Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 159>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 18:28
Stolić na terasi je super Clap, a što je ono zimzeleno samo grana ili neka biljka.
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 21:57
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Stolić na terasi je super Clap, a što je ono zimzeleno samo grana ili neka biljka.
Lantana hvala ti za pohvale.Ono zimzeleno uz ciklame je tisa,kupila sam je također u MBM-u kad i azaleje.Mala je biljčica,na proljeće je mislim presaditi u veću posudu i držati negdje vani...smile78
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 22:09
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

ClapBurrito zvuči kao meksička hrana!Wink Nadam se da ću uočiti u četvrtak nekog, jer mi je baš zanimljiv.
A pljesak ustvari ide stoliću na terasi i sadržaju....Proljeće!Big%20smile
Baka hvala ti na pljesku za stolić na terasi,stvarno djeluje kao pravo proljeće,samo da previše ne zahladi,onda bi morala micati samo više ne znam kamo....Što se tiče burita,pokazati ću ti ga gdje stoji,pa se odluči..Ja sam sinoć pretraživala odnosno proguglala,kako bi rekla Flavia,o burittu...Našla sam da je to meksička hrana i meksička biljka, tako da ti imaš pravo da je to hrana....smile181
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 22:20
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Sve lijepo i rascvijetano.
Kod tebe je već proljeće .
Štefice hvala ti lijepo na posjeti,rascvjetan je ovaj dio, ali neki djelovi su smrznuti i tužni....Proljeće je tu negdje, ali danas je čak i snijeg padao,premda jako kratko....Nadam se da velike hladnoće valjda neće biti i da neće biti novog smrzavanja...smile149
sutra je novi dan
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:00
Taj mali "meksikanac Buritto" malo po malo postaje popularan na forumu.......u četvrtak će vjerujem biti vrlo tražen u MBM-u
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 16:50
Draga Jagoda, tvoj stolić na osunčanoj terasi poziva nas šetače na kavicu, a nigdje nikoga...
Pridružujem se fanovima zagonetnog Meksikanca, tako sočnog i zelenog.
Lijepi pozdrav
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 01:31
Drage moje Korjenko i RetriverSara,hvala na posjeti...Meksikanac Buritto dobiva sve više obožavatelja,a što će tek biti nakon kave u četvrtak...
Danas je bilo sunčano vrijeme pa sam malo prozujila po vrtu, da vidim što je ostalo živo, a što je smrzlo....Za limune na stablu sam znala da su partili...Odmah nakon slikanja orezala sam sve što je bilo suho, da to više ne gledam...Žao mi je jedino da nisam pobrala sve limune, a ne samo dio...Htjela sam da ostanu friški kad zatrebaju, kao i svake godine do sada...Međutim kalkulacija mi se nije isplatila....Bitno da je stablo ostalo živo, pa će onda  biti još limuna ove godine...
Eto jadnog mog  limuna...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 01:34
Ovako izgledaju plodovi limuna na stablu,sve sam porezala da ne gledam ovu tugu...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 01:39
Nakon tuge evo i malo lijepših detalja...Marelica je bacila prve cvijetiće ...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 01:44
Mimoza je sačuvala nešto cvijetova koji će brzo procvjetati...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 01:48

Ovaj kaktus od moje mame stalno je vani,dobro se drži a ima i pupove...

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 01:56

Evo i moje prošlogodišnje ciklame koja je isto stalno vani, a eto ima i pupoljke....

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 01:59

Za kraj semprevivumi moje mame,kojima zima ne smeta...

sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 08:07
Jagoda Clapza ciklamu, katus i ostalo! Kod tebe kao da nema zime.
A burrito... pa već sam odlučilaWinkBig%20smile samo da ga nađem tamo, moj je!Big%20smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 08:23
Baš šteta za limun, propali su plodovi, ali stablu vjerovatno neće ništa biti.

Pored svih prekrasnih biljaka koje imaš prelijepa mi je ardisia. 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 19:09
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Baš šteta za limun, propali su plodovi, ali stablu vjerovatno neće ništa biti.

Pored svih prekrasnih biljaka koje imaš prelijepa mi je ardisia. 
Otok nisam već duže bila na ovoj mojoj temi pa nisam niti odgovorila...Danas sam tu pa ti zahvaljujem na posjeti i pohvali za adrisiu...Lijepa je to biljka kako će se držati za drugu godinu vidijeti ćemo Sad ih je bilo u MBM-u po 5kn ako hoćeš mogu pogledati ako još ima ...Za limune mi je jako žao, jer prijašnjih zima nije bilo problema pa nisam vodila preveliku brigu...Ošišala sam sve smrznuto pa što bude....smile71
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 19:18
[QUOTE=baka]Jagoda Clapza ciklamu, katus i ostalo! Kod tebe kao da nema zime.
A burrito... pa već sam odlučilaWinkBig%20smile samo da ga nađem tamo, moj je!Big%20smile
 
[/QUOTE
Bako hvala ti za posjet i pohvalu....Ja kasnim sa odgovorom jer burito je već kod tebe doma....WinkWinksmile127
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 19:27

Evo i malo novosti, moji jaglaci...

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 19:34
Evo i svijetlijeg jaglaca....
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 19:37
ClapZa jaglace.
Šteta da nisi pobrala limune, jer su zbilja "komadi".MMK nije vjerovala kad sam joj pokazala onaj tvoj i rekla da je sa Zameta a ne recimo s Hvara ili iz doline Neretve!LOL
Kamelija više ni ne spominjem. Prekrasne su i kad ne cvjetaju samo pupoljci!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.