Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora by Floramye
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora by Floramye

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 55>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2016 u 11:41
Ma sve je predivno . Nema izuzetaka . Svaki korak po vrtu je čaroban . Svake pohvale .Divno. Navratit ću opet. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2016 u 20:24
Tvoj vrt mi je tiha patnja
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2016 u 20:27
Sve biljke su prekrasne i sve sam pregledala od pocetka do kraja
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 23:44
Hvala svima na posjeti!


Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 23:45
I tako nam prođe još jedna zima...


Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 23:49
Cekamo nove slikice. Posebno me zanima " projekt safran"
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 23:51
Prvi cvijet kukurijeka ikad u mom vrtu, baš se veselim! Trebao je biti bijeli ali i ovakav mi je prekrasan.

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 23:57
Rubensice, pozdrav! Drago mi je vidjeti te u mom vrtu. Još se sjećaš projekta šafran!?
Baš sam ga danas slikala ali nekako fotke nisu dobro ispale. Projekt broji sve više šafrana ali nikako da naletim kad je sunčano i kada su im glavice otvorene. Valjda jednom budem imala više sreće!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 18:36
Vratila sam se malo u rikverc i uživala u 
proljetnim slikama
Snjegović koji leži je baš simpaali svejedno
želim da je zadnji ove zime
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2016 u 19:43
Prijavljujem setnju,sve je prekrasno,nas dvime imamo isti ukus sto se tice biljaka.kukjrijek je prekrasan.×
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2016 u 07:30
prdivan kukurjek ja ih bas bas volim....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2016 u 07:04
Baš mi je drago što si opet ovdje! Veselim se ovoj cvjetnoj godini u tvom divnom vrtu! Kukurijek je prekrasan! smile84
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 14:40
Kukurijek je divan.
Snjegović se umorio pa je prilegao? Super ideja!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2016 u 11:48
Neka nam je prošla zima... vjesnici proljeća su mi najdraži. Divan kukurijek u tvom vrtu. smile92
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2016 u 14:07
Pregledala sam malo prijašnje slike, i mogu doći do zaključka da je ovaj vrt je pravo umjetničko djelo, famozan je, sve mi se sviđa. smile120Kukurijek je nježne boje što mu odlično stoji, s nestrpljenjem čekam nove slike....
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2016 u 07:53
Vrt je prekrasan steta sto ne stavljas nove slike
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2016 u 12:05
perunike ocvale, a tebe nema, čekamo graničice Wink
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2016 u 00:20
Hvala od srca svima!

Nisam ovdje bila jako dugo pa ću evo malo danas pobrisati prašinu.
Nisam vas zaboravila, to nikako! Sve vas pratim koliko god mogu.
Prošle godine sam malo zapostavila vrt ali sam pronašla nekoliko slika pa ih stavim u nastavku. Ove godine se trudim biti što više tamo, uzimam po dan ili dva godišnjeg i od jutra do noći plijevim, kopam, puzam, sadim....
Vrt sam i opet proširila, znate i sami kako to ide. Kad ponestane zemlje, uzmeš teglu, poslije se preseliš i na zračni prostor! Ideja je puno, vremena malo, neke padnu u zaborav, neke i ugledaju svjetlo dana.
MM je vidio da sa ovom ženom nema šale što se flore i faune tiče, pa sam ove godine dobila i u svom dvorištu malu gredicu. Voljela bih ju napraviti samo u bijeloj boji po uzoru na našu dragu Korijenko. Ali to je briga za na jesen (slatka briga).
Ove godine nemam baš nekih slika vrta jer ne nosim fotić sa sobom. Ako ga ponesem onda od mog posla skoro pa ništa.
Djeca polako odrastaju, trudim se pogledati vrtne emisije na HRT-u i s vremena na vrijeme prošetati i vašim divnim vrtovima, a posrećila mi se i Flora ove godine. Sve u svemu, mislim si, dobro mi krenula ova godina. A onda, prije nekih desetak dana, sve mi je stukao led. Hoste su najviše stradale. Došlo mi je da odustanem od svega. Do danas sam se već sabrala i idemo dalje...

Još jednom svima veliki pozdrav i pusa!


Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2016 u 00:38
Od svog vrta nikako ne odustaj. Samo naprijed, i ja čekam u redu pogledati nove sličice.
Sutra je novi dan.
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2016 u 13:35
I ja jedva cekam nastavak
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,199 sekundi.