Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 112>
Korisnik
Poruka
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 14:38
gledam, gledam i divim se zaista, kuglice su predivne ali ipak mi nije jasno za poklopce, da li je to  onaj silikon iz poštolja za vruće ljepljenje ili nešto drugo, bilo što bilo, ideja je super
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 15:17
Da,to je taj pištolj.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 22:49
Ne znam zašto si nezadovoljna kutijom za čaj?!
Meni se posebno svidilo ono sa strane di si napisala
da si koristila drugi sloj salvete-odlična ideja i odličan rezultat.
Što se tiče pretinaca, smijala sam se-radila sam jednu za nakit...a kako sam lijena Bože sačuvaj za stavljat slike , ne možeš je još vidit, al ta ima dva reda sa, šta ti ja znam koliko,
kockastih pretinaca.
Najprije je sve bilo o.k.,
pa mi počela ići na živce....na kraju sam došla u fazu
da treba maknit čekić od mene...al, nekako sam je uspila
završit
Sorry šta sam se razvezala, a slike mi lijeno stavljat-idem se sakrit od srama

...još prije toga da kažem-svaka čast svima koji imaju volje radit kuglice i pisaanice-ja nemam, pa ubi me
Pošto svi spominju poklopčiće, heheheee, moram i ja
opet odlična ideja, kao i izvedba
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 22:58
kutija ti je super.I ideja s drugim slojem salvete je zbilja dobra.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 09:11
Hvala žemske Big%20smile.A drugih slojeva salveta imam punu vrečicu i samo čekam priliku da ih iskoristim jer je odličan efekt.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 09:51
Da su ubacim u Kikinu temu, drugi sloj salvete je izvrstan za obrnuti rad na staklu, umjesto bojenja i sjenčenja ti komadići daju odlične efekte, samo se na fotografiji na žalost ne može dobro uočiti.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 13:35
Ovo je druga kutija za sestru.Danas ću znati za koju se odlučila.
 
 
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 13:39
prekrasna je,tako si lijepo uklopila i boje i motiv.smile141majstorice
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 17:42
Dva tri puta sam pogledala jednu pa drugu kutijicu za čaj ,i da mene pitaš , ja bi se odlučila za prvu, uz dosta premišljanja koja je bolja
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 18:02
a ja ne znam za koju kutiju bih se odlučila smile68 obje su mi predobre
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 00:19
Ova mi je nekako još draža- super Kiki!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 10:27
ti si mene resila da ubjes kao prtavu ruskinju koja pšije caj, a nema takvu kutiicu, moram i ja da se bacim, ali sumnjam da ce biti onakva PREKRASNA kao tvoje
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 10:39
Prekrasne kutije!!
Motiv, boje i izvedba, sve odlično.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 11:15
Sestra se uz dosta razmišljanja odlučila za plavu,a ovu drugu možda uzme kolegica mami za rođendan.Ako ne, zadržaću je za sebe uz neke dorade.Npr.dodati još 3D medija,produžiti natpis,i dalje nastojati pretvoriti kavu u čaj.(Bila je kava sa šlagom,sad je kapučino,a u konačnici je možda ipak uspijem pretvoriti u čaj).Kaže kolegica:"Napravi onako da bude bistro,kao šipkov čaj,pa to je lako".-Sad ću ja to jedan čas,nema problema LOL Pinch Dead
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 11:17
Pozdrav Tatjani bg,"prtavoj ruskinji koja pšije caj".Nasmijala me.I naravno ostalim curama.smile79
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 14:15
Evo,makjato sam pretvorila u šipkov čaj najbolje što sam znala,pa malo zelenog sjenčanja,još malo 3D,pa zlatnog kontura i još mrvicu natpisa.Kolegica ju je uzela mami za rođendan.
 
 
 
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 15:12
krasna je nema sta.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 17:37
kiki, skidam kapu smile211, možda ću i ja jednog dana znati napraviti tako nešto (kad odrastem smile96).
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 20:30
Bibi ti si već u seniorima. Kiki predivno, kako li se samo dosjetiš.Dali si pisala sa v odenim bojama : za prozor.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 09:04
Ako sam dobro shvatila pitanje : Slova sam radila sa kupovnom šablonom,mješavinom strukturnog gela,kita za drvo i akrilne boje.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.