Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 58>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 15:13
korisna informacija Smile jer još nikada nisam pokušala raditi sa lakom za čamce. tj. s tim jedino radim kad se brod pituraje. al ovako sa salvetama još nikad. sa auto lakom sa radila, zasada još drži, promjena nema...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 15:42
Ma nekako mi je najdraže kad mogu kistom nanijeti lak, ovaj u spreju mi je nekada užasno nespretan, npr. kad su unutrašnji kutovi kutije i sl. Pazi samo na lak za čamce jer je on malo žućkast pa ga koristi samo kod tamnijih boja ili ako želiš da ti nešto ima onaj starinski štih... Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 17:05

Rokovnik je baš odličan i naravno originalan...neka si doslovno misle što piše na njemu...ha ha...lijepo mi je ponovno zaviriti u tvoju galeriju...bogmeč si mi već opasno falila.Smile

Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 19:00
Izzy ovi radovi su ti prekrasni!! Kutija je tako jednostavna i nenačičkana, predivna! Rokovnik je isto super, posebno mi se sviđa što si dodala samo onaj jedan crveni cvijet kao  efektan i kontarstan detaljčić! smile55
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 19:04
Cure moje, hvala vam na lijepim komentarima i drago mi je da vam se sviđa! smile78 Evo, vrijedna sam i dalje, radim nešto novo, ali je pao mrak pa je proizvodnja obustavljena, ne vidim ništa pod ovim umjetnim svijetlom! Valjda budem gotova za par dana! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 19:25
super je rokovnik....baš mi se sviđa Clap a sad čekam nastavak radova...mislim da će biti nešto odlično  Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 19:48
Hvala šefice! Wink Tongue Evo, bez obzira na sve pripreme i ideje, već sam počela čupkati lagano kosu... smile42
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 20:05
Dakle Izzy smile227 smile120
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 11:16

Bravo izzy, super rad!!! Uvijek poseban kao što si i ti.

Drago mi je da si opet tu.smile78
Radujem se slijedećem radu....Smile
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 12:52
Izzy savršena kutijica, puno truda i mašte i vrijednih ruku. A tek talent, da mi je barem malo toga Tongue
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 19:24
izzy neman sta dodat, cure su sve rekle,prekokrasan mi je rokovniksmile120
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 21:48
Curke, velika pusa svima! smile79 Hvala vam!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 22:33
Rokovnik je za 10+!!! smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 20:56
Zadnjih nekoliko dana sam posvetila izradi još jedne kutijice za vjenčanje, "ambalaža" za koverticu... Smile Naručiteljici se svidjela ona okrugla koju sam radila prije i jedini zahtjev su bile nježne boje, a za sve ostalo sam imala kreativnu slobodu...
Odlučila sam se za okrugli oblik jer mi je to nekako prigodno prilici, romantičnije i umjesto salvete sam ovaj put malo eksperimentirala s tapetom... Nisam jednostavno mogla odoljeti kad sam ju vidjela, morala sam isprobati! Embarrassed Ideja je bila da kutijica bude elegantna i malo starinskog tipa, ali sam preskočila shabby ovaj put jer mi se nije uklapao već sam "postarala" izgled nekim drugim detaljima... Uglavnom, primopredaja je obavljena i naručiteljica je bila jako zadovoljna što mi je i najvažnije... Još da se i mladenki svidi pa da se ne živciram.... Inicijali na kutiji su reljefne šablone, inicijali sretnog para...

Ovako je izgledalo na početku.... Puno brušenja i bojanja je prošla...












Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 21:00
savršeno smile91
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 21:16
vaaaauuuuuu smile120
ANĐELKA
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 21:18
prekrasna     Smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 21:23
smile227 predivno!!!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 21:25
kutija je prekrasna! mladenki će se sigurno svidit. u to sam uvjerena.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 22:09
smile92Hvala, hvala! Prošla sam i na "mama - skeneru" tako da sam zadovoljna... Wink Moram priznati da je super raditi sa tapetama...
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.