Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Argentina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Argentina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 47>
Korisnik
Poruka
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 20:48
Sretan vam put i pratim vas, a pozavajući kako izvještva  naš putopisac, imat ćemo što vidjeti i čitati. Još jednom SRETNO 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 21:19
Sretan put i dobar provod!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 00:19
Sretno smo proputovali kroz Bosnu i stigli u Sarajevo. Sestrične sam ostavio kod njihove tetke, a Mara i ja smo kod Ramize i Zijada. Oni gledaju Sulejmana, a ja se kratko javljam. Sutra ću napisati malo opširnije, a za večeras samo jedna slika uslikana na jednom vrlo prepoznatljivom mjestu.



Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 00:53
Pozdrav svima, malo sam navratila iz Argentine da vidim u kojoj je fazi put po HR i BiH. Sretan put vam želim. Nakon Međugorja svratite i u Mariju Bistricu. Bil bi red, zar ne?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:12
Na put smo krenuli jučer ujutro iz maglovitog i kišovitog Zagreba.

Fotograf nije baš dobro odradio svoju zadaću, ali to nam je jedina zajednička slika.


Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:17
Prvo zaustavljanje bilo je u Rastokama, a vrijeme još uvijek kišovito i tmurno.




Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:17
Originalno poslano od člana dr.žislav dr.žislav napisao:

Sretno smo proputovali kroz Bosnu i stigli u Sarajevo. Sestrične sam ostavio kod njihove tetke, a Mara i ja smo kod Ramize i Zijada. Oni gledaju Sulejmana, a ja se kratko javljam. Sutra ću napisati malo opširnije, a za večeras samo jedna slika uslikana na jednom vrlo prepoznatljivom mjestu.[IMG]http://i1186.photobucket.com/albums/z374/drzislav/slikeDrza020_1_zpsa25d22d2.jpg" />

Najljepše mjesto, moj rodni grad.......Hvala Dr.žislav.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:19
Iduća stanica bila je Bihać. Sva sreća nije padala kiša, ali i dalje je bilo tmurno.




Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:28
Sliku iz Jajca sam već stavio, a za one koji su nedavno bili na slapovima obradovat će da se radi novi plato ispod slapa, a to znači da ćemo morati ponovitiput u Jajce i napraviti par novih slika.


Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:34
Nakon Jajca uslijedio je Travnik. Obišli smo Plave vode, a to je isto jedna lokacija koju prošli puta (mislim na Ri ekipu) nismo obišli.




U Travniku se nalazi i čuvena šarena džamija, a ovo je detalj s prednje fasade.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:39
Preko puta šarene džamije, u jednom lijepo uređenom lokalu,  cure su pojele izvrstan burek i pitu ispod saća.



Pita krumpiruša.


Ovako se peće pita ispod saća.



Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:41
U Travniku smo vidjeli puno zanimljivih detalja koji govore sami za sebe.






Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:45
Prije dolaska u Sarajevo svatili smo u Kakanj, gdje smo posjetili Sekinu i Bebinu tetu Branku, koja je s nama nastavila put do Sarajeva.



Teta Branka je umirovljena profesorica likovnog, tako da je cijeli stan ispunjen njenim slikama, a druga ljubav joj je cvijeće, pa tamo gdje nema slika prostor je ispunjen sobnim biljem.




Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 09:47
Za kraj izvješća jučerašnjeg dana ostavio sam ovu sliku-čestitku koju je teta Branka nacrtala Seki za rođendan.



Odošmo sada na Bašćaršiju, a navečer sljedi izvješće.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 10:40
Super izvještaj i sličice kao i uvijek, kad Držislav odluči negdje krenuti. Sretni i zadovoljni ste vidi se. Veliki pozdrav iz Rijeke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 11:31
Pratim vas i vidim koliko smo još lijepih detalja i mjesta propustili.
Bilježim detalje za neko novo putovanje prema Sarajevu da pogledamo propušteno.
 
Sa tobom je gušt putovati, to moje cure znaju a sada si tu čast pružio seki i ekipi.
 
Puno ih svih pozdravi, seka super izgleda, lijepa linija, komplimenti za nju Thumbs%20Up
 
Svima smile79
Rijeka

Na vrh
lijerka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lijerka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 16:15
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 20:01
pozdravčić.Držislav je još živ,šetkamo i uživamo,slikice će on postavljat,a ja kad uhvatim vremena,za sve vassmile78
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 21:25
Reportaža za očekivati od DR. zorno prikzano i popraćeno riječju, s nestrplenjem čekam nastavak, pozdrav svima iz Zadra,  a posebno domaćici koju sam imala čast upoznati 
ismile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 22:28
O prekrasno Držislave. Znala sam da seka dolazi i da se vidimo u Liču, ali nisam znala da putujete i po Bosni i Hercegovini...Lijepo si sve objasnio, poslikao kao i uvijek. Sretno putujte i sretno se vratite kući...Vidimo se u Liču..
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.