Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Afričke ljubičice - Saintpaulia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Afričke ljubičice - Saintpaulia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 82>
Korisnik
Poruka
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 20:00
Neznam ko je meni kriv za skupljanje ali broj im se sigurno povecava
a oni listici su pustili zilice i danas sam ih posadila


a i tri bebe su odvojene od mama i dobile svoje casice


ova ispred najmanja je od sarenolisne...list oziljen dosao uz nju


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 10:29
Alexandra5,bravo Vidim da je i tebe uhvatila "ljubicanstvena groznica" ! Samo tako nastavi i imaces prelepu kolekciju ljubicica!
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 11:31
SAD POCINJEM DA GLEDAM   GDJE SVE TO DA STAVIM
Ali Definitivno ljubicanstvene su i zarazne ......
Na vrh
Iris1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Iris1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 14:14
Mene je definitivno uhvatila "ljubičanstvena groznica". Stalno po centrima tragam za novim bojama. Iskreno, malo sam se i rastužila jer ne mogu pronaći ni jednu ljubičicu kakvu nemam. Ove po centrima su obične i sve ih imam. Željela bih neku "posebnu" boju. A to ne znam gdje nabaviti. A stvarno mi treba malo veselja...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 14:30
Originalno poslano od člana alexandra5 alexandra5 napisao:

SAD POCINJEM DA GLEDAM   GDJE SVE TO DA STAVIM
Ali Definitivno ljubicanstvene su i zarazne ......
 
Vidim da si nova na forumu, dobrodošla smile75, pa da ti pomognem.
 
Klkni ovdje Pravila foruma pa će ti biti lakše snaći se, i mlim te ne piši velikim tiskanim slovima, svi te čujemo Wink
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 19:52
Moon Hvala na dobrodoslici
ZA velika slova se izvinjavam ......kriva je
Moja Sasava tastatura koja ponekad
Kuca SAmo velika slova a nekad ih mjesa
Pokušaću da to štO prije rjesim
A kaD pokušam uci na LIni pravila foruma
DObijem obavjest DA mogu uci SAmo ovlasteni
ČlAnovi foruma.... Pa cu pokušati kasnije da udjem i PROčitam
Na vrh
cicek.vesna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Veljača 2013
Lokacija: zlatar bistrica
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cicek.vesna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 12:18
ako netko prodaje listiće afričkih ljubičica ili ožiljene reznice kupujem.
Nova sam na forumu pa oprostite ako nešto ne radim dobro.
Pozdrav.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 13:17
cicek.vesna  nova na forumu i želim ti dobrodošlicu smile75, pa da ti pomognem. klikni ovdje Pravila foruma pa će ti biti lakše snaći se, No prije svega posjeti stranicu , klikni, Predstavuite se .
 
Želim ti ugodno druženje na ovom forumu Big%20smile
Na vrh
cicek.vesna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Veljača 2013
Lokacija: zlatar bistrica
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cicek.vesna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 09:06
Zahvaljujem na dobrodošlici. Za sada samo čitam i gledam prekrasne sličice ljubičica. Moram priznati da sam zavidna i nestrpljiva da dođe toplije vrijeme da mogu poduzeti nešto po tom pitanju.
Pozdrav.
Na vrh
kamenika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2013
Lokacija: Umetići
Status: Offline
Bodovi: 68
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 10:45
I mene je odnedavno uhvatila ta manija za ljubičicama.To sa vrućom vodom me strah pokušat pa zato Lela javljaj rezultate pa da se i ja ohrabrim i malo ih zagrijem Smile
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 11:02
mislim da ne bi trebalo biti problema i ako je vruća voda, jer se u podložak sipa a ne poliva odozgora....dok zemlja povuče vodu ona se ipak malo rashladi........ja sada po zimi polivam s vodom tako da posudu stavim na radijator (to radim da mi odstoji voda prije polivanja) pa koliko se zagrije, afr.ljubičice vole da im je toplo
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2013 u 14:15
od ovih ljepotica koje ja nemam hrabrosti zaliti vrucom vodom iako mislim da im nemoze naskoditi   bas se lako dobija ljubicanstvena groznica i zaljepe se za prste

ove dvije ljepotice su mi juce ostale u rukama  
bjela sa ljubicastim ivicama


i..


i listici bjele sa violet ivicama posadjeni







Na vrh
lila13 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lila13 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2013 u 15:48
Pozdrav, evo ja sam nova ovdje,vec dugo citam ovaj forum a nikako da uhvatim vremena da se prijavim... Dugo vec imam 6 kom ljubica (za sada) ali nikako da procvjetaju,lisce raste i raste i sjaji,uziva ali od cvijeta nista
Na vrh
komadek View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2012
Lokacija: koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje komadek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 14:53
bok i ja sam nova i želim ti dobrodošlicu
i ja imam dosta ljubica i ovo sa toplom vodom mi je novoShocked
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 17:43
evo slika moje najdraze od jesenas....



sada je ocvala i vidim da je bacila potuno novu biljcicu, pa bi ju trebala razdijeliti
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 18:55
Ovako da dojavim,,, i dalje sam zaljevala ljubicice vrucom vodom u tanjuric, sve se super drze! Niti jedna ne pokazuje znakove da joj nepase! Nastaviti cu sa ovim, da vidim kakvi ce biti prvi cvijetovi tj, dali bijniji!
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 19:16
lele.h veliko BRAVO za hrabrost....
sa velikim nestrpljenjem ocekujem rezultat   :D
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 19:19
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

[QUOTE=Pinus]
Ovo su meni najljepše ljubice,dođe mi da ih i ja počmem skupljati,za to ćeš ti biti krivWink
ClapClapClap
ClapClapClapClapClapClapClapClapClap!



Potpisujem,prelepo.Wink
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 19:25
Alexandra,nesto mi je poznata prica sa prstima,smile79bas su ti lepe,ali mi je zao sto si Hibije zamenila sa Ljubicicama.
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 19:56
smile106
JELENA FRANIC
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.