Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 22:17
Ma kako si krenula da me bolje nađešWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 23:19
Moje balkonsko cvijeće u novom izdanju.




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 23:23
Bungi je sve veća, nikada dočekati da procvjeta.



Kamelija se razrasla, dobila je novu kiselu zemlju.



Ovo moram staviti, baš mi je krasno.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 23:33
Smrcko Clapza tebe i TM i sanduk koji ste napravili. Šta reći nego vrijedni mladi ljudi. Moj ti je savjet ako nisi sigurna šta je korov a šta cvijeće ili povrće, pusti neka malo poraste, a kada su ovkve vrućine i korov može raditi hlad biljkama koje su mlade i nježne. Jest da crpi zemlju, ali ako po vrućini počupaš korov mlada biljka odjednom ostane nezaštičena i sunce ju sprži.
 cijeće ti je prekrasno, a ove teglice na kat su smile227.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 23:54
Hvala Kat. rea na pohvalama i savjetimasmile78

A kako stignem čistiti korov, ići ću redom,neću se previše opterećivati. I onda u krug kao pčelica iznova plijeviti kako novi naraste. Najvažnije da sam ja to sve posijala. Sanduk me posebno zanima, da vidim količinu povrća i može li se stvarno na tu površinu uzgajati 3 puta više povrtaljki.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 06:59
Baš mi se sviđa ova višenamjenska tegla i bit će predivno kad se sve u njoj razraste.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 12:04
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Moje balkonsko cvijeće u novom izdanju.




-----Cvijeća imam -a tvoje obara -prekrasno je -a de ti meni pošalji otu vaznu -da i moje tako bude lijepoLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 15:27
ove posude su ti zakon. A sad ako možeš reći gdje ti je to? Kod tebe doma ili na gruntu? I možda prijedlog za vodu na gruntu- pretpostavljam da imate neku kučicu tamo pa probaj staviti oluk na krov i ispod bačvu da ti skuplja kišnicu. Možda sam propustila nekaj ili bubnula ali fakat mi te žao da se tak mučiš sa vodom.Ovak bi ti barem bio na imanju neki privremeni izvor vode da tak velim
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 21:13
Drago mi je da vam se sviđaju posude. Svaki dan promatram napredak u njima.
Niho poslat ću ti  na pm ali samo kopiju vaze. Ihhh ti bi moju vazu

Hanočka ne bi mi ro puno pomoglo, u bure max mi stane 70lit, a meni kad odem treba 300lit. Suprug ide 2 puta po 150 litautom na gradsku česmu ( dva bureta70 i 50 lit+ boce ). A kako kiša i ne pada , nema od kiše nikakve pomoći.  Dršim posude i kante otvorene, pa ako što uleti dobro.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 21:30
I da Hana  posude su na balkonu u Rijeci, da ih gledam i zaljevam svaki dan.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:22
Posude na kat su smile120Baš si lijepo složila cvijeće u njima.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:28
Hvala Korijenko, potrudila sam se u kombinaciji ne pretjerati.smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
vikica46 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vikica46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:38
Smrcko čini mi se da je tvoj vrt 1000 m2, a ne 300 kada toliko toga ima u njemu! Clap
Sve mi se jako sviđa, a ideja sa sandukom je super (nikada to nisam vidjela).
Moram to sutra pokazati MM, jer on pati što nema prostora za povrće pa se onda desi da ja jedan dan posijem cinije i ako mu ne kažem on sutra na isto mjesto peršin!
Ali ja ti se zbog toga uopće ne uzrujavam, neka prevlada ono kako priroda odluči. Wink 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:44
Ma znaš što bitno je danas da muško hoće išta posijati, ljudi se sve više udaljavaju od zemlje.
Ako imate malo prostora sanduk je super stvar. Vidjet ćemo što će se desiti sa mojim povrćem i prinosima. A definitivno začini idu u sanduk, ma možeš salatu , blitvu , puno toga posaditi.smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:46
Ja i tibi mogle se do jutra nagađati -samo sm malo svratila -ja bi tebi poslala bar vrh smile232---vaznice
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:47
Dobro Niho dobit ćeš vrh vaznice , moram popustitismile82
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
vikica46 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vikica46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:49
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Ma znaš što bitno je danas da muško hoće išta posijati, ljudi se sve više udaljavaju od zemlje.
Ako imate malo prostora sanduk je super stvar. Vidjet ćemo što će se desiti sa mojim povrćem i prinosima. A definitivno začini idu u sanduk, ma možeš salatu , blitvu , puno toga posaditi.smile78
 
Ma da, malo mrkve, peršina i slično, pa da ne moram po svaku sitnicu u kaufland ili na plac!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:50
smile156 Dovoljno sad idem saditi .hvala ti smile127
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 00:59
Originalno poslano od člana vikica46 vikica46 napisao:

 
Ma da, malo mrkve, peršina i slično, pa da ne moram po svaku sitnicu u kaufland ili na plac!


Ma naravno bar osnovno. Ja sam na balkonu u stanu od tog odustala , imam napast crvenog pauka. Za noć mi je kadifu pretvarao u paučinu,sad su mi balkonske biljke na strogim kemikalijama za pauka.Embarrassed

Laku noć Niho



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 07:38
Prekrasno ti je cvijece na balkonu, bas lijepa dekoracija.
Kako ti kamelija ima zdravo lisce, vidi se da dobro njegujes svoje cvijece.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.