Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora by Floramye
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora by Floramye

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 55>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2014 u 18:55
lijepe jesenske slike...lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rea View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 29 Siječanj 2014
Lokacija: hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2014 u 22:22
uzivala sam u setnji i mogu reci da su tvoj i muhlin vrt moji favoriti i da sa tako originalnim fotkama jesu prava oaza mira i opustanja
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2014 u 13:56
Jesen uvijek sjetno djeluje na mene jer će uskoro nestati sva ova ljepota iz naših vrtova. Kod tebe je još uvijek predivno i samo pokoji suhi list najavljuje skori duboki san. Uživala sam u prelijepim fotografijama.

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2014 u 20:19
bas je flora od florami....krasno....smile71
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 14:16
Evo me opet u najljepšem vrtu, da oči napojim šarenilom i ljepotom tvojeg cvijeća. Svaki put se iznova divim prekrasnom ciglenom zidu i divnoj kombinaciji biljčica, slikice su prelijepe...
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 14:36
Dadinica - Velika je šteta što "sporednih" poslova ima tako puno, ali možda je onda i gušt veći! Jesen je bila baš lijepa ove godine. Žao mi je što nisam uhvatila više slikica.
P.S. Nisam zaboravila hosticu, čuvam ti ju do proljeća...


Anastazija_ hvala ti od . U pravu si za zid. Jako lijepo izgleda u kombinaciji sa cvijećem. Mene podsjeti na engleske vrtove. Pletene košare sam postavila ove jeseni i u njih posadila tvoje omiljene biljčice . Prostor ispod loze je dosta velik a garnitura za sjedenje manja, pa sam i taj prostor nekako htjela popuniti. Samo što sam napravila grešku odmah u startu. Iako su košare stare i otrcane trebala sam ih obložiti iznutra sa folijom da duže traju. Pa ću na proljeće opet ispočetka!


Miska - košare su napunjene biljkama za sjenu!
Dolazi vrijeme želja i darivanja, pa ako poželiš anemone......ubaci porukicu u inbox!


Moon - Hvala ti najljepša! Tvoja pohvala mi puno znači...


JosipaNu - Mrazovce nisam uspjela uhvatiti, ono na što ti mislim da misliš je pulsatila iliti sasa (biljčica proljetne cvatnje). Hvala ti na obilasku!


Gute Fee - A da si tek vidjela moj/tvoj medvjedić!? Bio je predivan! Hvala ti još jednom od ...

Lucy - pjesnička dušo Ostavljam ti pozdrav!


Ajama - Ove godine bijela anemona je bila neumorna, obilno i dugo, dugo je cvala. Pogodovalo joj je ovo kišno ljeto.


Josipa - Šaljem ti i mislim na tvoje echinacee i acere, divni su!

Korijenko - Draga moja, zahvaljujući tebi imam ih na svakom koraku u vrtu i jeseni u mom vrtu daju tako lijepe boje. Kako da ti se odužim? Šapni djedici...


Desert rose - Ima zima svojih čari kao i svako godišnje doba ali ja sam prezimogrozna da provirim van. Ja već brojim dane do proljeća...


Bugicaza5 - Ovo mi je dosad najrascvjetanija jesen u vrtu. I sve mi se više sviđaju te jesenske biljčice. Lijepe su zelene tokom cijele sezone i onda na samom kraju zabljesnu u punom sjaju.


Karmen - Ponekad nisam zadovoljna sa nekim dijelom vrta a onda ga pogledam iz nekog drugog kuta i vidim sasvim drugu sliku. A ima i neke čari u tom vječitom premještanju i iščekivanju novog početka!


Blue sky - Je, je napredovao je! Znaš li i zašto? Po prvi put prošle jeseni nisam ga orezala jer se on ni ne orezuje! To je zeljasti klematis. A ja nisam imala pojma! Sad je divan!


Tikvić - Na početku cvatnje su bili krupni cvjetovi i bilo ih je manje. Na kraju su bili sve sitniji ali ih je bilo toliko da su izgledali poput bijelog oblaka. Moja mama joj se posebno radovala.


