Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 89>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 11:56
Curke.....sorry Iris na off topicu ali trebam pomoć
Da li netko zna gdje se može iznajmiti kostim za odraslu ( mušku ) osobu...tipa kauboj ili indijanac?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 12:17
e, da trebaš djeda mraza tu bih ti mogla pomoći, ovako...Unhappy
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 12:25
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Curke.....sorry Iris na off topicu ali trebam pomoć
Da li netko zna gdje se može iznajmiti kostim za odraslu ( mušku ) osobu...tipa kauboj ili indijanac?
 
htv? hnk? ne znam bas jel oni imaju western-garderobu... ili neko drugo kazaliste mozda...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 12:35
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

e, da trebaš djeda mraza tu bih ti mogla pomoći, ovako...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley6.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Unhappy" />


Imamo djeda mraza ...a i nekako nam se ne uklapa u temu Wild thing
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 12:37
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Curke.....sorry Iris na off topicu ali trebam pomoć [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" /> Da li netko zna gdje se može iznajmiti kostim za odraslu ( mušku ) osobu...tipa kauboj ili indijanac?

 

htv? hnk? ne znam bas jel oni imaju western-garderobu... ili neko drugo kazaliste mozda...


Ma znam.....probala.... u biti trebam nešto na temu Wild thing
Muž ima tematsku božićnu zabavu ....

( e..te lude Švabe..svake godine nekaj novega zmisle )
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 12:54
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

cureeeeeeee, ima li itko nešto na jagodicu bobicu, trebam napraviti sliku za curicu koja ide u vrtić sa Ipsićem a ona je luda za njom, pomozite mi Cry
 
si pogledala u turbo limachu imaju povremeno tih "tematskih" djecjih salveta, iako ja mislim da nisam vidjela jagodicu. to je jedino kaj mi pada na pamet... (ak nadjes biljezim se i ja... LOL)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:13
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

cureeeeeeee, ima li itko nešto na jagodicu bobicu, trebam napraviti sliku za curicu koja ide u vrtić sa Ipsićem a ona je luda za njom, pomozite mi Cry
 
si pogledala u turbo limachu imaju povremeno tih "tematskih" djecjih salveta, iako ja mislim da nisam vidjela jagodicu. to je jedino kaj mi pada na pamet... (ak nadjes biljezim se i ja... LOL)


nisam pogledala u zadnje vrijeme a kad sam zadnji put bila nisu bile, to znam...zamolila sam jendu našu dragu forumašicu ako mi može isprintati slikicu koju sam našla na netu kao screensaver, preslatka je...No, thanx na savjetu...mogu ti poslati tu sličicu mailom ako želiš?
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:20
Hippy, sve vrste kostima iznajmljuju u HNK a možda i u Komediji , nazovi i provjeri
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:26
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

cureeeeeeee, ima li itko nešto na jagodicu bobicu, trebam napraviti sliku za curicu koja ide u vrtić sa Ipsićem a ona je luda za njom, pomozite mi Cry
 
si pogledala u turbo limachu imaju povremeno tih "tematskih" djecjih salveta, iako ja mislim da nisam vidjela jagodicu. to je jedino kaj mi pada na pamet... (ak nadjes biljezim se i ja... LOL)


nisam pogledala u zadnje vrijeme a kad sam zadnji put bila nisu bile, to znam...zamolila sam jendu našu dragu forumašicu ako mi može isprintati slikicu koju sam našla na netu kao screensaver, preslatka je...No, thanx na savjetu...mogu ti poslati tu sličicu mailom ako želiš?
 
moze, hvala, poslat cu ti pp. a sutra zapravo i tako idem u turbo limach po neke poklone pa cu pogledat za jagodicu i javim ako nadjem (ne jos nisu na redu bozicni pokloni, nego prvo moram "odradit" cetiri rodjendana, izmedju ostalih i moj mali slavi za par dana.... dakle, ode placa puuuuno prije bozica....LOL)
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:27
hippy, samo napomena, kostime iznajmljuju no iznajmljivanje se naplacuje i cesto nema svih trazenih velicina. moras otici tamo i isprobati (imah tematske rodjendane, a i za turnire trebah neke kostime pa redovno posjecujem njihove podrume hihi). u hnk su malo zeznutiji no imaju prekrasnih kostima, trebalo bi pitati i u kazalistu tresnja jer oni imaju dosta tih kostima iz ranijih predstava a u velicinama za korpulentnije odrasle.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:29
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

