Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 74>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 15:27
Flover, hvala ti na posjeti.

Niho, sam se ti smij, znaš kako mi se smili, jadan, ovako poglodan! Unhappy

Anaida, Anastazija, drago mi je da vam se sviđa moj cvjetić. Al i druga dva su prelijepa, al se baš nedaju pred objektiv. I bolje, stalno se mrgode, prigovaraju,...
'bem ti pubertet!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 15:30
Proljeće mi je došlo!
Draga, lijepo te je vidjeti! A moj cvjetić si već u živo vidjela. Wink
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 15:53
Baš sam htjela pitati gdje su druge, malo veće, ajde pokaži cure, bumo došli u snoboke!

U vrtu nemam kaj komentirati. To se zna sve +5.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 16:13
Evo, GT, našla sam na kompu sliku dvije starije

https://lh3.googleusercontent.com/-4Kg8swO_O9A/TcvERQeyYaI/AAAAAAAAAtk/2GtbrrI7xXk/s640/IMG_0909.JPG

Ubit će me ak vide da sam baš ovu stavila. Jer tu izgledaju "fakat neozbiljno", što su rekle neki dan.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 18:01
bome komadi i pola, a miraz?? MOram pitatai zanš kak je bilo u "Svoga Tela Gospodar", Prije kravica, a onda curica (ŠALA). Tvojima miraz ne treba, njih buju vkrali kak su lijepe.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 18:18
smile79
(kane presadi u VRT!)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 20:14
Šteta, šteta, sin mi je malo postariji 32 god.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 22:46

Čuj, ova plavušica je taman za mog sineka, baš bi bili zgodan par LOL.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 23:17
oči odaju mamu Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 23:44
sve je predivno,a cvjetići su bez konkurencije,nek su zdrave i žive  i puno pusica za njihsmile79
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 07:02
Prekrasni cvjetićismile78
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 09:14
GT, ma kakav miraz! Kaže MM on treba dobit miraz od budućih. Kao nagradu što ih je tak lijepe napravio. I što se tak puuuuuuuuno mučio dok ih je radio. Moš mislit, 4 i pol sekunde! LOL

Maruška, i tebi smile79. I neću premjestit kane u vrt, lijena sam ih na zimu tražit po zemlji. Ovako mi je lakše. LOL

Vera, je, sin ti je malo prevelik za moje kćeri. A jel traži možda jednu iskusnu tetu punu želje i volje da mladiće nauči...životu. Inače ne bi, al samo zbog toga što si mi tako draga, nudim se. LOL

Anastazija, vjeruj mi, ne želiš to svom djetetu. Ova mala ti je vrag u ženskom obliku. Hmmmmm, na kog li me podsjeća.... Njen odabranik mi se već sad smili.

Konte, puno toga na njima odaje mamu. Najviše karaktr ove srednje... Confused

Sarajka, Kaktusiću, hvala što me obilazite smile79

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 11:02
GT, ma kakav miraz! Kaže MM on treba dobit miraz od budućih. Kao nagradu što ih je tak lijepe napravio. I što se tak puuuuuuuuno mučio dok ih je radio. Moš mislit, 4 i pol sekunde
Tonguemorala sam se ovome nasmijatTongue
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 11:19
Baš su zgodne djevojčice - i točno kak veliš, najveća i najmanja iste ti a srednja plavušica! Na tatu? (vidjela sma ga samo jednom u Vž, ali na kratko i bil je već mrak dok je po tebe došel pa se ne sjećam jel on ima plavu kosu i plave oči..)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 11:19
Samo se smij, kaktusiću.
Meni je to više za Cry
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 11:21
Anaida, MM ima plave oči, al kosu ne. Al svejedno, druga ne liči na nikog od nas, pa čak ni na poštara! LOL
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 13:53
Vidim da ti vrag nije dao mira pa si šalabajzala po dvorištusmile178.Misli na to da te tvoji prelijepi cvjetići trebaju i to sve 3... i baš sam htjela skomentirati na koga li je po karakteru "ova što na nikog ne liči" LOL...
 i moji noćurci se počeli otvaratismile188, ove godine im nebum morala sliku pokazati da vide kako bi trebali izgledati.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 13:59
ovoj put cu vrt zanemariti,curice su medene,ma preslatke
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 16:11
Katek, a znaš kakva sam!

Gioiaa, smile78
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 16:16

Znam, znam, zato ti i smile178, vidiš li taj prst koji maše i skupljene obrve, prijeteći izraz lica...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.