Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 15:14
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Cvijetnjak je za stati i samo se diviti, tako lijep i uredansmile141.

Za zemlju možeš zahvaliti dragom Bogu, nije to loše i crvenica je a ona je bolja zemlja nego pijesak. Možeš je obogaćivati vremenom sa humusnom zemljom.

Kod mene je gotovo sve pjesak, posan i kad se spekne možeš plakati zajedno sa biljkom. Da ne dovlačim vodu i ne zaljevam za tjedan bi sve biljke bile osušene.Confused
 
Da Šmrcko to ću i morati napraviti, ovaj dio di rastu frajle oko malog kruga morat ću prekopati i dodati bogatije humusne zemlje.
I ti muku mučiš sa zalijevanje, nije ti lako, a baš ti je sve krasno Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 15:49
Danas sam doma, nema kupanja pa se malo više družim po forumu i slikam ali samo po balkonu jer staviti glavu na sunce ili prošetati vrtom danas je jednako samoubojstvu Wink Evo današnjih slikica sa balkona.
 
Procvale dlakave čuvarkuće
 
 
Verin crnoglavac Thumbs%20Up
 
 
Nihine koprive Thumbs%20Up
 
 
Trišine krasule u društvu Thumbs%20Up
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 15:55
Vrtić u vazi zvan Otok Thumbs%20Up
 
 
Još uvijek ne znam ime ovoj ljepotici koju sam kupila na Flori ako netko zna neka napiše jer ja ju zovem kupus - grozno Wink
 
 
Evo kako ima lijepe cvjetiće
 
 
I malo morskih detalja, te školjke roni moja Nina
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 15:56
korjenko sve ti je prekrasno! 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 16:09

Lijepi cvijetić imaju dlakave čuvarkuće a i neznani cvijetak. Bravo za Ninu Clap.

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 17:59
Ma kod tebe ja neću više da komentarišem za tvoje cvijeće jer si me jednom natijerala da toliki put pređem zbog svega toga ------a što sam ti i samoj rekla  i neću da ga više gledam smile60-muka me obuzima-i hej ti si ovo tako slikala kao da si bila na nekoj grani i slikala od gorasmile96--smile102----------sad kidam .
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 18:03
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ma kod tebe ja neću više da komentarišem za tvoje cvijeće jer si me jednom natijerala da toliki put pređem zbog svega toga ------a što sam ti i samoj rekla  i neću da ga više gledam smile60-muka me obuzima-i hej ti si ovo tako slikala kao da si bila na nekoj grani i slikala od gorasmile96--smile102----------sad kidam .
 
Evo vidiš Niho kako se to radi, to ti je ptičja perspektiva Wink LOLLOLLOL
I da znaš da je tvoj ljubimac Pedro bacio pupoljke za cvijet, e za to slikati bit će mi potrebne ljestve ali zastvarno Tongue Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 18:07
Nemoj da ga ti diraš i da se penješ na njega - on je mojsmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 09:16
Korijenko to ti je ulje super,meni stradale samo ruže koje sam kasno dobila i već je bilo prekasno za tretiranje uljem.Ali i one se obnavljaju,samo kad je suša trebaju vode.Ne svaki dan ali jednom tjedno obilno ih natopiti i sve bude ok,nemoj odustati od njih
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 09:55
Krasno Korijenko, drago mi je da ti Otok napreduje Wink

Onaj što neznaš kako se zove - pogledaj pod echeveria

(ja sam svoj svrstala pod čuvarkuće - pa me Renee ispravila, ako se dobro sjećam, da je to echeveria)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 12:15
Hvala Hana na odgovoru, drugo proljeće obavezno mažem uljem a i zaljevam vjerojatno prerjetko baš zato jer me je strah da ne smoči lišće da mi ne bi pokupili pepelnicu.
 
Hvala Otok znači moj kupus je echeveria, Clap baš posebno ime za poseno lijepu biljku
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 13:09
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:


 

 


 
I malo morskih detalja, te školjke roni moja Nina
 


Sve predivno. No, ovo me se baš dojmilo. Prekrasno si sve ukomponirala. Braaaaaaaavo!!!! ClapClapClapTongueTongueTongue
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 13:42
Kako i nebi tako lijepo postavila biljke kad kopira mene i moje slikanje-i vidi sad ljepotica a njen picmoljak ni do Bihaća nije mogao stići koliki mi je dala i sav se osušio ccccccccccccHug
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 15:02
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Kako i nebi tako lijepo postavila biljke kad kopira mene i moje slikanje-i vidi sad ljepotica a njen picmoljak ni do Bihaća nije mogao stići koliki mi je dala i sav se osušio ccccccccccccHug



LOLsmile156Ja ti ovakve izjave ne bih oprostila. Za kaznu bih ti poslala paket čuvarkuća, pa sadi. smile156
LOL
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 17:49
Kakva je to biljka na slici (pokraj slike je natpis :"I malo morskih detalja, te školjke roni moja Nina") ?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 22:20
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Kakva je to biljka na slici (pokraj slike je natpis :"I malo morskih detalja, te školjke roni moja Nina") ?
 
Dada, ja sam to točno tako dobila u maju za rođendan i mislim da će to biti neka vrsta čuvarkuće, meni barem to tako liči,
Ako netko zna neka napiše točan naziv.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 22:25
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Kako i nebi tako lijepo postavila biljke kad kopira mene i moje slikanje-i vidi sad ljepotica a njen picmoljak ni do Bihaća nije mogao stići koliki mi je dala i sav se osušio ccccccccccccHug
 
Cry Ma nemoj mi reći da se je posušio Cry
 
Trebala si uzeti onu što sam ti davala već posađenu u maloj vazici, a tebe bilo strah carine, eto tako ti je kad me ne slušaš, e sad bi te najradije smile232, uh,uh Angry 
Bit će još picmoljaka, vidi na slici koliko ih ima, sve picmoljak do picmoljka Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 22:29
Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Kako i nebi tako lijepo postavila biljke kad kopira mene i moje slikanje-i vidi sad ljepotica a njen picmoljak ni do Bihaća nije mogao stići koliki mi je dala i sav se osušio ccccccccccccHug



LOLsmile156Ja ti ovakve izjave ne bih oprostila. Za kaznu bih ti poslala paket čuvarkuća, pa sadi. smile156
 

LOL
 
Da ,da treba ovu Niho malo po smile232 Wink
Što i ti Pozvana misliš da su to neke čuvarkuće ?
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 23:44
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Originalno poslano od člana pozvana pozvana napisao:

Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Kako i nebi tako lijepo postavila biljke kad kopira mene i moje slikanje-i vidi sad ljepotica a njen picmoljak ni do Bihaća nije mogao stići koliki mi je dala i sav se osušio ccccccccccccHug



LOLsmile156Ja ti ovakve izjave ne bih oprostila. Za kaznu bih ti poslala paket čuvarkuća, pa sadi. smile156
 

LOL
 
Da ,da treba ovu Niho malo po smile232 Wink
Što i ti Pozvana misliš da su to neke čuvarkuće ?


Treba nju, treba. No, možda nećemo mi morati. Vidiš da je nema. Mora da kaznu odslužuje! LOLLOLLOLLOL

Nego, meni liči na neke sekulante, nisu možda baš čuvarkuće, no... Imam takvih i sama u vrtiću, a ne znam prave nazive. Ma nema veze, uglavnom su ti predivni smile91
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 10:07
Kratko i jasno ,predivno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.