hippy, samo napomena, kostime iznajmljuju no iznajmljivanje se naplacuje i cesto nema svih trazenih velicina. moras otici tamo i isprobati (imah tematske rodjendane, a i za turnire trebah neke kostime pa redovno posjecujem njihove podrume hihi). u hnk su malo zeznutiji no imaju prekrasnih kostima, trebalo bi pitati i u kazalistu tresnja jer oni imaju dosta tih kostima iz ranijih predstava a u velicinama za korpulentnije odrasle.


Nisam te skužila...za koje kazalište misliš?
I naravno da mi je jasno da se to plaća.......btw, muž mi je visok i vitak
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:39

i meni moji rekli tresnja a idem sad zvati JF

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:45
Jassi i Franjica očekujte pošiljku!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 13:46
da draga...razumem
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 14:29
hippy, visok???? e to bu problem, glumci su ti uglavnom niski, tak da hrpa stvari i meni bude prekratkih nogavica, ak je visok tu bu banana, izgledao bu kao da ima kaprice :)
 
onda definitivno nek ide jedino u hnk, u komediji nema kaj traziti jer su tamo svi niski glumci. meni su skoro sve hlace bile za 10 cm prekratke :(
 
kazaliste tresnja ti je kazaliste kod selske. oni su isto znali nekada iznajmljivati kostime. gavella nista ne posudjuje ni pod razno, a na tvu? tamo sigurno se moze naci svega samo ti tamo zbilja nemam nikoga :(
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 19:48
vidim da se prica o turbo limachu i nekim igrackama. ja sam danas bila u euromu na borongajskoj i skoro dozivjela slom zivaca: gdje su ove igracke bile ranih osamdesetih? ma mrs :)
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 21:42
Iris, SunceRi, hippy, spring, ninochka, miskopisko, branka202 (nadam se da nisam nekog izostavila) šaljem vam naručene salvete u petak čim se vratim s putaBig%20smile
Skoro sam sve spakirala još u nedjelju prije puta i sad samo čeka da odnesem u poštu.
Btw. razgrabile ste mi sve prozoreLOL
 
jassi, ti si rekla poslat adresu na pp ali nisam nista dobila
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 21:57
Originalno poslano od člana lollypop lollypop napisao:

vidim da se prica o turbo limachu i nekim igrackama. ja sam danas bila u euromu na borongajskoj i skoro dozivjela slom zivaca: gdje su ove igracke bile ranih osamdesetih? ma mrs :)
 
ma nije ih bilo, ali to ne znaci da smo bili manje sretni i zadovoljni zato kaj  nismo imali sve te igracke, stovise.... zato nemoj se sekirati Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 22:02
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Iris, SunceRi, hippy, spring, ninochka, miskopisko, branka202 (nadam se da nisam nekog izostavila) šaljem vam naručene salvete u petak čim se vratim s putaBig%20smile
Skoro sam sve spakirala još u nedjelju prije puta i sad samo čeka da odnesem u poštu.
Btw. razgrabile ste mi sve prozoreLOL
 
jassi, ti si rekla poslat adresu na pp ali nisam nista dobila
 
poslala
sorry na kasnjenju
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2008 u 09:35
darla, fala :)
 
btw jedne godine krajem faksa radila sam u turbolimachu u ilici (sada je tamo onaj mexx ducan). uglavnom od 1.10. do 15.01. koja ludnica. moram priznati da sve kaj nisu mogli prodati, stavili bi jednog decka i mene, i nas dvoje bi se cijelo vrijeme igrali s tim stvarima. znas kad smo prodali sve one ogromne autice za barbi, neke galije od lega, kaj ti ja znam kakve robote koji svakaj rade a veliki su ko dijete od dvije godine itd :) sve u svemu, turbo je bilo, radilo se od non do stop. najgore je bilo kad radis do 11 (ducan radi do 9 ali ne mozes ljude sterat van) pa stigne roba kojom punis police do nekih 3 ujutro, dodjes doma i vec u sedam ujutro moras biti na poslu :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.