Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - sunceeee - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temasunceeee - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 414243
Korisnik
Poruka
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2014 u 12:59
Draga Sunceeee, želim tvom sinu brzo ozdravljenje i snage cijeloj obitelji.U mislima sam s vama.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2014 u 11:37
Drago mi je što sam sat vremena provela u tvom vrtu, u tvom životu i životu tvojih najbližih. Nakon svega pročitanog najprije ću zaželjeti zdravlje u tvojoj obitelji, mir i da ostaneš čvrsta u vjeri jer je to jedini brod koji nikada ne tone. I mislim da nam se sva teška iskušenja u životu  događaju samo da bi smo pokazali i ojačali svoju vjeru.
A sada ćemo malo o cvjetićima. Naši "bregi" su me uvijek oduševljavali zato što daju poseban izgled svake okućnice pa tako i tvoje iako smatram da nisu baš laki za hortikulturalno osmišljavanje i održavanje. Prilaz kući mi je jako lijep sa divnim kamenjarom i izvrsno osmišljenim  ulazom  koji je pretpostavljam cijeli dan na suncu, ali si uspjela pronaći kombinaciju koja to podnosi.
Dio sa clematisima mi je isto predivan i bit će još i ljepši dok oni porastu. Oduševljena sam velikim brojem cvjetnih vrsta koje imaš tako da ti je vrt jednako lijep kroz sva godišnja doba. I one zimske slike su toliko čarobne i lijepe i stvarno odišu mirom i spokojem kako i sama kažeš.
Vjerujem da će teški životni trenuci biti uskoro iza tebe i da ćemo i dalje uživati u Tvom predivnom vrtu. Pusa !

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2014 u 22:27
Tvom sinu želim ozdravljenje, on je sada najvažniji, a u njegovom životu si ti najvažnija. Tebi želim snagu i spokoj u duši.
Sutra je novi dan.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 13:16
Veliko hvala svima!
Bili ste mi dodatna snaga i energija svih ovih godina!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 13:20
    

             
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 13:23
Ovu svoju temu zaključavam!
Ako netko ima potrebu da mi nešto napiše, molila bi da mi pošalje privatnu poruku!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 13:32
                                  




Ako smrt i ugasi svjetlo, nikada ne ugasi snagu sjećanja i ljubavi.


               U spomen na mojega voljenog sina, moju neiscrpnu snagu, mog pokretača svega što me okružuje, vječnog optimista, osobe koja nikada nije gubila nadu i vjeru, nikada posustala, sve gledala kroz ružičaste naočale....

               Mirno spavaj moj anđele! Susrest ćemo se opet!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 414243
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,157 sekundi.