Retriver Sara - Lijepi pozdrav i tebi draga Sara! I našem brežuljkastom zavičaju! (plakat iz prirode ovaj vikend)


Rea - Drago mi je da si uživala u šetnji i da ti se moj vrt toliko svidio. Učinila si mi iznimnu čast svojom pohvalom . Vjerujem da je svaki vrt poseban na svoj način samo ga netko uspije možda mrvicu bolje prikazati.


Rajski vrtovi - Sada je već sve spremno za zimski san. Pošišano, povezano, orezano... Iako je još daleko....slatko je to iščekivanje!

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 14:44
O draga moja Temzi, hvala ti hvala od


Po prvi put u vrtu imam sjenice, i to mnogo njih. I to me čini tako sretnom! Uvijek sam se divila slikama naše Anabistrice i njenih šumskih prijatelja. Sada i ja imam napokon nešto osim vrapca pokućarca!



Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 14:56
FloramyeHughvala na ponudi draga
Anemone su zbilja predivnei htjela bi ih imati
ali nisu za moj vrt.Previsoke su!
Zato dolazim uživati u tvojimaroze
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 17:56
...preslatke sjenice, draga Floramie, drago mi je da ih hraniš...i meni dvije dolaze na balkonSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 18:03
Dođoh po dozu ljepote...anemone su ti predivne Heart
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2014 u 18:21
Dobro da sam navratila i vidjela kako sjenice lijepo papaju. Imam ih i ja u vrtu i još neke koje nikada nisam vidjela, podsjećaju na papigice, no nemam pojma koja je vrsta. Cijelo ljeto su dolazile. sad ih ne vidim više. Možda se vrate. I ja ću im napraviti te bombice sa sjemenkama, morat ću si pisati da ne zaboravim LOL
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2014 u 00:12
Draga, gotovo svi mi imamo svoje najdraže godišnje doba, a svako je lijepo na svoj način, pogotovo kad sunce sja. Tako je i jesen u tvom vrtu rascvjetana i prekrasna.
Vidim da su te sjenice razveselile. Stavi malo narezanih jabuka i grožđica u neki tanjurić pa ti možda i crvendać dođe. Tek kad uzmeš dalekozor ili zumiraš s fotićem, vidiš kakvih sve ptičica ima po vrtu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2014 u 10:01
...da ja stavim malo jabuka i grožđica crvendaći sigurno ne bi došli, haha, ali sigurna sam da znam tko bi odmah navratio...vrapci, moja Floramye, vrapci, slatki mali vrageki, štetočine jedne velike...vjerujem da ćeš ti ipak imati sreću sa crvendaćimaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2014 u 08:14
ja sam uzela hranu al jos neznam gdje da ju postavim...ako imate kakav savjet javite mi se...pusasmile73
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 20:21
Upravo sam jako pametno utrosila 2 sata svog zivota i to pregledavajuci 42 stranice iz tvog vrta. Vrt je cista fantazija, biljke predivne, a zid najljepsi na forumu. I da... Zaljubila sam se u ehinacee
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 22:28
prekrasan vrt ugodan oku i umirujući,oduševljena sam ciglenim zidom kao pozadinom koji još više naglašava svu ljepotu biljaka,posebno zbirke echinacea i hemerocallisaSmile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2014 u 08:53
Predivno sjeničice, prekrasan vrt i gazdarica koja ima srca za mala gladna stvorenja... kombinacija za uživanje i ponovnu šetnju tvojim carstvom. smile56
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2015 u 15:28
Danas sam prošetala tvojim vrtom od prve do zadnje stranice. I znaš što - upravo me uhvatila ona slatka proljetna groznica u iščekivanju što ću saditi i gdje i baš se dobro osjećam ovako inspirirana tvojim vrtom. Želim ti još puno cvjeteka u Novoj godini i daljnji napredak i prekrasne cvjetove ovih iz stare.
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 17:06
Pored toliko posjetioca ja samo u tišini prošetam ali sada moram reći pre pre krasnosmile55
Na vrh
rea View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 29 Siječanj 2014
Lokacija: hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 19:10
Ostvljam trag da sam bila tu, prekrasno, jesenjske  bijele anemone-Smile predivne
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.