Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 80>
Korisnik
Poruka
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 15:38
veoma, veoma, veoma lijepo....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 20:02
maslina kako si me ucas skontalasmile96..ma ne,nisam se kupala ovih dana,a kod mene smjena "turista"(citaj prijateljice,sestre),a ova tura bas nema razumijevanja za moju ovisnost o forumu,pa sam jedva uspijela poslat vam par cmoka,ne stignem nista komentirati,niti mackati..
hvala vam cure,maslina i malena,a svima skupa veliki zagrljaj i velika,velika pusasmile79smile169
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 09:26
Ovo i jest vrijeme uživanja, a u tvojim radovima ćemo uživati od jeseni pa nadalje....
 
Ja te razumijem...i ti imaš život osim foruma....
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 23:29
prekrasnosmile71
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 12:30
ljubice moja ruzice hvala ti,i drago mi je da si opet s namasmile79

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:43
meni ova dva anđela izgledaju kao post inspiracija na zadanu temu,odnosno na ovaj prekrasan susret što ste ga imale, ili je jednostavno bio dobar predosjećaj da će se nešto lijepo dogoditi na susretu...
čuvali vas anđeli...
jako si sve to lijepo iskombinirala
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:42
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

meni ova dva anđela izgledaju kao post inspiracija na zadanu temu,odnosno na ovaj prekrasan susret što ste ga imale, ili je jednostavno bio dobar predosjećaj da će se nešto lijepo dogoditi na susretu...
čuvali vas anđeli...
jako si sve to lijepo iskombinirala

hej nato,stvarno smo imali lijepo i ugodno druzenje,pretpostavljan da si vidila slike,i na njima se da iscitati koliko smo gustali..hvala ti za lijepe zelje,uzvracam ih svim srcemsmile79
i na komplimentu za rad, hvala najljepsasmile79
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:42
Kao što sam ti već jednom napisala vidi se da jako puno radiš i rezultat nemože izostati , a što se meni naročito sviđa su motivi koje ja jako volim .Osim vrsne majstorice ti svesrdno pomažeš u tehničkom smislu što je meni neophodno jer sam kop. nepismena.Hvali ti na tome.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 17:47
Kad mi se ništa ne radi,kao sad,a nije da nemam kaj raditi,ponovo gledam vaše radove i Kaćo jedva čekam tvoje nove radove...i da znaš da si mi bliže došla bi po noći i ćopila ti sve one škrinjice,pa tegle,tanjure,tacnu..ma sve ismile115pa me ti ulovi! A,sad ozbiljno,radovi su ti savršeni i mogla bi ih gledati svaki dan.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 19:43
nado draga hvala tebi,puno,puno ..spiderwomenice i tebi hvala sto me opet cirkas,i na komplimentima ti puno hvala
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 18:02
Pa cure moje, baš ste brbljave! Dođem ja vidjeti što je kaća radila, kad tamo, nigdje slika...sama spika. I rima štima! A gdje su slike?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 18:30
Sad sam i ja smile200 gledat jer sam mislila da ima neka nova škrinjica,a kad tamo ništaUnhappy
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 09:08
anđeleki su predivni....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 11:23
cure svimasmile79..evo nesto malo sam radila,jos manje poslikala,za sada samo ova tri rada..
ovu skrinjicu i okvir smo,mi cure iz splita poklonili nasem adminu i njegovoj ivani,za uspomenu na posijet splitu i ugodno druzenje(tko nije vidio,slike tog druzenja imate u okupljanjima u temi "nima splita do splita")..mene dopalo da ih oslikam...cure hvala na povijerenjuHeart









Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 11:25
poklon je prekrasan,cili njezan sa motivom ruze,pun pogodak! sto reci nego bravo kaćo!smile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 11:33
Slažem se s Rose, poklon je doista nježan i romantičan, ali mi je druga škrinjica skroz po mom ukusu - jako lijepo! Ajde' da si se i ti trgnula malo "ljenjivka" jedna! smile96smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 11:42
Ajme svitu,natirali su kaću da bude vridnasmile51.
 
Pun pogodak,nastali su krasni primjerci,divne nježne škrinjice,savršen i reprezentativan poklon.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 11:47
super su kaćo Smile
 
 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 11:55
djevojcice moje puno vam hvala,pusa svimasmile79smile79smile79
maslina da znas da si potpuno u pravu,ko zna kad bi se pokrenula da nisan "morala",sva srica pa mi ovo "moranje" nije tesko palo..izzy o ukusima se stvarno ne treba raspravljati,meni nikako potpuno nije sjela ova mala skrinjica,a sto je najgore iman jos dvije neposlikane koje mi isto tako nisu sjele,ne ide mi bas od ruke u zadnje vrijeme,ubi me ova ljena faza..smile42


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 12:00
Opet ja kriva... Sad će ispasti još da nemam ukusa jer mi se sviđa ova mala "zapaljena" škrinjica! Ha! Mislim da znaš i sama da je jako teško procijeniti vlastite radove, posebice nakon ere "linosti" LOL, ali ti to sve fino poslikaj pa daj nama smrtnicima da prosudimo! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.