Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 07:00
A jutros me je svojom velikom i sad već poptuno procvjetanom glavicom pozdravio ovaj ljepotan Very%20Happy


Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 08:06
Misty sve ti je orekrasno! Suncokreti su divni. Ako želiš uhvatiti sjemenja za sljedeću godinu, morat ćeš biti brža od ptičica. Vidjet ćeš koliki broj će ih se skupiti oko cvjetova kad budu zreli. Ja sam prošle godine sve ostavio njima pa sam ove kupio novo sjeme i sad čekam da i moji oprocvatu...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 20:26

Misty kod tebe uvijek prekrasna atmosfera...carsko oko i nigela su fantastični, ljepota toga cvijeća je nenadmašna, no ni suncokret ne zaostaje za njima.

lijepi pozdrav
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 23:14
smile141za stražu, moji još ne cvatu, a imam ih... čak 3 Wink, no nadam se da će i oni za koji dan.
Svašta ću ja naućiti kod tebe, od naziva biljaka do pojašnjenja murtila- špurtila LOL. Ali sam i zbunjena što se bosiljka tiče... ja imam crveni bosiljak, a prije par godina sam imala zeleni, sijala ga iz kupljenog sjemena i imao je listove iste kao ovaj kojega sada imam crveni... a imam i mentu...
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 06:05
Medo pokušat ću biti brža od ptica! Joj tek kad sam ovo napisala vidim kako to zvuči optimistično, ali morat ću, ovdje baš i nemam neki izbor u tim biljnim apotekama Unhappy

R.Saro i ja sam tako puna sebe kad susjedi zastanu pred mojom nigelom! LOL

kat.rea carsko oko, nigela i moja straža posijani su 11.04, a već 16.04. moji su "stražari" krenuli rasti. Prekosutra će napuniti 3 mjeseca, a neki od njih su čak 2 m. visoki! Na te sam svoje tromjesečne bebice tako strašno ponosna! Svako jutro, iznova, ostajem bez daha pred tim čudom. Zbilja je malo biljaka koje rastu tom brzinom! Imala sam ih 28, dva su nastradala u onom strašnom nevremenu, iako mi se čini da će jedan preživjeti, malo grbav i sagnut doduše Confused
A još ih se sjećam kad su provirili iz zemlje, pogledaj razlikuSmile






Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 07:57
Jagode mi (sve) marljivo cvjetaju, ali ne pokazuju još namjeru da će se penjati Sad


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 07:57
Hibić se napunio pupovima, jedva čekam da procvjeta pa da mu vidim boju Very%20Happy


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 07:59
Kad sam doselila, iz našeg splitskog vrta donijela sam listić s korijenom nečega što je baka zvala jednostavno "zelenilom", pa ni mi nikada nismo saznali pravo ime ovih zimzelenih buševa visokih oko pola metra, sjajnih kožastih listova. Zima i snijeg su ga "šokirali", osušio se pa sam mu podrezala taj osušeni dio lista. Mislila sam da neće preživjeti, jer se ni u proljeće nije pomaknuo, a prije par dana počeli su rasti novi listovi!
Vidjela sam puno različitih zelenila, ali ni jedno se ne može po ljepoti i raskoši mjeriti s njim kad se razlista! Baš me usrećio! Very%20Happy


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 08:00
Jutros sam, baš ispred suncokreta čekala da izađe sunce. Zanimalo me hoće li se vidjeti neka promjena na cvijetu kad ga sunce obasja. Moram vam ovo pokazati da me ne proglasite ludom, čim se pomolilo sunce, još ga nije ni dotaklo, usred cijeta kao da se "upalilo" još jedno sunce! Pogledajte to Very%20Happy


Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 08:32
Suncokreti su famozni,tvoja"čipkica"cve rascvjetanija i dražesnija.hibić obećava,a zadnja slika spajanja sunca i suncokretaje famoznaThumbs%20UpTi znadeš da taj spoj traje cili dan i da suncokret opčinjen suncem svoju glavicu okreće za njimesmile92
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 08:37
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Suncokreti su famozni,tvoja"čipkica"cve rascvjetanija i dražesnija.hibić obećava,a zadnja slika spajanja sunca i suncokretaje famoznaThumbs%20UpTi znadeš da taj spoj traje cili dan i da suncokret opčinjen suncem svoju glavicu okreće za njimesmile92
Znam draga, to sam baš htjela i "uloviti", trenutak kad cvijet "osjeti" sunce, mislim da sam uspjela! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 08:37
Kako razveseli svaki novi cvijet!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 09:37
imaš najljepšu stražu u susjedstvu!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 16:26
Ova slika mi je famozna!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 16:33
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Ova slika mi je famozna!
[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2006/p3240018.jpg" />


potpisujem!
sjajno je vidjeti kako bilje reagira na svijet oko sebe. slično napravi i lan ujutro kad vidi sunce, on sav procvate od sreće
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 18:20
Baš svaki draga Otok!

hana,
bez konkurencije je, jer konkurencije i nema Wink

bergenija, Medo fascinirala me ta reakcija na izlazak sunca, kao da ima neke senzore na onim, inače, tamnijim djelovima latica. Vjerujem da se ta reakcija vidi i na drugom cvijeću, ali na suncokretu sigurno najviše. A istina je i da se okreće za suncem!!! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 21:34
vidim da ima puno novosti ,a da li je stiglo sjeme?
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 21:38
fotke su odlicne!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 05:52
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

vidim da ima puno novosti ,a da li je stiglo sjeme?
Stiglo je, jučer!
Sad neznam smije li se na sjemenju zahvaljivati kad se na cvijeću ne smije? Ali svakako ti mogu zahvaliti što si i na svom ljetovanju mislila na mene i zbilja me usrećila s puno sjemenja nekih meni izuzetnih biljkica od kojih svakako moram izdvojiti orijentalni mak! Razveselila me i krasna razglednica Zadra s toplim pozdravima za sve naše forumaše, pa te pozdrave, ovim putem, uručujem svima!
A ja sada već pravim planove za klijalište i s nestrpljenjem čekam jesen!
Tebi draga šaljem i poziv za oporavak u daruvarsko termalno "more", kad god poželiš!



Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 05:54
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

fotke su odlicne!
Jesi li se ti to već vratila Mari?? Shocked
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.