Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 86>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 10:16
baš je lijepo....super je taj motiv ružica  SmileClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 11:06
divan motivsmile71,krasno poslozen,svaka castsmile141
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 15:12
Obožvam plavu boju i tu salveticu,prekrasno si to napravila
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 20:18
Veoma vintage! Bravo! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 07:34
kaljić je prekrasan... jako dobar motiv...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 08:00
Hvala Vam svima na komentarima. Moram Vam priznati da sam i ja zadovoljna kako je sve ovo ispalo! smile79
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 12:23
Anđelka zašto nisi zadovoljna satom???
Ja recimo jesam zadovoljna sa tvojim satom.LOL
 
I tvoj je prekrasan, samo što si ti izabrala drugi pravac ukrašavanja sata, ali to ne znači da je manje vrijedan od nekih drugih.
 
A što se tiče one vaze sa orhidejama i printom, eh to nemam riječi za iskomplimentirati.
Jednostavno je nezaboravna!!!! Bravo
 
Ali i zadnja plavo - bijela vaza mi je lijepa, ali bih rekla, ona sa orhidejama mi je jedna od boljih u zadnje vrijeme.
smile79
P.S. Sada izvoli nastaviti sa satovima, da ti možemo ukrasti koju ideju.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 12:50
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Anđelka zašto nisi zadovoljna satom???
Ja recimo jesam zadovoljna sa tvojim satom.LOL
 
I tvoj je prekrasan, samo što si ti izabrala drugi pravac ukrašavanja sata, ali to ne znači da je manje vrijedan od nekih drugih.
 
A što se tiče one vaze sa orhidejama i printom, eh to nemam riječi za iskomplimentirati.
Jednostavno je nezaboravna!!!! Bravo
 
Ali i zadnja plavo - bijela vaza mi je lijepa, ali bih rekla, ona sa orhidejama mi je jedna od boljih u zadnje vrijeme.
smile79
P.S. Sada izvoli nastaviti sa satovima, da ti možemo ukrasti koju ideju.
 
 
Prvo, puno ti hvala na komplimentima smile73, a drugo ne znam zašto me svi nagovarate na satove, stvarno ima cura koje to rade puno, puno bolje od mene (barem je to moje najiskrenije mišljenje)
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 15:49
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Anđelka zašto nisi zadovoljna satom???
Ja recimo jesam zadovoljna sa tvojim satom.LOL
 
I tvoj je prekrasan, samo što si ti izabrala drugi pravac ukrašavanja sata, ali to ne znači da je manje vrijedan od nekih drugih.
 
A što se tiče one vaze sa orhidejama i printom, eh to nemam riječi za iskomplimentirati.
Jednostavno je nezaboravna!!!! Bravo
 
Ali i zadnja plavo - bijela vaza mi je lijepa, ali bih rekla, ona sa orhidejama mi je jedna od boljih u zadnje vrijeme.
smile79
P.S. Sada izvoli nastaviti sa satovima, da ti možemo ukrasti koju ideju.
 
 
Prvo, puno ti hvala na komplimentima smile73, a drugo ne znam zašto me svi nagovarate na satove, stvarno ima cura koje to rade puno, puno bolje od mene (barem je to moje najiskrenije mišljenje)
 
 
Moraš promijeniti mišljenje draga moja!!!Smile
 
Uopće nije bitno da li to netko radi bolje od tebe, bitno je da si se ti u tome našla.
Kao što sam ti rekla, sat ti je prekrasan, jer je drukčiji od svih pokazanih na forumu.
Zato ...opusti se i uživaj, vidjet ćeš kako ćeš lijepe stvari stvarati, ali se ne smiješ opterećivati da li je netko napravio nešto bolje od tebe.Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 17:02
E proljeće, ti stvarno znaš razveseliti ljude! smile170smile177
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 17:12
A sad malo rozoga......
 
 
 
ž10
 
ž12
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:50
ah....mila....kad ti to sve stigneš....svaka ti čast na svemu ...puna si ideja , radova...i roza ti ideSmile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:04
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

ah....mila....kad ti to sve stigneš....svaka ti čast na svemu ...puna si ideja , radova...i roza ti ideSmile
 
To su ti više-manje vikend radovi! Kad odem na vikendicu imam malo mira i to mi je baš onak za opuštanje!
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 23:03
presladak kompletic,lijep i romanticansmile89smile141
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 08:14
...e ovo mo je prekrasno...morat ćemo na vikendici napravit izložbu.....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:04
Anđelka bravo!!!
 
Super kompletić.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:06
Kantica s plavim ružicama je super,znam da obje volimo tu salvetu.A ovaj roza kompletić mi se jako sviđa,tako je jednostavan i tako lijepClap
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:14
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

...e ovo mo je prekrasno...morat ćemo na vikendici napravit izložbu.....
 
E da sve to poslažemo po terasama, gdje bi uopće mogli sjediti i roštiljati!
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 07:42
 
evo onog pokušaja sa vrećicom i tuferčićima, ali nije ispalo onako kako treba...
 
 
ž5
 
i još nešto drugo
 
ž1
 
ž3
 
ž4
 
 
 
 
 
 
 
ANĐELKA
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 11:07
Baš si bila vrijedna, izdvajam kompletić sa rozim cvjetićima, presladak je!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.