Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 00:03
A tu sam posadila grah , visoki , kolce jos moramo staviti


a ovo je mali , niski , u grmicima


iz Hokkaido tikvice volimo jako raditi krem-juhu


cesnjak i dalje napreduje jako dobro

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 00:06
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Rettich mi se čini da je daikon, odnosno japanska repa. Jel znaš da mu je i lišće fino za jesti. Skuha se zajedno s korijenom.


Znam, to sam naucila u Njemackoj pripravljati. Gore na sjeveru zivi puno Japanaca. U dobrim savjetima i receptima nisu skrti, rado daju svoje znanje dalje.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 00:10
Tresnja je puna cvijeta; prosle godine su rano procvijetale a onda je dosao mraz! Nismo imali ni jedne tresnje.

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 00:12
Ovo je stari jorgovan koji je posadila jos moja mama:

Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 07:38
Pa ti si bila jako vrijedna. Sve ko po špagi, nigdje ni jedne travke.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 23:23
Draga Dijana , cim prestane kisa letim van , sve mi to nekak sporo ide ! Idem ja sad malo vidjeti do kud si ti dosla !    
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2013 u 23:27
Joooj kak je tu kod tebe lijepo..od cviječa pa do povrča..evo sad sam prvi puta malo zvirnula i oduševila me tvoja cvijetna zbirka..klematisi, jorgovan...ma sve..sve..sve..odmorila sam si oči al doslovno..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 00:12
Draga, ti si vrijedna isto ko ona pćelica na voćki. Ove godine valjda bude, za razliku od lani, nesto od voća, a i oraha za orehnjacu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 11:11
Draga gute Fee malo sam obnovila tvoju temu, prekrasno imanje imaš ne samo cvijetno nego  prekrasne vočkice i vrt. Znam da bi se to sve održavalo i posla ima puno, kraj ti je prekrasan, sljemenski pogled veličanstveno.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:45
Wizardica moja , stima , posla je jako puno a i sve drugo se ne smije zapustiti ! Mislim da mi je kopati po zemlji svejedno najljepsi hobi !   

Carol draga , ti sama znas najbolje koje zrtve pridonosimo ako hocemo te male ljepote i uzivati ! No , ja sam u toliko boljem polozaju da se ne moram svadjati sa srnama ali ptice si isto bas nedaju dokazati da ne trebaju pojesti moje sjemenje !

Smail , kako se veselim nakon dugog vremena vidjeti te !  Draga , jesi dobro ? A sto se pak tice Sljemena , stvarno je pogled od nas na njega prekrasan ! Ja to mojim malim foticem nisam u stanju ni tako docarati kako to u stvarnosti izgleda !

                      Zahvaljujem vam na posjeti i saljem veeeeeeliku       smile79


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:49
Ovom puzavcu sam mjesto nasla tu :


Albicija se svaki dan sve bolje osjeca ali ja ipak jos drhtim nad njom


moja nadasve ljubljena lantana kojoj sam uspjela spasiti zivot


crvrna lobelija (poklon od Natalije)

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:55
"Lepe Kate" koje sam posijala i sada ih trebam samo posaditi


tu me ceka jos puno posla                                                              i tu isto
 




Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 22:59
Moj veliki oleander sam konacno iznesla van , nadam se da mu friski zrakgodi !

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:05
A sad malo iz vrta: male kruskice


tresnjice su vec lijepe


i grozdje pokazuje nesebicno svoj plod

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:07
Jedan pogled prema Sljemenu ! Toranj se ne vidi , nebo se nesto ljuti !

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:10
Nije za vjerovati , ova jabuka , cijelo drvo , ima samo jedan jedini cvijet !


a ovo su crne bobice , na njemackom Heidelbeere



Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:12
A ovo je ta stara tresnja u svoj svojoj punoj ljepoti
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:19
Neznam kako se zove ovaj kukac na orahovom listu


mali orascici
 

i ovo drvce se hvali da ce biti voca
 

ovo su pak crvene okrugle slatke sljivice

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:22
I druga mala kruskica nosi ponosno svoje plodove


jabucice tek da se prepoznaju
 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2013 u 23:30
Romanesco (zeleni spicasti karfiol)


cikla                                                                tu se vidi obadvoje jos jednom
 

pokraj cesnjaka su crvene lucice


paprika


krastavci

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,309 sekundi.