Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mojih ruku djelo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mojih ruku djelo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 10:06

žeeeeenooooo, svaka čast... smile71 
pogotovo za ormarić...

smile55      smile93     smile141


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 10:09
ovo baš ne spada u salvetnu tehniku, al su mi se te točkice dopale, pa kad sam kreniula nikako stati....meni je slatko...sad baš nije upotrbljivo, al smislila sam u soljenici ću držati gumice za teglice.....
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 10:11
sad ste me raznježile....nesmijem se raspekmeziti, na poslu sam....hvala vam,puno , puno ....jako mi drago da vam se sviđa.....
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 10:49
Ormarić mi je super Clap
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 10:59
Sve od reda je preslatko.....i bez obzira sto tockice ne spadaju u decoupage - i ja sam odusevljena kompletom
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 11:08
Sve je zakon..ormarić pogotovo..
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 13:01
sve je lijepo..ali

oramarić mi je prelijep.....baš po mom guštu Tongue

a zašto komplet sa točkicama nije upotrebljiv ?

< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2012 u 08:10
BEZ RIJEČI SAM SVE JE SVARŠENOHeart
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2012 u 08:36
hvala vam puno.....još samo da ih prelakiram onoliko puta koliko treba.....poslije drugog lakiranja ja već odustajem ....ja mislim dosta je....al čitajući i gledajući galerije vidim da dva puta nije dovoljno....a kad sam ja nestrpljiva.......
komplet sa točkicama nije upotrebljiv kao ormarić, stolćica ,na to sam mislila....
sad bi sve ormare u kući tako uredila....ma, i na poslu gledam kako bi šta uredila....al nemogu baš, nije moj namještaj,al vješalicu ću si napraviti...i pokazat ću vam naravno.....
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 08:59
Draga moja radiš li ti pa skrivaš od nas ili si u kreativnoj blokadi?
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 08:48
stid me priznati ,al nekako "nestignem" ništa napraviti....uljenila sma se jako....krenem ja u atelje, al usput skrenem...sad već dva tjedna radim na dvijema stolicama, obojane su ,poljepljene salvete na jednu, ovu drugu još smišljam.....i tako stala i nemičem se....nadam se da je ovo zatišje pred buru, i da ću krenuti ...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 07:04
Nebrini i ja isto tako,  radila sam šminkanje ormara 2 dvokrilna i stoliča kčerki za sobu da je sve pic pic kad dođe (onak su mi bili čist hotelski ,objašnjenje mm zakaj to moram delat )ali kad krenem nebum stal na kraju do 3 kralja bumo i mi nekaj napravileWink
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2012 u 09:42
Draga Mren stigao mi je tvoj poklon prekrasan i i postidila si me do bola ja sam u ovoj svoj gungulu tebi poslala samo dvije sitntce ali nebrini stiže paket sa salvetama koje če mi kčer pomoči spakiratui (na moju žalost zdrastveno stanje mi nije najbolje pa idem svaki dan u dnevnu bolnicu dok je kčer ovdije a poslje i na potpunu hospitalizaciju)nadam se da nebudeš jako tužna iskupit ču ti se za sve kroz neko vrijeme dok dođem k sebi slike če kčer staviti isto kao i slike moih radoova za koje jednostavno nemam snage postaviti .SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ TEBI I TVOJIM UKUČANIMA
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:34
crvena dalijo!
 tvoj poklon je jako lijep i meni se jako sviđa....(poslije češ mi obasniti kako ti se nevidi nigdje prelaz).....i stavila sam sliku da svi koji uđu u kuću prvo vide i svi koji su je vidjeli kažu  da je posebna...riječi me su me takle...to nam svima treba.....tebi sad najviše...samo ozdravi i pusti salvete , bit će dekupaža još, samo ti budi dobro....ozdravi što prije....nek te sad svi malo više maze i paze i tetoše i ugađaju.....bit će sve uredu...a kuglica danas dobiva svoje mjesto na boru......hvala ti od srca na darovima.....
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:37
imam nešto malo radova, ustvari to su sve unazad mjesec , mjesec i pol rađeni .......nisu kao vaši , al učim još...
 
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:37
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:39
uf, greška.....trebala je biti druga stolica....al netko je pogrješio...ja sigurno nisam, ja sam bez greške....
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:40
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:41
isprvial sam grešku, evo stoliceWink
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:42
moji podmetači za čaše...ovdje je lupino malo zakazao pa je mutno....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.