Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by Maris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by Maris

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 102>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 23:08
A  što napravit da se bar kolonija smanji? Moja je uz kuću i kad ih vidim na terasi uhvati me užas koliko ih je a  bilo bi mi žao sad je počupat 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 08:18
Hm, naša nije uz kuću pa nam to toliko ne smeta.Razlog pohoda mrava baš na tekomu ne znam,da li ih privlači nešto slatko ili su uši u pitanju.Ako misliš tretirat protiv mrava,savjetujem radije protiv ušiju(makar ih ja nisam primjetila,možda ih ima pri vrhu),jer tamo gdje nema ušiju nema ni mrava.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 09:08
potpuno si u pravu gdje ima uši ima i mrava , tako je i kod mene naroćito ove kišne godine i danas moram špricati smile48
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 13:49
ajmo metlu u ruke i čisti sandučić
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 22:42
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

ajmo metlu u ruke i čisti sandučić


Embarrassed očišćenosmile78
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 22:44
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

potpuno si u pravu gdje ima uši ima i mrava , tako je i kod mene naroćito ove kišne godine i danas moram špricati smile48


Ne znaš ko je dosadniji uši ili mravi LOL.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 23:32
Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

potpuno si u pravu gdje ima uši ima i mrava , tako je i kod mene naroćito ove kišne godine i danas moram špricati smile48


Ne znaš ko je dosadniji uši ili mravi LOL.
OBOJEsmile155
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 23:37
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

potpuno si u pravu gdje ima uši ima i mrava , tako je i kod mene naroćito ove kišne godine i danas moram špricati smile48


Ne znaš ko je dosadniji uši ili mravi LOL.
OBOJEsmile155



LOL LOLLOL  tako nekako  smile192
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 23:42
Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

Hm, naša nije uz kuću pa nam to toliko ne smeta.Razlog pohoda mrava baš na tekomu ne znam,da li ih privlači nešto slatko ili su uši u pitanju.Ako misliš tretirat protiv mrava,savjetujem radije protiv ušiju(makar ih ja nisam primjetila,možda ih ima pri vrhu),jer tamo gdje nema ušiju nema ni mrava.
Gledala danas nema ušiju a mrava tri milijuna pravo će tekoma papa
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 23:43
prekrasno cvijeće, prekrasne fotografije smile141
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 23:50
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana maris40 maris40 napisao:

Hm, naša nije uz kuću pa nam to toliko ne smeta.Razlog pohoda mrava baš na tekomu ne znam,da li ih privlači nešto slatko ili su uši u pitanju.Ako misliš tretirat protiv mrava,savjetujem radije protiv ušiju(makar ih ja nisam primjetila,možda ih ima pri vrhu),jer tamo gdje nema ušiju nema ni mrava.
Gledala danas nema ušiju a mrava tri milijuna pravo će tekoma papa


I ja sam danas gledala svoju tekomu,ušiju nema ,a mrava tu i tamo.Gledala sam i na fotkama, da ih ima više vidjeli bi se.Stvarno draga ne znam zašto idu na tekomu,i zašto kod tebe puno a kod mene malo.Logično bi mi bilo da ih privlače uši,ali je nešto drugo u pitanju,miris ili .... Confused
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 23:52
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

prekrasno cvijeće, prekrasne fotografije smile141



Hvala  smile78.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 07:27
Svega kod tebe ima i sve ti je prelijepo. Baš sam uživala u fotografijama.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 08:01
Prekrasno!
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 08:40
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Svega kod tebe ima i sve ti je prelijepo. Baš sam uživala u fotografijama.


Hvala danas stižu friške fotke,bilo je jučer i malo berbice u vrtu.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 08:40
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Prekrasno!


Hvala draga .
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 13:04
Ne treba ništa reći osim smile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 13:43
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Ne treba ništa reći osim smile120


Hvala smile73
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 15:50
a di su slikice?
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 15:52
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

a di su slikice?


stižu,stižu predvečer
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 102>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,355 sekundi.