Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 55>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 09:17
prekrasni radovi, ali ova ptičica......wauuu!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 12:13
Kad ovo vidjeh i ja poželih malo staklenih tanjura. "Ode" ja danas do Offertisime.
I one pločice su baš vesele.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 21:11







Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 21:22
evo mojih prvih svijeća,pretražila sve živo kako se rade ali sve nešto piše"usitno",jedino sam shvatila da treba posebno ljepilo a da je rad u principu isti a onda ponovo problem,u Splitu nema ljepila pa mi je vlasnica art shopa priskočila u pomoć i donijela mi svoje koje ja kod kuće imala dok mi ne naruči i evo mojih svječica!tako samsretna i ponosna na njih!još su ljepši u stvarnosti.(ma dobro,ne moraju se svakom svidjeti ali se meni sviđaju).hvala vam curice na vašim komentarima!smile79
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 22:11
mollila bih vas ako znate gdje,na kojim stranicama.ili čijim bi mogla naći više o salvetnoj tehnici  na svijećama da mi to napišete,možda netko od nas ovdje ima iskustva s tim ,sviđa mi se a malo znam!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 22:42
Slavice a ja mislila kako ti znaš raditi na sviječama,a kad ono i ti si početnik.Kad naučiš napiši kako se radi i koje ljepilo treba, da i mi neuki probamo to napraviti.
Radovi su ti kao i uvijek super, ne treba niti jedan komentar.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 22:43
još jedno pitanje kako ti ostanu zdjele i tanjuri tako prozirni.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 23:27
Tatjana hvala!ovo sa tanjurima je jednostavno,zalijepiš motiv to jest prvi sloj salvete,posušiš,pređeš sa frostom,posušiš i lakiraš.to je to.staklo je prozirno a frost ili bezbojna boja za staklo ostaje ili prozirna ili onakodobiješ kao mliječno staklo.meni se to više sviđa nego podloge.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 13:17
Još nešto naučih. Kažete - frost. Potražit ću da vidim što bi to bilo.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 14:03
smile89prekrasne su ti svijece i tanjuri, sa prelijepim blagdanskim motivima, bravo smile78
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 20:30
ajme slavice,pa svijeće su savršene! bravo majstorice!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 20:44
uspjela sam na ć tutorijal na youtubeu prvi i drugi dio.


1. http://www.youtube.com/watch?v=i2WokY6keSU

2. http://www.youtube.com/watch?v=Uq49m7oRnfU&feature=channel


nadam se da sam bar malo pomogla
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 21:23
krasni radovi Slave,obozavam svijece,bas si me pocastila.smile73
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 08:12
divni božićni radovi, jedva čekam još...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 09:08
-lijepe su ti svijeće Slavice,
-da li je ljepilo kojim si radila puno tečno-skoro kao voda-ja dobila vrlo malo ali mi nešto brzo smoči salvetu pa teško ide-raspada se...
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 16:36
pokušat ću objasnit način na koji radim.radim sa art potch decoup.ljepilom,sjajnim koji je ujedno i lak i ljepilo..na stražnju stranu normalno zaljepim motov.posušim i onda opet dobro ,dobro da se salveta dobro natopi,mora biti skroz prozirna premažem.ja to radim prstima.jednostavno umočim prst u ljepilo i premazuje.nataj način imam najbolji osjet,neće se iskidati.Kike ljepilo je vrlo rjetko ali koliko god sam svakojakih ljepila probala za ovo je najbolje.to je ono ljepilo pakovanje od 150 gr. u bijeloj plastičnoj kutiji,neki njemački proizvođač a uvoznik Chemako( ima crvenu etiketu),piše nadnu ispod.kad se osuši ostaje tako poluprozirno,onda ga premažem lakom za porculan i zapečem.puno puta znam iskidati onako prstima motiv i zaljepiti a onda sve prazne prostore puniti trganim komadićima drugog sloje salvete.na ovaj moj način premazivanja ne vide se razlike i prelazi između motiva i podloge.eto to je to.kad napravite dva-tri tanjura stečićete i osjet pod prstima kad je dobro premezano.sve se tanko premazuje,dovoljno je samo malo vrh jagodice prsta umočiti i tako premazivati.
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 19:04
mislila sam da sam komentirala ove predivne radove ali nisam smile42, sram me bilo!!!
 
super su!!! smile89
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 00:41











Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 00:47
evo još nekih od mojih radova,dosta toga radim jer mi se bliži termin prodajne izložbe udruge.ovo je samo dio jer neću vas "pilati" s onim mnogobrojnim visilicama,svijećama i tim stvarima.Hvala vam na komentarima.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 01:17
-svaka čast Slavice,sve je predivno,
-hvala za pojašnjenje...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.