Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 113>
Korisnik
Poruka
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:11
malac je za 100, nego je li on prema svim tako otvoren. Čuj on mene odma u spavaću sobu i dalje ti ne smijem reći - zabranio mi je,ludnica. Mogla sam se s njim igrati ali trebale smo se malo isklafrati. Žao mi je, nadoknadit ću mu to drugi puta.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:19
hehehe on ti je otvorena dusa....a da svakog vuce u sobu  kad dojdu kod nas i ja ne smijem ici onda...hehehe i onda skace ili po krevetu ili se hice na glavu u kindac kaj mu ja ne dam----pa je to onda tajna i ja zato ne smijem ici ..hehehe.....kao da ne znam kaj ste delali...bdw imam baby phon jos navek pa se cujem kaj stvara taj mali vrazicak u sobi ..hihihh
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:22
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hippy, ninoooooooooo....di ste zapeleeeeeeeeeeee


...u snijegu draga moja, u snjegu
 
tocno tak jassi, prvo otkopale auto, onda sam isla jednu dragu tetu sa radionice odvesti doma jer nema sanse da ikoga po kijametu pustim da pjesaci i ponovno padne i potrga se.
 
nisam palila komp, vec lopatu u ruke i izlopatala sve zivo, da bi me docekao ponovo zameten ulaz, i auto prekriven s pol metra snijega. lijepo gojze na noge i pjesice do busa. :) danas sam pjesak, no nasla sam si garazu i do prvog maja mi je auto na suhom ;)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:27
a jok mi se nedamo iz auteka van...nema te nepogode da ne krecemo s tutacem...toni i mama...ihaaaaaaa
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:34
jassi, tvoja ulica se cisti, moj ulaz da ne cistimo susjed i ja, ne bi ni to bilo pocisceno, ulicu ralica nije ni dotakla, i preko leda se zaista vise ne da bez problema spustati na cestu. evo bili kolega i ja i kad se zavrtio na ledu skoro mi se zabio u auto na parkiralistu.
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:38
ciste  sv.mateja, a da vidis ulaz i parking...hehehe skijaona i skakaona i klizaliste u jednom
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:43
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hehehe on ti je otvorena dusa....a da svakog vuce u sobu  kad dojdu kod nas i ja ne smijem ici onda...hehehe i onda skace ili po krevetu ili se hice na glavu u kindac kaj mu ja ne dam----pa je to onda tajna i ja zato ne smijem ici ..hehehe.....kao da ne znam kaj ste delali...bdw imam baby phon jos navek pa se cujem kaj stvara taj mali vrazicak u sobi ..hihihh


ali to juče nije radio, krivi prijem
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:44
onda se skidal  garant
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:54
NIJE, pokazal mi zverinjak u kimbiću, časna pionirska, omladinska...
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 13:57
cure, one koje dolaze u zagreb, ovo je chat mjesto pa mislim da bi vam bilo zanimljivo:
 
Second hand shop za klince u Zagrebu

SERMAGEOVA 4 ( KOD MAKSIMIRSKE 34)

VELIKI ASORTIMAN DJEČJE ROBE OD 6MJ - 12 GOD.

BENETTON MAJICE OD 15,00 - 30,00 KN

IANA HLAČE OD 20,00 - 50,00 KN

ZARA VESTE OD 40,00 - 50,00 KN

PRENATAL CIPELE OD 30,00 - 80,00 KN

TOMMY HILFIGER

I OSTALE

DOĐITE I UVJERITE SE U CIJENU I KVALITETU! PREUZIMAJU I VAŠU ROBU!

Oglas je izasao kod mene na internoj u firmi. pa kome pase izvolite :)

 

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 14:06
sam rekla da je bil u kimbacu a zna da nesme naglavacke uljetat u njega..joj kad ga ja ufatim i istresem iz gacaaaaaaaaaa
 
 
ovaj oglas je predobar
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 14:20
sam ja nekaj propustila ili fakat pola  curka ne stavlja vise radove da gledamo kaj svi radimo?????? i nema ih vise na ostalim topicima????? skijanje ili kaj se desilo?
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 14:40
Dan... zante gdje sam bila pa ne bum o tome ali jutros nisam imala interneta pa vam se prije toga nisam mogla javiti...

Jassi ja sam se uljenila i nikako se pokrenuti da nešto napravim....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 14:53
ajmo onda , pali motore i na farbanje i ljepljenje...oma........
 
a ostatak.....hmmmmmmmmmmmmmmm
 
kak je bilo na snijegu?
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 14:56
Pepo.. napravili smo i snješka...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 14:57
hehehe koje ste majstorice, pa daj koju sliku sa snijega!!!!!!!!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 15:01
Ajd mi pošalji broj tel da ti pošaljem mms
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 15:02
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

sam ja nekaj propustila ili fakat pola  curka ne stavlja vise radove da gledamo kaj svi radimo?????? i nema ih vise na ostalim topicima????? skijanje ili kaj se desilo?


...desile su se dvije ( dobro, možda ) tri frakcije.....
Jedan drugoj drži štangu i to je to.... a to ne bu dobro
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 15:08
a ak je to onda ok, ja mislila nedo bog goreg zla.......lako za stange......glavno da su tu salvete i boje, ja ne odustajem...lalalalalalaaaaaaaa, sam ne znam di stangu da najdem
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 15:12
Koja sam ja plavuša.. niša ne kužim.....smile60
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,734 sekundi.