Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 89>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 13:43
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

SunceRi jesi dobila moje salvete? Pa već su trebale doći, poslala sam ti ih u ponedjeljakConfused


koke, još ništa Cry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 13:54
jao poludim ot te poste!!!!!!!!
ja sam jucer poludila kad sam mislila da sam donirane radove koje sam slala u udrugu mali princ izgubila zauvijek a cak sam slala preporukom i kad sam dreknula u posti i rekla da cemo napraviti potraznicu, mam su dobili ih drugi dan....katastrofa
 
drzim fige da ti dojdu salvete
 
nadam se da su svi paketi koje sam slala i stavilapopis nekoliko stranica prije, dobili salvete
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 16:33
ja sam salvete svima poslala u utorak, jesu stigle?
Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 17:46
Bok svima!Ja sam nova na forumu.Sakupljam salvete i stavit ću vam slike salveta.Kaća 43 imaš prelijepe salvete kao i svi ostali.Pozdrav do sljedećeg puta!!Wink
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 18:00
Meni su stigle danas salvetice od Jazz i Lolly!!
 Hvala cure prekrasne su!!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 18:00
Originalno poslano od člana Felix Felix napisao:

ja sam salvete svima poslala u utorak, jesu stigle?


Vjerojatno sutra!!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 19:20
felix, evo docekale me salvete danas u sanducicu. prekrasne su i hvala ti puno :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 10:50
Originalno poslano od člana Felix Felix napisao:

ja sam salvete svima poslala u utorak, jesu stigle?


Felix, pretpostavljam da su to tvoje prekrasne salvete koje su me jutros baš razveselile
Puno ti hvala
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 12:32

zaista su lijepe jako jako lijepe :)(hippy opet ti maznuh smajlic ali meni ne dopusta na stranicu, kerber se buni da je to zabranjeno)

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 13:11
Cure hvala, stigle su mi salvetice, i opet neznam kome sve zahvaliti, od tri kovertice samo je na jednom naznačeno ime pošiljatelja..hvala Adela...hvala i drugim koji su slali...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 13:16
Hvala Felix i GogaZg, stigle, jupicaaaa...u ponedjeljak sam sama pa se sad već spremam za nova platna
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 17:33
našla sam danas jednu trgovinu s platnima i sl. slikarskim potrepštinama, i da vas razočaram, malih platna NEMA, no imaju baš zgodne ploče od medijapana, glatke s obje strane, 18x24 je 5 kn, a 20x25 je 6,20 kn....






Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 18:54
hvala felix i hvala  jasmini iz ST
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 19:35
nema na čemu i drugi put Wink

miškopiško tvoje su mi salvetice stigle, baš su mi uljepšale dan, hvala ti ( baj d vej , inbox ti je pun pa ti ne mogu poslati poruku)

tete, bila sam prekjučer u metroa, izbor salveta je nikakav - sve se pograbilo ali idem sutra opet pa ću vidjeti kakve sam sreće . kupila sam dvije četvrtaste zdjelice/dublja tanjura - 15  kn/kom ... još mi treba neki materijal pa se bacam na posao pa konačno stižu i moje slike :)))
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 13:07

sunce Ri,miškopiško,kaća,ninochka,cure salvete su stigle.super suTongueTongueTongue
puno vam hvala.
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 17:28
Evo i moje salvete za razmjenu. One stare neću ponovo stavljati (imate ih u ranijim postovima negdje na 7.,8. str), ali i većina njih je još uvijek u ponudiTongue
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 18:07
Prekrasne salvetice i ja sam dobila neke od takvih, pa sada treba krenuti u akciju, a na riječkoj kavici podjelila sam viškove, koje sam dobila od Franjice i proljeća mojim curama, baš su bile zadovoljne.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:15
ja bi iz ove ture pls svijetionik komada dva ak moze, narancice, i bundevice pls. adresu saljem na pp. idem vidjeti od starih...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:18
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

...evo nekih uzoraka koji su mi za čenđanje.....

 
prosim ak imas ove patke, pa do njih ovo bijelo cvijece i ovaj veliki roza cvijet..pls
thx
 
pogle kod mena imam salveta ak kaj zelis
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 16:41
na stranici broj 5 na ovom forumu ima još uzoraka,pa pogledajtesmile78
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.