Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 04:22
Od toliko lijepo u tvom vrtu teško je nešto izdvajati, ali ovo mi je tako slatko! LOL
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 06:27
Koliko ljepotica kod tebe, draga Miro!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 10:56
ajme Mira koliko novine, ovdje se mora cesto navracati da bi se sve pratilo.... Thumbs%20Up
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 12:08
sedumi su prelijepiiii kao i sve ostalo smile120
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 12:12
 Koliko prekrasnog cvijeća u tvom vrtu Miro!smile71
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 12:14
Ti si baš dobro obogatila novim stanovnicima tvoje cvjetno carstvo.....smile71Thumbs%20Up
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 12:46
Evo i mene na šetnji kroz tvoj prelijepi vrt,sve ti je lijepo rascvjetanoTongue
Sad je i meni žao što sam bacila lanjsku bugicu,a Free me je dobro poštotala.Wink
Vidim da si se i lijepo ponovila,to je zaraza ovog foruma,ni ja nažalost neznam imena seduma,ali mislim da će prezimiti kod tebe vani bez problema.Tongue
 
Pusa sa vrućeg sjevera smile78
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 12:48
neznam kako to, meni sve reznice uspjevaju, prije nego sam otišla na more porezala sam nekoliko , za 2 tjedna sve do jedne imale su korjene, sada sam ih posadila u malene teglice da se korjen proširi pa ću najesen podijeliti.
okućnica mi je prelijepa, nastavit ću svakodnevno gledat vaše slikiceClapClapClap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 17:53
Jučer sam se šetala tvojim vrtom i došla sam još jednom vidjeti onu divnu ljepoticu - lagostremiju, i dobro da sam navratila jer si postavila još novih slika, pa sam se oduševila i s crvenom lagostremijom i s dinim oleandrima, lantanom, a pišeš da ti i stara bugica tjera novu granu, pa sve ono novo od seduma, gerbera do šatirane hortenzije - divno smile76
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 12:32

Tvoj vrt se stvarno zašarenio i rascvjetao, stvarno je lijepo  smile94.
Samo naprijed sa sedumima, nezahtjevni su, a lijepi.
Svaka ti čast koliko ti imaš energije za sve   smile141.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 12:39
lijepo si se ponovila! sve ti je lijepo ali, crvena lagerstemija mi je favorit, to još uživo nisan vidila! bravo za bugicu i naravno za tebe na strpljenju!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 22:18
Draga Miro prekrasno ti je sve. Izdvajam žuti oleander jer ga tražim već par godina...prelijeposmile99
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 22:25
Joj, Miro, kineski jorgovani su prekrasni...oleandrići također, a ove novine...hortenziju sam i ja gledala, al mi bila malo, malo "preskliska", nikak da je stavim u kolica!
Bugici svaka čast...i ja volim takva iznenađenja!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 22:37
Malo sam u zaostatku sa šetnjama po vrtovima, pa sam tek danas prošetala tvojim rascvijetanim, lijepo prošaranim vrtom.

Malo upozorenje, primjetila sam da imaš Justiciju Carneu/Jakobiniju u vrtu. Morat ćeš je unijeti u kuću, jer ne podnosi niske temperature. Nadam se da se ne ljutiš

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2011 u 09:21
Prekrasni sukulent, kako se zove? Shocked
 
 
A već nekoliko puta čujem kako svega ima kod tete Đurđe, što mi nije bliže Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2011 u 23:04
misty-da  hvala na posjeti i pohvalama. Ovo što pitaš neznam štoje, pitala sam u identifikaciji pa će valjda netko znati. Kupila u Kauflandu jer mi se jako dopalo.
 
Anaida i ti si mi došetala a mene nema... Hvala na posjeti Smile
 
Monny , havala, samo ti navrati, biti će mi drago Smile
 
arim hvala što si navratila Smile
 
tikvić draga, hvala što navratiš. Ma svako toliko nešto dovlačim kao i većina a MM je više lud od biljaka. Rekla sam sebi neću više ali...
 
 
milica7 hvala što svratiš k meni Smile
 
mali kaktus hvala što si navratila i nije mi baš tako lijep vrt, pogotovo sada kada je strašna suša a ja ne stigne sve politi. Malo tamo malo amo..
 
lorica10  ti očito imaš "zeleni prst" i sve ti ide od ruke. Baš je lijepo to čuti.. Hvala na posjeti Smile
 
moon  Sada imaš i ti lagostremiju Wink Hvala ti što si navratila.Smile
 
 
Anastazija_  moje su biljčice ništa prema tvojima. Hvala na podršci i sedumi su stvarno super, već se vidi da su prilagodljivi i m izdržljivi.Smile
 
antonija biti će sjemenki od mlade crvene lagostremije pa ću ti  poslati, ti voliš sijati. Bugica će valjda prezimiti zimu kada se već oporavila, a još ću je dobro i orezati. Hmelj mi se oporavio samo da znaš a gospari u pitaru su krasni Smile
 
Gricka hvala na posjeti!Smile Oleandera ima u reznicama koliko hoćeš pa ti pošaljem i žućkastog i bijelog. Pošalji mi adresu na pp.
 
LOVRO  hvala na posjeti! Smile Kad naraste bude reznica i za tebe, vjerovatno već u proljeće, samo da prezimi. Presadila sam je u veći pitar i dobro se drži.
 
