i to je sve
 
okvir ti kosta 11 kn u ofertachi. ak ga bude, kupim ti. kaj si za kuhinju radila? osim pikse za spagetline? i kakve kuce? zbunj....zbunila si me....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 14:07
nino i ja bi dva komada ak ih bude plizzzzzzz
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 14:15
Jassi.. prekokrasni okvirići....mljac
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 14:41
hvala spring
 
nino 2 kom pls
 
radila sam magnete, pa magneti s motivima kuhinje i kupajone, pa onda one dalmatinske kamene kuce u par velicina......
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 14:52
jassi, od kud ti ti kalupi??? idesh draga ;) aj dovrsi ih da vidim kak izgleda, bas me zanima.
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 16:37
srećo onaj crno,crveni okvir mi je baš,onak,kaktrebabiti
 
bravo ženska, veliš -malo si radilaClap
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 16:58
Wooow, prelijepo.Posebno mi je ono crveno-crno ogledalo!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 20:28
Hej draga, da ne posumnjaš da sam te zaboravila, super su ti ideje i ogledalca su ti ful slatka...doduše ono srce koje visi na kvaki mi je ful slatko...i da, ja ti inače nisam za morske motive ali ovo ogledalce za morskim je zaaaakon i btw ako ima vidiš di tu salveticu slobodno je šalji. E da i još nešto, šaljem ti dupliće ove dane.Pusa
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 00:18
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:









a kak' si ovo postigla da ovako dobro izgleda?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 00:41
o draga pa ti se punom parom bacila na posal,sto reci nego odlicno! smile141
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 10:01
jao curke hvala svima ,ajd po redu da se ne zgubim
 
nino_kupila sam nekoliko kalupa i super ispada, slikam kad bu gotovo ili dojdi pogledati
ancica .,,monna---hvala mile moje
 
sunce moje....to mi je bila zadnja salveta, i ja sam u optrazi za morskim, duple kaj su novi slozim ovih dana i putuju tebi draga
 
 
rose hvala mila-su stigle salvete'
 
LOLLYPOP....MA KAK TREBA-PRVO TAMNA BOJA KOJA SE OSUSI, ONDA UTRLJAS SVIJECU, PA SVIJETL ABOJA, PA UZMES SMIRKG I UDRI TAM DI OCES SKINUTI...JA NISAM PAZILA PA JE NEGDJE PREVEC ALI U+ZA PRVI PUT JE OK, I ONDA SALVETA--jo sorry na velkim slovima..ne dam i se ponovo pisatiiiiiii
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 10:17
 
moj gipsani odljev, twin colot+salveta
 
 
gipsani odljev koji mi je pukao ali sam ga spasila +twin color+salveta
 
moj gipsani odljev, akril boja i salveta i skoljke
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 10:59
fantasticno!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.