Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 13:08
rose, hvala ti.
 
Niho, pazim je i mazim. Reagiram na svaki njen mig. Već smišljam njen novi dom za zimu!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 16:03
Evo kako puževi polude kad osjete miris kofeina. Ovo crno na kamenu je talog od kave, a ono na kraju kamena puž na pužu - bježe što dalje, a nema dalje ...
Evo gotovo je sa trešnjama. Bilo je za susjede, prijatelje, a ostalo je i za marmeladu: 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 16:10
Lijepe, lijepe i prelijepe slikice i opis uz svaku... Naša Hoya!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 16:14
Hej ovi su puževi lijepi. Ja bi njih nekako unutra uništila a te njihove kućice sebi ostavila za ukras----moji su golaći oni veliki --goli do mile volje -ko od majke rođeni-a tvoji su bar ukrasni. A ove trešnje -uhhhhhhhhh ostala sam bez teksta-ima li za mene 1-marmeladica -ili mi namaži i donesi -ne šalim se HOJAAAAAA-sad sam ozbiljnasmile50
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 16:29
Već sam ti namjenila!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 17:34
Dakle ne svratim k tebe par dana, a ti bereš višnje, radiš pekmez od trešnje, cvjeto nešto što nisam ni zanala da cvate - santolina, bogme je neću šišati, pa da mi ne cvjeta, znaš kako se super drći u Skradniku - vidjet ćeš.
Alstromerije- legendarne - predivne, kao i sve ostalo - a puževi ha-ha bjeđe, ne privlači ih kofein kao nas k tebi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 18:12
Hoya sve što slikaš jeClap Zbilja ti uspjeva sve divno od cvijeća do voća.
A ja sam se pohvalila u svom vrtu s tvojim delospermumom (jesam li ga dobro napisala). Sretna sam kao malo dijete. Prvi cvijet je izbacio!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 19:01
ali ovi s kućicom su dobriCryCryCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 19:11
Hoya vrtek je super,a sa ljetnim čempresom sam se i ja mučila..ni makac i onda sam posijala van u zemlju pa ćemo vidjeti..kod mene ionako sve kasni LOL
mamaa nisu svi ti puževi sa kućicama dobri...našla sam onih malih kod sebe kako gablaju...cvijećke..brzo je bilo smile232
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 22:29
Alstromerije su stvarno prekrasne, oduzimaju dah...ja nemam sreće s njima, možda im tlo kod neme ne odgovaraCry
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 22:38
A što da vam velim. Odem se ja ošišati i idem poviriti što Hoja radi, doslovice ovako  . Kad trešnje na stolu. Sve sam pojela prije nego ih se Triška dočepa, a vidjeli ste koliko ih je biloWink. Valjda joj je bilo dosta, od Rijeke do Skradnika je svaku trešnju pobrala. LOL

E Hoja MM kaže da su to prave normalne domaće trešnje i da su odlične.
Veće trešnje od ovih su ruštevi.Upravo 


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 22:52
Anaida, Triša, baka, mamaa, kontesaa, slivek - baš volim kad mi svratite i znajte - svaki sam dan u vašim vrtovima, ali slabo pišem. Zadnje dane mi se malo "odvezao jezik" i dolazim na se'  !
Smrcko, uljepšala si mi večer svojom posjetom. 
Ako misiš da sam zapela s poslom - varaš se: marmelada od trešanja i malina upravo je skuhana:
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 23:02
Znači još sam rano otišla, a marmeladu nisam probala.

Šalim se, izvini što sam te zadržala onoliko. Imaš veliko carstvo dok sam zavirila u svaki kutak, da te mogu popljačkati treba vremena.Wink

I ti si meni uljepšala veče. A čuj sastala se dva raka ...


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 23:03
mmmm....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 01:48
Da stalno brbljam , ovaj ću put samu sebesmile232. Nikako da iskomentiram ljepotu Hojčekinig vrta.

Puno truda je uloženo jer se radi o kamenu, a pretvoren je u carstvo cvijeća. Nema čega nema, od prekrasnih voćkica do egzotičnog bilja, i naravno povrća. Samo nedostaje  bananaWink, da imam na što okačiti snop Bonite.

Što krasnog cvijeće u zemlji, a jednako toliko u pitarima krase cijelu kuću.

Lavande u životu toliko vidjela nisam.

Za vrijedne ruke naše Hoje  i da imamo di prošetati kroz tu ljepotusmile79

Moram priznati da je moj pomidor napredniji, valjda je pocrvenio poljubacaLOLLOL

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 10:34
Marmelada izgleda ukusno smile50
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 00:49
Pijem čaj         


Da podijelim jedno moje iskustvo. Lantana  i papričica su mi u istoj posudi. Rasle su hoće- neće kao i kod tebe. Zalila sam ih đubrivom za sulfrinije i željezom, te dvije biljke su se uduplale preko noći od tog zaljevanja. Možda bi tebi moglo to pomoći za lantanu.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 06:22
sve je krasno ali kak si puževe natjerala u trk legendarno, k meni su došli neki ogromni i dobili po piksi jer su htjeli maline brstiti- e ne može
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 08:54

Ja sam moje puževe pozvala na kavicu, šta im ja mogu kad im ne prija!

šalim se. Ljudi moji da vidite koliko tih puževa ima sa ove strane dvorišta gdje nemam povrće.
Naredaju se na željeznu šipku, deblo masline ... i danima stoje. Od čega li žive?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:56
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Već sam ti namjenila!


 Taj ću čitav da samo sijediti i mazati sebiLOLLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,280 sekundi.