Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 20:10


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 20:15
Anđo legendo na pp mi javi za lončanice po dogovoru
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 20:22
Mali katusHeart - spremljeni smo   URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/fotografija0572.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 20:24


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 23:49
Krizanteme su prekrasne! Pogotovo žuta multiflora sa prve slike....
A ni ostatak cvjetnog društva ne zaostaje!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 07:31
zadivljena sam brzinom kojiom su napredovale i ljepotom tvojih krizantema...te ljepotice su jedne od mojih najdražih cvjetnica i gotovo cijele jeseni ih imam u vazama u stanu...vjerujem da će te trud , briga i vrijeme koje si uložila u njihovu njegu učiniti zadovoljnom i ponosnom...a od mene, jedan veliki BRAVOClap!
pozdravček
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 09:56
anđo pa to je prekrasno.dugački redovi procvalih krizantema.bar da sam malo bliže.krizantema je jedno od meni omiljenih i uvijek se ljutim kad kažu da je to grobljansko cvijeće.ono je to samo po sezoni u kojoj cvatu,ali ja ih obožavam u vazi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 13:15
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:



Uploaded with ImageShack.us


DIVILA SAM SE SVEMU I SVAČEMU U TVOME VRTU, SVAŠTA HTJELA IZDVOJITI I POHVALITI ALI . . . . .   kad sam došla do ove slike, jedina stvar koju sam sada htjela napisati je. . . .  da bog da prodala svaki ovaj cvjetak ! Do zadnjega !!   Al i one u teglama !! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 13:56
ajme ona bila i žtua okrugla krizantema KO VATROMET
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 20:37
MoonHug
KameliaHug
AralijaHug
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 20:42
DadinicaHug
R.SaraHug
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 20:45
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

anđo pa to je prekrasno.dugački redovi procvalih krizantema.bar da sam malo bliže.krizantema je jedno od meni omiljenih i uvijek se ljutim kad kažu da je to grobljansko cvijeće.ono je to samo po sezoni u kojoj cvatu,ali ja ih obožavam u vazi


jeli da je šteta što su zapostavljene,nepravedno jer one mogu cvitati i puno ranije ali ove su tempirane baš za ove nadolazeće dane.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 20:48
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:



Uploaded with ImageShack.us


DIVILA SAM SE SVEMU I SVAČEMU U TVOME VRTU, SVAŠTA HTJELA IZDVOJITI I POHVALITI ALI . . . . .   kad sam došla do ove slike, jedina stvar koju sam sada htjela napisati je. . . .  da bog da prodala svaki ovaj cvjetak ! Do zadnjega !!   Al i one u teglama !! 
   

Free draga,hvala ti ! Kod nas kažu "iz tvojih usta u božje uši" Trudiću se da ih udomim!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 20:52
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

ajme ona bila i žtua okrugla krizantema KO VATROMET


Za par dana ću ti pokazati vatromet boja,ovih desetak dana sam ka Oliverova Nadalina-"sva u cviću" smile96smile96smile96
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 21:26
Anđelka krasno, sve pohvale pa i više od toga smile57!
Neopisivo mi je drago što su ti krizanteme tako lijepe, baš su prekrasne. Ja ih inače volim,i njihov miris mi se sviđa !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 19:38
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Anđelka krasno, sve pohvale pa i više od toga smile57!
Neopisivo mi je drago što su ti krizanteme tako lijepe, baš su prekrasne. Ja ih inače volim,i njihov miris mi se sviđa !

Hvala Glikica, ma ja ga više ni ne osjetim kad sve oko kuće a i u kući vonja na njih
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 20:36
Krasne krizanteme i ruže. Clap
život je more
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 15:10
Evo Ružo vatromet boja počinje

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 15:11


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 15:13
Šutni jednu žutu po golubu pismonoši....
Krasne su Anđelka! Želim ti da ih sve prodaš i da ih nemaš ni dosta...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.