Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 20:48
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

ja sam zaključila da je ručak kod tebe opasna radnja.kad muž jednog dana odigne poklopac dočekat će ga.....
 
Bolje da ne kažem što.........Wink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:16
Ne svratim nedelju dana kod tebe i kad naiđem gomile novih stranica čekaju da budu viđene i na njima sve lepše od lepšega
Izdvajam sve sukulente "nežnih oblina" a "one druge" pozdravljam sa male distance...tebi
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:30
Beety sukulentići su mu the first, a bockavci me osvajaju sve više i više , čak su manje zahtjevni od sukulentića , samo dobre rukavice i to je to. Hvala na posjetismile78i od mene
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:42
Opet !    smile178ti više po kruhLOL
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:45
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Opet !    smile178ti više po kruhLOL
Ne moram po kruh, idem po mineralnu nju nemam u vrtuWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:53

Znaš što aralija, ja mislim da će tvoj muž poželjeti kraj sebe twiggycu, tako da više ne moraš za vrijeme pauze ići kupovati "pecivo".

                          
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 22:14
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Znaš što aralija, ja mislim da će tvoj muž poželjeti kraj sebe twiggycu, tako da više ne moraš za vrijeme pauze ići kupovati "pecivo".

                          
Twiggycu kažeš , pa vjerujem da bi se složio s tobom jer s mojim pauzama nikad se nezna s čim se vraćam a već kad me vučeš za j.... evo i ostatka pauze, bebolinčići već presađeni ali nemam sličice kako
 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 10:51
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:


Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Znaš što aralija, ja mislim da će tvoj muž poželjeti kraj sebe twiggycu, tako da više ne moraš za vrijeme pauze ići kupovati "pecivo".

                          [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />

Twiggycu kažeš , pa vjerujem da bi se složio s tobom jer s mojim pauzama nikad se nezna s čim se vraćam a već kad me vučeš za j.... evo i ostatka pauze, bebolinčići već presađeni ali nemam sličice kako
 
[IMG]http://imageshack.us/a/img838/4796/pc191070.jpg" />




Znaš što, tebe bi jeftinije bilo držati u kući i ne puštati ni na ulicu

Noviteti su ti prekrasni. Sreća moja što mi pekarnica nije baš uz put nekog trgovačkog centra. Ali ta zaraza sa sukulentima je neizliječiva. A ti si me još dodatno zarazila i tvojim posudicama. Jooj, jooj
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 10:52

Zašto ja ne znam kada citiram uhvatiti i sliku i smajliće??


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 22:14
kad citiraš obrišeš sve što ne želiš da se prikaže
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 17:57
Bucka ma ne sekiraj se, svi mi učimo i nikad naučiti, to što se ne pokazuju smajliči i nije ni važno, važna je poruka
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 18:01
a sad malo što sam spremila za proljeće iako je to dio jer dio je u kotlovnici pa mi se nije dalo po kišurini izvlačiti.
 

 

 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 18:05
A evo i amarilisa koji je vani pokriven zaštitom ali je neumoran  pa pušta cvijetić, otkrivn je tjekom dana a noću samo prebacim zaštitu

 

 


 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 18:53
Ajmeeee Aralija, koji je ovo ljepotan!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 19:12
Lepo si se opremila...saksijice k'o bombonice
a amarilis pun cvetova i pupoljaka...tek će te on obradovati
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 21:59
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Ajmeeee Aralija, koji je ovo ljepotan!
 
monsera i mene je iznenadilo ovo u srcu zime, a cijelo je vrime je na balkonu
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 22:02
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Lepo si se opremila...saksijice k'o bombonice
a amarilis pun cvetova i pupoljaka...tek će te on obradovati
 
Bety spremam se , spremam da m ne iznenadi jer odjednom bi to bila nemoguća misija, a amarilis me je već obradovao jer je malo cvijetnica sad kod mene,
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 22:07
aaa. sad mi je jasno gdje si kupovala ručak prije neki dan, baš me začudila poluprazna "plitica" sa echeveriama Wink
i drago mi je da sam rješila misteriju "koje su još bile"

prekrasan ulov Clap

sukulenti su ti predivni, morati ćeš mi na pp reći di ih nalaziš Wink

spremljene tegle su prekrasne, kao i one u opticaju

a amarilis je divan Star
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 22:09
U nedostaku cvijeća ja se zadovoljavam pregledom onog što zimuje , nekom je ljepše nekom malo manje ljepše ali svi su mi do sada zdravi


 Ovaj odsjaj iza teglica na drugoj slici je celofan kojim sam obložila staklo da je manja hladnoća noću
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 22:16
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

aaa. sad mi je jasno gdje si kupovala ručak prije neki dan, baš me začudila poluprazna "plitica" sa echeveriama Wink
i drago mi je da sam rješila misteriju "koje su još bile"

prekrasan ulov Clap

sukulenti su ti predivni, morati ćeš mi na pp reći di ih nalaziš Wink

spremljene tegle su prekrasne, kao i one u opticaju

a amarilis je divan Star
 
Znači ulovila si me , samo da me ne ulove ovi doma ode glava iako im je malo čudno kako to raste zimi nenormalno pa ja presađujem, i dok ovo pišem MM me pita koliko mi treba za proljeće jel dosta e neću reći koliko to kad se vidimo , samo je odgovor s tim bi mogla kupit po nizozemskog cvićaLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.