Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 11:15
Drage cure - Kat.rea, Smrčko, Bromelija, Džomba i Gioiaa, najljepše vas pozdravljam! Fido ne boravi puno u gornjem vrtu, tj. u dijelu okućnice koji vam slikam jer imamo veeeeliko dvorište iza kuće, s voćkama i podosta mjesta za njegovo trčanje, uživanje i skakanje. Tamo mu je i kućica, a pokraj ima ii prijatelja, Bobija - koji me svakodnevno gleda kroz ogradu.
 
 
Danas tek par fotkica... Visoka majčina dušica u cvatu.
 
 
 
Ukrasni grah, još je mali, nedavno sam ga dobila... Ali lijepo  napreduje.
 
 
 
Palma koja ima malog podstanara. Ne znam koja je to biljkica ni otkud se tu našla, ali mi je fora.
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 11:22

Anaida baš guštam prošetati po tvom vrtu da vidim ima li što novog.

Sve je lijepo,kamenjar, biljkice, čuvarkuća, palmica,ma da ne nabrajam a travica, pa naravski da se slika kad je pokošena.LOL

Fido znači glumi unuka kao naš Spoti, koji je od MSK, ali mi podosta brinemo o njemu!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 11:50
smile227-Koja ljepota -----------a majčina dušica je predivna -------smile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 13:48
sve ti je super Anaida!!! a jel ono taj ljetni jorgovan koji sad cvate?? kad se to može malo cicnuti pa da ga i ja posadim??  Wink
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 14:40
Anaida kao i inače sve pohvale za tvoj vrtsmile55!
No, molim te reci mi koja je ova biljčica koja cvate tako intenzivno i ljubičasto ( u podnožju ovih cinija)! Hvala 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 17:32
Evo Bergenija me preduhitrila, baš sam se i ja vratila na tu sliku i htjedoh pitati jesu to ageratumi, ali opet oni su ( uglavnom) plavi.....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 18:29
Anaida, sve je predivno, a oni ograđeni vrtići, kamenjari su zaista savršeni, tako uredni - petica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:39
Prekrasno!!! Je li ukrasni grah lablab pureperus?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:48
wow passiflora se super razrasla Thumbs%20Up otoci su posebni svaki za sebe Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 23:26
Kako je lijepo gledati tvoj vrt budući sam pratila od početka kako si ga nadograđivala sa kamenjarom itd....

Svaka pohvala!!! smile57
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 00:14
PrekrasnoClap. Ja sam ukrasni grah , stavila uz ogradu.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 07:58
Drage moje - Baka, hvala na posjeti i uvijek lijepim riječima!
 
Niho - punoooo pozdrava i uvijek me razveseli tvoja posjeta!!
 
Nata07 - bijeli ljetni jorgovan cvate, a onaj ljubičasti još ne - razmnožit ću ih svakako probati, stavit ću puno grančica u zemlju, mislim da je najbolje to na jesen raditi. 
 
Bergenija, Kat.Rea - ja mislim da bi to bila goruća ljubav ( Čini mi se da Baka ima isti cvijetak, ali u plavoj boji (ili baš ovoj, ne sjećam se) pa ako je tako - tada neka nam i ona pomogne da li je to to..) Inače, mogu vam reći da sam jako, jako zadovoljna tim cvijećem, nezahtjevno je i vrlo lijepo.
 
Triša - hvala na posjeti i pohvali! Ja isto tako uživam u svim vašim vrtovima, dvorištima, vikendicama..
 
SilveK - ne znam za grah, dobila sam malu biljčicu.. Sigurna sam da ćeš ga ti prepoznati. Kad procvijeta, stavim sliku!
 
Kontessa - jedva čekam da procvate prvi pupoljak passiflore..
 
Andrea - puno, puno hvala na posjeti!
 
Smrčko - i ja bi grah posasila u zemlju direktno, ali stvarno je bio mala, mala biljčica kad sam ga dobila, pa sam ga radije u lončić posadila. A uz ogradu je sigurno pun pogodak!
 
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 08:05
Anaida, krasno kao i uvijek.
Vidjet ćeš kako je lijep taj grah - ima i lijepe cvijetiće a i nakon toga mahune su lijepe ljubičaste. Mislim da je lablab (izgleda baš kao moj, samo moj već ima mahune - sjemenke su mu crne s bijelom mrljicom)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 10:14
Otok - i onda se taj grah  (točnije sjemenke) iz mahuna tako posadi na proljeće?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 10:24
Anaida, ne mogu se nagledati ljepote. Toliko je s ljubavi do tančina svaki detalj planiran da je šteta preletjeti sličice i ne snimiti detalje.
Od lani do danas ... pa mislim da je tvoj vrt dokaz da se može u kratkom roku napraviti čudo! 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 10:29
Ma da, ja sam dobila par sjemenki pred par godina i od onda uvijek sadim i spremim opet sjemenke.
Ima lijepe ljubičaste cvjetove i ljubičaste mahune (ako je kao moj)
Samo pazi, on ti se penje i naraste visoko, preko dva metra ako ima dovoljno zemlje,  tako da mu pripremi visoki potporanj.
Moj je ove godine u velikom loncu gdje mi se osušio limun, pa se je ispleo oko stabljike limuna.
Već sam stavila sliku u mom vrtu, a imam negdje i sliku sa mahunama, stavit ću kasnije
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 14:44
Anaida dušo moja zlatna ja se rastopim u tvome vrtu .............uživam ne mogu ti ni opisati  ni pohvaliti koliko osijećam smile169 tu ljepotu za tvoj vrt
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 17:34
smile120
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 20:55
Kada sam presadila grah u vrt počeo je dosta brže rasti, a ogradu treba za potporanj. Ovija se oko ograde , možda to i stimulira rast.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 22:46
smile94super...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.