Lora draga hvala što si navratila i hvala na savjetu za jakobiniju. Imam ih 4 pa ću ovu zuamotati i pustiti u vrt, možda se održi a kada naraste neće biti problem valjda. Probat ću, žrtvovat ću se skupa sa njom. I ne ljutim se, zašto bih, pa ti toliko toga znaš da svaki savjet dobro dođe a znaš koliko budemo jadni kad nam nešto propadne i logično je da me upozoriš Smile
 
 
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2011 u 07:48
Pozdrav Miro! Uspjela sam pregledati sve slike tvojih biljaka i tvog okoliša i ostala sam bez teksta! SVAKA ČAST! PREDIVNO!!! Pravi raj! Ne znam jel ti više voliš cvijeće ili cvijeće više voli tebe ali ljubav je očita! Pusa najveća!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2011 u 11:12
odličan izbor noviteta naročito sukelentiThumbs%20Up
cenije i ostalo cvatuće u vrtu je uspješno kao i grmovi koji su ti dosta napredovali u kratkom vremenuClapsmile162
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 17:14
WinkNije me bilo dugo a vama hvala što ste navratile....Ima nekih novina, nešto je ljetos propalo a  slika ima puno pa ću ponešto staviti:
 Triša hvala!
 
 
 
 
 
 
 
 
Nova ruža i prvi cvijet - Josefine Bruche
 
 
od Jagode i Lantane - Huernija

 
 
od hoye i Free alstromerija. Hvala hoya i Free!
 
 
 
Belina vidi ju! Trebala bih je rasplesti i pustiti da raste po cijelom prostoru! Hvala!
 
 
E sad malo sa druge lokacije, nije ni važno gdje je sve to, baku bih opet mogla zbuniti sa objašnjenjemSmile
 
 
 
Imam i ja od naše drage forumašice jedan veči i jedan manji.  Hvala!
 
 
 
Narastao..
 
 
 
Moji omiljeni slatki gerberi
 
 
 
 
Svugdje je zasadim kao malecku pa eto i naraste i cvijeta. Druge, velike su sa druge lokacije i druge boje
 
 
 
 
 
 
I ovo mi se dopada i saznala sam ime: Impatiens balfourii
 
 
Antonija, hmelj mi se oporavio! Hvala!
 
 
 
 
Roza ahimenes mi je uginuo a od plavog je ostalo ovo... Kćer nije zaljevala a mene nije bilo... Jagoda hvala na novoj biljčici, valjda se bude primila..
 
 
 Ovaj ahimenes uginuo
 
 
 
 
Pandorea koja neće da cvijeta i dipladenija
 
 
 
 
 
 
 Samo je narasla...
 
 
 
 
 
Grčki oleander od moon... Hvala!!!
 
 
 
Mad. palma je sada vani po uputama Pinusa i u većem važu
 
 
 
 Lantana
 
 
 
 Planika je još u važu, zasadit ću je uskoro, jesen je...
 
 
  
Ovako je cvao gospar Antonija. To je onaj kojeg si mi poslala a ja ga već bila otpisala ( nije onaj koji si kupila i poslala, on je na ovoj drugoj slici, iza prve biljke)..
 
 
 
 
 Evo ga samog
 
 
 
Krompirko za koga nisam znala da je preživio, ipak ga pustila i gle sada.. Dakle, ne gubite nadu... Ja već kupila novi!
 
 
Jedna brugmastija,  od Milice i roza, nije cvala ovo ljeto. Hvala Milice7!
 
 
Rudbekije od Korjenka. Hvala Korjenko!
 
 
 Aster
 
 
 
Neumorna je crossandra, svima preporučujem!
 
Burito
 
 
Tibouchina
 
 
 
 
Krepala azeleja i ne jedna, sve na isti način Cry
 
 
Ali zato je ova ljepotica jako živnula
 
 
 
 
I ovaj sukulent
 
 
Spatifilum je razdjeljen i imam još jedan ako tko želi
 
 
Neka se nađe i ovo Wink
 
 
 
Ovu nemam pa je kupila, od Nataly je drugačije boje, moram je poslikati. Hvala Nataly!
 
 
 
A i kaktus sa kalendara samo mu fali jedan zgodni dasa da ga  drži LOL
 
 
 
Ovaj je mali ali ... sladak
 
 
Drštvo:
 
 
Od Jagode bugica a ovo drugo neznam što je, čeka presađivanje... Hvala Jagoda!
 
 
Ruselija je mala, opstala od Antonije ( napokon jedna jer je imala žile). Kupila sam još jednu u rasadniku na Krku, isto crvenu.
  
 
 
 
Novi močvarko
 
 
 
Šipak
 
Žuta tekoma
 
 
Bijela ruža, neznam ime, bila je puna cvjetova a napravila sam drugu kao stablašicu
 
 
 
Neke druge lijepe ruže
 
 
 
 
 
 
Juka
 
 
Kaki ima plodive!
 
 
 
Budleja i leptir
 
 
 
Kana
 
 
 
Vrtni roza hibić
 
 
 
sada je malo smeđi a u proljeće crveni (moon tebi se jako dopao) Cotinus coggygria 'Royal
 
 
 
 
Plod japanske dunje u jesen je takva i ne jede se baš ovo, nije dobro
 
 
Trebam ga ipak malo šišati da bude okrugli, bura ga izdeformirala a i rastao je dugo netaknut - kuglasti bagrem
 
Tu je da ga više nitko ne čupa i ne čupa ga... LOL - poncirus trifoliata
 
 
Pitosporum i veeeelllikiiii oleanderi
 
 
 
albicija
 
 
Zna smokvica koliko je volim pa mi je podarila, tako mala jedan plod
 
Kako ovdje sve krepa jer dosta puše, možda stavim lovor višnju zelenu ili photiniju crvenu i oblikujem u kuglu ili neki drugi oblik. Što  najbrže raste...  vi predložite nešto...
 
 
 
 
 Eto, ova tura slika je izgubljena i vraćena Smile
  
 
 
 
 
 Hvala LORA!    Hug
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 17:43
Prekrasno je kod tebe prošetati, sve bujasmile64
Svaka čast Thumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.