Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 140>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 16:11

Koliko lijepoga cvijeća.................smile55Sve pohvale tvojoj gigant begoniji!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 20:24
Ne mogu te više i pohvaljivati -čekaću do iduće god. tvoje novo cvijeće pa ću onda vikati -kato kako je lijepo ovo -pa ovo -a možda i muljamLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 21:49
Konačno sam dočekala cvijet rudbekie
rudbekia
hvala SilveK
ukrasna%20tikvica
moja- monnina ukrasna tikvica
suncokret
 a ovo je trebao biti flafasti ili buco suncokret od Shashe,
Hvala drage moje forumašice smile79.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 21:55
Ovo nije moj cvijet nego sam ga slikala u uredu, ali prošli tjedan sam dobila od kolegice pelcere i taman htjela staviti na identifikaciju i onda u Jagodinom vrtu pronađem naziv. Znači više nije bezimena - kohleria
kohleria
držite fige da se prime pelcerići
verbena
a ova verbenica je samonikla pored nekog cvijeća, ja ju presadila i evo obradovala me cvjetićima Big%20smile.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 22:20
Jučer sam Bromeliji obečala slikati moju ruseliju
ruselija
tu se vidi panj, bršljan, a na vrhu panja je posađena ruselija
ruselija
i samo grana ruselije sa 20-tak cvjetova
ruselija
i za kraj još jedna kraljica
čajevka
čajevka koja je baš lijepa za rez, i u pupoljku i rascvjetana
čajevka
cvijet joj nije veliki, ali je lijepo popunjen, guste latice ima...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 22:23
Hvala Bergenia.
Niho, šta sam ti dosadila ili misliš da više ništa ne cvjeta kod mene?
Čekaaaj malo, daleko je zima.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 22:34
baš ti je liepa ta rudbekija..morala bih i ja poraditi na nabavci ako mi se sviđau
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 22:45
Duda ja sam do sada imala samo rozu ( ehinacea purpurea), sada mi je procvala ova žuta sa crvenim okom, a imam posijane žute, ali su još jako male, te če nadam se cvjetati nagodinu.
Ako hočeš rozastih, imam mladih par, pa ti pošaljem na jesen.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 22:57
o hoću, hoću..zaista mi se te cvijećke sviđaju i one tamno smeđe su prekrasnenegdje sam ih vidjela na forumu ali sam izgubila iz vida..ja sam uvijek za mlade biljkice jer sa sjemenom sam na doviđenja em zaboravim gdje sam posijala em mi neki ogromni mravci sve sjemenje išćeprkaju i odnesu(baš su vriedni)..u svakom slučaju me molim te predbilježi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 00:27
Katica puno lijepih primjeraka u tvom vrtu, kohlerija je posebnasmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 09:07
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Niho, Otoče, hvala na posjeti.
Ščir je biljka koju kada jednom doneseš u svoj vrt, jako teško je se riješiš LOL.
 Čitala sam članak o njoj (njemu) kao o "zaboravljenoj žitarici" što me jako začudilo, ali kada sam malo razmislila sjetila sam se da smo nekada u hrani za kanarince znali nači komadiće puranovog nosa, koji je isto ščir, a to znači da su te sitne sjemenkice jestive.
Konačno sam uspjela poslikati moju gigantsku begoniju u novom ruhu
begonija
odnosno u novoj tegli, sada je dobila veliku teglu i solidnu potporu - lojtrica i ograda
cvijet%20begonie
a ovo je njen cvijet (kemijska je zbog usporedbe veličine cvijeta).
Daj mi otkrij tajnu, kako si je tako cvijetno uzgojila.
Ja sam prvi put u životu kupila gomolj i izrasla takva gigantska begonija. I prekrasno počela cvjetati (slikala sam ju tada u svom vrtu kao i posebno cvijet) i sad... visoka, zelena s nečim što bi trebali biti pupoljci ali od  cvjetova ništa.CryConfused Prvo sam mislila da je previše zalijevam, onda premalo. Pa sad mislim da je tegla možda premala a položaj je u hladu s malo sunca...
I konačno kad već uzurpiram tvoj vrt: što s njom na jesen?
 
 
 
I ne kudi ružeWink, jer su ti i dalje prekrasne!Big%20smileKao uostalom i sve ostalo pokazano cvijeće. 
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 09:44
Ideja panj i bršljan mi je baš super!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 10:54
smile227 koja begonija!!!!  smile94
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 11:28
ružice su ipak kraljice, ali  begonia je stvarno posebna...moj favorit je svakako kohleria smile70 i naravno da ću držati fige da se prime pelceri Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 18:39
Auuuuuuu-da sad znaš kako sam zanijemila -------koja ljepota . Ma kakvi nisi mi dosadila evo ovo sam čekala jer onoliko dvorište reko nije moguće da nema više a vidi sad -----smile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 18:47
Prekrasna ti je ova begonija kao u ostalom i sve ostalo,nisam već dugo bila na forumu a kriv je smile229ali sad vidim da sam propustila puno ljepote,svaka čast!!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 19:11
Kohleria - opet nešto novo za mene, je li to sobna ili vrtna biljka
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:18
Svašta ima kod tebe, ali ova begonija je ludilo, ali i meni se posebno dopala ona ruselija na bršljanu - ideja za 5.
Na žalost moram ti javiti da mi je kobea izgleda otišla, pa se preporučam, žao mi je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:40
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 22:47
Hehehe,očito nisu svi mali bili.Čuj,ja sam od nekoliko njih dobila sjeme tih bucmastih,niskih i kako je bilo dosta sjemenja,podjelila i vama.Kaj sad,i meni su ti "mali"narasli iznad krova šupeLOLAl imam i 3-4 mala,bum sjeme skupila.Koheria je prekrasna.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.