Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 78>
Korisnik
Poruka
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 19:10
Tija požuri, čekam fotke (reci Dadeku da ne zabušava) !  smile113
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 22:11
Danas smo malčice boravili vani i istraživali što je novog....pa novog ima svašta i ništa......lukovice su krenule, Helleborusima treba još sunca da bi onak zapravo procvali. "Proljeće" se osjeća već u vrtu, ali kao što sam čula na televeziji zima još uvijek nije gotova i ne predaje se. Moja Euphorbia koja i ovako jadnička izgleda šareno u ovom sivilu.
 
 
 
Nakon boravka vani ušlo se unutra i krenulo se s "postavljanjem"  malog fotografskog studija na kuhinjskom stolu jer trebalo je pofotkati novu članicu mog biljnog carstva, orhideju Ludisiju, i evo je.....
 
 
 
 
 
.....a moj ljubimac je počeo s otvaranjem i neće imati tri cvijeta nego četiri na jednoj stapci i zbilja je crveni kako i je na "pločici" napisano......njegovo otvaranje izgleda fascinantno.....
 
 
 
 
....o razvoju daljnjih događaja bit ćete foto-izvješteni.....
 
 
Bez tebe, Oliver Dragojević
 
 
Bio sam korak od dna
a ti si ruku pružila
bio sam na kiši sam
ti vrata si otvorila

Bila si nekako sva
za mene nestvarna
bila si žena
što zna da ljubav da

Bez tebe nestat ce sunca
druge cu prositi za malo ljubavi
bez tebe, jedina moja
za kog' ću živjeti, za koga umrijeti

Bilo je noći bez sna
a ti bi me uspavala
moj svaki znala si grijeh
al' opet bi me ljubila

Bio sam ponekad grub
ti sve bi praštala
bila si žena što zna
da osjeća
 
 
 
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 22:38
smile227ClapClapBig%20smile
Na vrh
PeKa View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PeKa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 23:04
Koja fotka!Thumbs%20Up
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 23:16
Ja jedva čekam vidjeti rascvjetanu  orhideju .
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 07:17
Ohohoho.... pa ovo je prekrasno,ja do sad nisam čula za ovu orhideju,a amarilis je priča za sebeTongue
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 10:22
Lijepo Tija!
 
          smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 22:55
Hvala svima!!!
 
Mali Kaktuse ja za Ludisiju nisam čula tako dugo dok nisam "zalutala" k Vokiju....i onda je bilo samo pitanje kad ću je nabaviti.
 
.....danas je dan bio takav kakav je bio i nije nam se dalo nikud, pa dok sam ja peglala moje biljčice su imale foto-sesion.....prvo Amarilis naravno, stanje današnje......
 
 
 
Euphorbia milii
 
 
 
 
 
 
Calathea crocata
 
 
 
 
 
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 23:56
ove slike su kao za enciklopedijuClap
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 06:56
Fotografije su predivne,ti na poseban način nam pokažeš cvitsmile55a cviće je za svaku pohvaluThumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 10:23
Predivne slike tvog cvijeća, pa izgleda da brzo učiš od tm, pa su tvoje fotke savršene (ili je to njegov uradak?).
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 10:38
carske fotografije
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 11:23
Triša draga zašto uz privatnog fotografa da se trudim? On meni fotke ja njemu ručak, večeru i desert, robno robna razmjena ti vlada kod nas.Wink
 
Djevojke hvala!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 11:41
Tija,neki dan sam prolazila autom tvojom ulicom,i onako nabrzaka bacim pogled na tvoj prozor,a ugledam kristov trn,pa se mislim u sebi da sigurno nisam dobro vidjela,pa ti ne voliš pikavce,a sad vidim da se nisam zabunila.Samo ti lijepo uslužuj TM, a mi ćemo se diviti lijepom cvijeću koje on poslika.Clap
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 11:49
To je jedini pikavac kojeg imam, dobila sam ga prije nekih 12 godina od svekrve. Ona je svog odavno već bacila, a ja sam svog iz inata uzgojila do ove veličine, već je bio sav nikakav u jednom razdoblju, ali evo ga lijepog i fotogeničnog. Jedino što je presađivanje prolazilo uz hrpu psovki tako dugo dok nisam uzela one hvataljke iz pribora za roštilj, pa ga sad presadim za 2 minute.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 11:59
E super, hvala na ideji za hvataljke, toga se nisam sjetila Wink.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 12:35
Prvo sam razvukla one za led, ali ove su idealne.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 14:56

Jedan cvijet Amarilisa se otvorio......jurim domeka ga vidjeti

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 09:15
i mi uskoro da ga vidimo
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 12:38
....danas budem stavila fotke, jučer nismo stigli pofotkati...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.