Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 74>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 22:00
Moja nova gazanija



Prekrasna je



I ovo je novo. Donijela iz Ludine. Imena zapamtila nisam. LOL



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 22:04
Ovo sam "naslijedila"od Lilike. Naravno, ne znam kako se zove. Znalci, molim, prosvijetlite me








Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 22:10
Ružica stablašica, dar naše Kat.ree








Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 22:20
Polupanoramska LOL južne strane dvorišta s dvije jadne smokvice koje ni same ne znaju jel bi rasle/ne bi rasle



Malo pogleda s terase





Ovaj polygonum naše BB-e, upeterostručio se od kad sam ga posadila



I ostići su veliki, veliki





Za danas dosta.
U petak vodim djecu na more, neće ih bit 2 mjeseca pa ću imat više vremena za moje cvjetiće.
Sad idem peglat, skupilo se.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 22:26
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Sad priznaj koja ti je ono curka vrijedna ko mama, da ju ukradem za snahu i normalno usput ću ti počupati pol vrta



Priznajem: najstarija. Sam si je odnesi, brzo ćeš je vratit kad vidiš koliko može pojest! LOL
A ak mi počupaš pol vrta, kaj meni ostaje? Ionako imam samo pol! LOL

Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 22:32
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Opet si ležala ispod juke! Kaj buju susedi rekli?



Jesam, ležala sam, i skoro nastradala. Nisam na vrijeme vidjela da mi se susjedov cucak uneredio po dvorištu, pa sam se skoro zalegla u drekec. Već sam spuštala pozadinu na travu kad sam vidjela hrpicu, a kako mi je pozadina fala ti bože poteža, nisam mogla zaustavit slobodan pad. Uspjela sam se zadnju sekundu nekak na bok izmaknut, tako da sam samo rub hlača ukakala. Vražji cucki, kaj po svom dvorištu ne kakaju!
A susjedi su već navikli vidjet me u raznim pozama porazbacanu po dvorištu, pa više ni ne komentiraju. Bar ne predamnom. LOL

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 22:36
smile96

Baš si me nasmijala! Kad sam čitala stvorila sam si filmić u glavi i mogu ti reći da je prava komedija.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 23:08
Big%20smileTvoje veselje je zarazno!LOL
A vrt je sve ljepši. Fino si dopunila i popunila... ali među ovim slikama mi je naj ona kompozicija s lobelijamaClap!
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 23:12
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:


Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Sad priznaj koja ti je ono curka vrijedna ko mama, da ju ukradem za snahu i normalno usput ću ti počupati pol vrta
Priznajem: najstarija. Sam si je odnesi, brzo ćeš je vratit kad vidiš koliko može pojest! [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />A ak mi počupaš pol vrta, kaj meni ostaje? Ionako imam samo pol! [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


a kaj bi ti meni curu bez miraza?
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 23:47
Anastazija, meni baš i nije bila komedija kad sam morala hlače na ruke prat. Confused

Baka, baš sam sretna što je moje veselje zarazno. Voljela bih kada bi svi ljudi ovog svijeta bili sretni i veseli.

GT, nema miraza! Nemreš i ovce i novce!
E, sad je ispalo da mi je dijete ovca...
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 23:52

Nema veze Bigi, to je sad u modi LOL.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 23:54

Kamenjar mi se jako sviđa, a košarica s lobelijama je divna Thumbs%20Up za toju novu kompoziciju

Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 23:54
Kaj je u modi? Bit ovca?
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 23:56
Moon, opet si mi došla!

Hvala ti, šaljem ti jednu veliku smile78
Nadam se da se skoro vidimo u Rijeci. Wink
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 00:02

Pa da, vidiš da nas gledaju sa svih plakata i reklama.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 06:55
Draga Bigi,
šetam tvojim dvorištem i uživam,ali kavice nigdje,drugi put.
Danas i uvjek,ovce su na cijeni !
Imati dobru ovcu danas je bogastvo,zato .........
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 08:52
Ja bi samo jednu lijepu mladu Ružu i ostalo cvijeće da joj pravi društvo, a novce i ovce si ti zadrži.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 10:10
smile227 kamena korpa mi je zakon!
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 12:45
O mammy blu smile128 tebi a ne TM za ta tri cvijeta. Najlakše je cvijeće posaditi a dalje..............
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 13:26
Skok po skok prošetala ja tvojim dvorištem i praf mi je lijepo bilo!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.