Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 09:39
Šatirana ruža je posebna....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 18:30
Bravo za sve postojeće i buduće biljčice ! Bravo za tebe i muža, budite vredni i uživajte !

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 22:34
Sara draga , dugo nisi bila kod nas , vrijeme je da se opet malo vidimo ! Nadam se tome jako skoro ! 

Leona moja , to ti je godina proizvodnje , shalim se ! Moj suprug i ja smo ove godine 52 godine u braku i mozes si misliti ono sto jedan misli to drugi izgovori !  Posla imamo jos puno a sve drugo , kako dragi Bog da !     


Slavujcica draga , vidis kako ti je to kad ljudi skupa ostare i cijeli zivot odrade ! Nama ti nasa cvijetna gredica i mali vrtiok rade veliko zadovoljstvo ali sve ti se to dogadja u malo usporenom tempu !   

petit  drago mi je da te put naveo i u nas mali vrtek ;  mi ti , kako vidis ,  imamo veliko zadovoljstvo gledati posijano kako klija , ono sto je proklijalo kako raste , cvijeta a ponekad i plodove nosi ! Dodji nam opet !   
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 22:45
Milica 7    draga moja , upravo ta ruza je bila jako slaba ali se je oporavila i sad se pokazuje u svoj svojoj ljepoti ! Dodji mi opet , uvijek te rado vidim kod sebe !


Glikica  ova kisica na koju se mnogi i ljute , nama je dobro dosla !  Sada ne moramo jedno vrijeme zalijevati ! Sigurno si vidjela kako kod nas izgleda zemlja kad je suha ! To ti je ilovaca !    
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 22:56
Draga gute Fee, kod tebe osjećam neku posebnu toplinu, što znači da mi je baš ugodno i lijepo u tvom vrtu. Tongue
Lipik
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 23:04
Draga Ljiljus , to ti znaci da moje cvijece prepozna tvoju ljubav prema njemu i samo ti onda te pozitivne vibre uzvraca natrag !  
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 12:04
Žao mi je da kad si bila kod mene da  nisam znala da ćeš raditi kamenjar. Znaš da kod mene ima hrpa kamenjarki , bila biš otišla doma sa punim najlonom Wink ali dobro....kad ti budem slala perunike ubaciti ću ponešto i za kamenjar Big smile.....
Šatirana ruža ti je pre,predivna ali tako i sve ostale  Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 15:15
Draga Gute uživala sam u šetnji tvojim preljepim vrtom.Jedva čekam slike kamenjara, sigurna sam da će biti lijep, kao i sve čega se takneš. Imaš jako lijepu kolekciju ruža.Hug

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 15:27
lijepo je kod vas, ima svega po maloClapsmile161
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 23:05
Lijepa moja Korijencica , vec su me Anabistrica i Carol spotale da se ne trebam osjecati kao "fektarosica"  (moje rijeci)  kad mi nesto sto se meni svidja hoce dati !
A ja ti uvijek mislim , samo da ne ostavim los dojam !    Heart

Tikvic , draga , pa i ti si mi poslala sjemena , sjecas se ? Sve sto se s blagoslovom pokloni urodi  uspjehom !   Heart

Mari , ulozili smo ti M. i ja puno truda i kao sto sam gore vec napisala , sve ti to kod nas ide malo polaganije ali ide !   Heart

Hvala da ste mi bile u posjeti i dodjite mi opet !    
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 23:10
Uživala sam gledajući tvoje lijepe ružeTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 23:18
Kaktusicu , sve se jos nisu ni rascvale ! Neki dan sam dobila novi katalog , kakovih ruza ima !
Dodje mi da pomislim    "..... i ne uvedi me u napast"  !
                                                                                               
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 23:30
Prošetala sam vašim toplim zagorskim vrtom, drago mi je da još imate planova, to znači da ste još mladi, jedva čekam kamenjar
smile55
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 06:46
Draga Gute Fee, lijep je vrt kojeg ste tvoj muž i ti stvorili!! Ali ono što me danas posebno oduševilo vaših je zajedničkih 52 godine!!! Heart
 
Više od pola stoljeća zajedništva, kakav je to divan dar. Dar s neba, ali i vaš dar jednog ddrugome kojeg ste čuvali i očuvali sve te godine!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 07:48
Predivan vrt ste stvorili i želim vam da u njemu još duuuugo uživate i sadite sve ono što vam duša voli...ruže su fenomenalnesmile169
The impossible is often the untried.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 17:53
Drage moje djevojcice petit , Nisa i Betty ! Svi mi smo jedna velika cvijetna obitelj i za vas vrijedi takodjer nase sveukupno pravilo : mi smo svi na "ti" a ne na "vi" i ako je nama nekima , na primjer meni , zivot natovario vec dosta godina ! Also , veselim se vasem iducem "ti" !   
        
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 17:58
Draga Anaida , pored ove mladosti zaboravila sam zahvaliti tebi za komplimente ! Znam , ti me razumijes ! Veselim se danu kad cemo se sresti , vec je vrijeme da popijemo skupa        !
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2013 u 22:12
Draga gute Fee, sad mi je vec dosta kise i hladnog vremena, ali po drugoj strani, stalno mislim na tvoj vrt i posadene biljcice, jer njima to bude dobro doslo.   smile113
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 00:18
Draga moja Carol , samo da vidis , sve , ali bas sve je zeleno i uspravno , od prve do posljednje posadjene biljcice ! Sigurno , onaj tko je htio na izlet , taj nije odusevljen sa kisom ali za vrt , za vrt je od neprocijenjene vrijednosti ! Samo sad bi vec bilo i dosta !

Ako se Ani i tebi stuca , onda sam to ja ! Ja vas "debelo" ogovaram , naime , susjeda me pitala "Jesu to vase cvijetne prijateljice .....  ?"
                                                             
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2013 u 06:18
evo i mene konačno u lijepoj jutarnjoj šetnji kod tebe, morala sam se vraćati podosta unatrag naravno, al zato sam i uživala. Pažnju mi je ipak zaokupila ova fenomenalna stolica  kućica za ptice, preodlične su mi !
belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.