Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 74>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 06:31
Bok Bigić, evo mene s ranim jutrom k tebi!
Bravo za TM-a koji je kosio umjesto tebe! A bravo i za tebe jer si nam lijepo slikala. Par pitanjaca imam ja - kakva je to biljkica budleja menta? Trajnica? Veliki grm bude? Cvate kao budleje? I povratić je trajnica? Isto bude grmek?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 07:00
wow prediivnih cvijetića imaš.....samo ti odmori i ozdravi bit će vremena i za posao...mada kada bolje pogledam sve je uredno smile113
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 08:34
Misty, Anastazija, planiram ja, planiram, al vidjet ću što će ispast od toga. Nešto od trenutnih zamisli neću moć sama izvest, a dobir MM-a da mi pomogne, e to je ravno dobitku na lutriji!

Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 08:47
Anaida, i ti si uranila! Wink Nema veze, uvijek si dobrodošla!
Budleja menta.... dobila od Lilike grančicu pred mjesec dana. Rekla mi je da pazim gdje ću s njom, jako se brzo širi. Izgledala je ovako



Imala žena pravo, stvarno brzo raste. Formira grmić, trajnica je, kako cvjeta ne znam, al kad malo potrljaš listić između prstiju, jako, jako miriši.
Povratić (Katek je bila tak dobra pa mu je ime dala, jer ja nisam znala) je isto trajnica, dobila sam je od svekrve, ustvari, uzela sam ono kaj je ona počupala i bacila LOL. Puno biljčica na mom dvorištu je na isti način došlo do mene. Sveki počupa i baci, ja poberem i donesem doma. Ne formira grm, više ovak pojedinačno raste, i ako sam dobro primijetila, ne rasijava se, nego se širi iz korijena.

Bromi, draga, hvala ti! smile78
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 09:06
Hvala na brzom odgovoru (vita jela zelen bor evo meni brzi odgovor! Big%20smile)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 09:06
Bigi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 10:21
smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 10:59
Gioia, Niho,

smile79
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 11:39
Maloprije MSK dođe iz škole i kaže: "Mama, tam ti na stolu nekaj cvjeta."
Izađem na terasu, vidim, procvjetao uskršnji kaktus i još jedan. Skoro sam propustila!








Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 13:40
Znaš mene,ja se uvijek u kaktuse zagledamTongue
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 13:53
Ma kaktusiću, danas kad sam skužila da sam skoro propustila te cvjetove, tebe sam se sjetila. LOL
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 14:10
Hej draga, što god da je (sorry što nisam u toku  Embarrassed) želim ti što brže ozdravljenje (mada vidim jezik radi kak treba Wink, znači nešto drugo je u pitanju Big%20smile) smile78...
Lijepih cvijetića se skupilo kod tebe...Ova budleja menta mi se primamljiva čini, mala-velika astilba mi je mrak ,kaktusi lijepi za po...(ludit) LOL, sve u svemu ima se što vidjeti kod tebe draga Clap...
E da, one tri koje si izgonila kad smo bile kod tebe i koje tek sad vidim su premedene ali ona plavušica, čuvaj nju draga ko oko u glavi, već sad izgleda Thumbs%20Up a što će tek biti za par (brzo će one odlepršati od tebe sve mi se činiLOL, kandidati neće faliti ) godina, hm...Prognoza Big%20smile;"luda" ćeš biti zbog njih!LOL
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 14:26
Šetala sam ti vrtićem i jako uživala u krasnim biljkicama!! Divila sam se i tvojim trima posebno lijepim cvijetićima, prekrasne mlade dame, a gluma - ma ne brini, to im sve dobro dođe u životu Wink

  Ali bih molila, jednu slikicu cijele biljčice sa šišmišovim cvijetom,  još je nikada nisam vidjela, a cvijet je baš fora!!

smile78  i pozdravčić ti ostavljam!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 15:42
Ivna, draga, e tebe se stvarno rijetko viđa! Jezik u redu, hvala što si primijetila. Sve mogu nekak potrpit, al da mi jezik nastrada, poludjela bih! E onda bi valjda stvarno na smile52progovorila!
Drago mi je da ti je bilo lijepo kod mene, a mogla bi došetat i "uživo", znaš da te ne moram pozivat.
A plavušicu niš ne moram čuvat, prije sebe moram čuvat od nje! LOL
Izgleda točno tako kako si i rekla, al je toga i te kako svjesna i ne propušta priliku to naglasiti. A karakter...ajme, majko! Znam da će odlepršati i prije nego ja mislim, ali.... čim čovjek dobije djecu mora se pripremat na dan kad će ga napustit.
Prognoza: VEĆ JESAM LUDA!!!

Free, dobrodošla i neka si ti meni uživala!

Šišmiša ću ti poslikat, sad ne mogu, prejako je sunce. Kad sam ga kupila, ovako je izgledao

http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/ad6b8fee-ponedjeljak_003.jpg

Je, cvijet mu je baš fora, mada biljka u totalu baš i nije nešto, moram priznat. Kad malo bolje pogledaš sliku samog cvijeta, stvarno malo podsjeća na šišmiša. Valjda je po tome i dobio ime, tko će ga znat!

Ti meni ostavljaš, ja tebi šaljem pozdravčić  smile78
Na vrh
Djibril View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Djibril Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 17:48
 
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:


















Jako lijep vrt... A ovo su neke slike koje su mi zapale za oko... smile141
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:42
Malo me ponijelo slikanje u zadnjih par dana. LOL
Procvjetalo mi par novih cveteka.


Lilikin karanfilček, mmmmm, kako miriše



Znam da sam dosadna s tim noćurcima, al tako su mi slatki!





I bijela astrantia će uskoro procvasti




Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:48
Bigić pretvorila si vrt u čarolijusmile64. Pratimo te od početka i stvarno je predivan.
Znatiželjna sam kako ćeš napraviti mediteranski kamenjar.
 
 Dobro da ti je dijete ugledalo cvatuće kaktuseBig%20smile!Divni su.Ja moja dva s pupoljcima obilazim tri put na dan da mi ne promaknuLOL
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:49
Prije nego opet pokosimo, jedan mali, žuti divlji cvijetak





I ovaj sedumić počinje cvasti



Zna li netko kako se zove ovaj grmić?



Ovako izgleda njegov cvijet


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:52
Malo ostića







Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 12:56
Otvorio se jedan clematis, Bateman, ako se ne varam





A pojavio se i Gospon Predsjednik



To je to, dosta za danas.
Osim ako me opet ne ponese. LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,184 sekundi.