Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 18:56
Radujem se sjemankamaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 20:20
Ma ja ću biti zahvalna i za 1 vrstu boje samo nek je cinija od tebesmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 21:14
Prekrasno!!! i cinije, i digitalisi, i rudbeckije....i sve ostalo Smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 14:03
ma uzivanje pravo
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 14:10
Predivno
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 14:11
Korijenko, slažem se sa tvojim tatom.
Boja cinija je stvarno prekrasna!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 09:25
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Prekrasno!!! i cinije, i digitalisi, i rudbeckije....i sve ostalo Smile
 
A čega će sve biti dogodine u vrtu od tvog sjemenje, pola je već posijano da mi može već dogodine cvjetati a cosmosu se nadam i ove godine, makar na jesen, sadnice mi već imaju i preko 10 cm. Tongue
Silvek, kakva je to cinija kaktus, to piše na jednoj kesici što si slala, ostavila sam za drugo proljeće
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 09:27
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ma ja ću biti zahvalna i za 1 vrstu boje samo nek je cinija od tebesmile213
 
Ne brini Niho, bit će za svih i to ću pakirati po bojama, sjeme kod tebe ide lako i poštomWink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 12:03
Ne izvlači se neću poštom ti znaš kako kod mene ti šalješ sijeme nećeš se izvući tako lako -neću ga primitismile52
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 23:10

 

Cinije su ti jako lijepe ......a fratri su zakon, puno vode i cvjetaju cijelo ljeto do kasno u jesen

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 15:01
Ovakvu kombinaciju liatrisa imam i ja, ali sam ove godine napravila grešku. Ostavila sam ih u vazama. Slabašni su. Dobro, važno da opstanu za slijedeću godinu.
 
Ne znam kad režeš hortenzije, ali kad one tamne budeš rezala - misli na mene, please!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 16:11
Evo, tu sam stavila slike nekih cinija kaktus Smile

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1925&PN=1
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 23:24
meni su margarete favoriti, .aj. da je meni jedna samo.Što nismo malo bliže
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 10:09
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Ovakvu kombinaciju liatrisa imam i ja, ali sam ove godine napravila grešku. Ostavila sam ih u vazama. Slabašni su. Dobro, važno da opstanu za slijedeću godinu.
 
Ne znam kad režeš hortenzije, ali kad one tamne budeš rezala - misli na mene, please!
 
Liatrise obavezno seli va vrt, a ča se tiče hortenzija mislin da ću moć iskopat jednu kiticu pa će ti bit sa korjenom, samo ne znan kad da to napravim, možda na jesen, moran malo pročitat.......
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 10:13
Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

meni su margarete favoriti, .aj. da je meni jedna samo.Što nismo malo bliže
 
I ja volim jako te lila margarete, one kroz zimu kompletno nestanu i lišće, kao da tu ništa ne raste i onda na proljeće niknu listići. Nju moram posebno paziti jer ju obožavaju puževi i čim počne nicati odmah stavim pužomor.
Te margarete nisam nigdje još vidjela samo u katalogu od Decore iz Buzeta Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 10:15
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Evo, tu sam stavila slike nekih cinija kaktus Smile

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1925&PN=1
 
Kako su krasne, druge godine ću imati još više cinija......Tongue nisam ni znala da takve postoje, a tek one pepermint ......Shocked Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 10:18
Hvala, korijenko, na jesen, da. Jer da vidiš kakve muke imam sa održavanjem mladih sadnica sad po ovoj žegi.
Oni bijeli jorgovani što si mi ih dala opstali su samo zato što mi je nos non-stop na njima. Kako god moram ih sačuvati do prvih jesenjih kiša.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 10:29
Korijenko imaš prekrasnog cvijeća. kombinacije boja i cvijeća su odlične, cijela tvoja hacijenda je nešto što treba vidjeti i doživjeti, a do tada smile93 i smile120 
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 13:32
smile55, tako da znaš da sam bila


Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2009 u 14:09
Za svaku pohvalu......ti si brava

Meni je opet zapeo kokotić.....htio bih ako možeš poslati na PP koju riječ....da i meni uspiju - da mamu razveselin za sljedeće proljeće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.