Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nirvana
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nirvana

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 20:06
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 20:10
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 22:27
bravo Nirvana!pregledala sam sve tvoje radove i stvarno su dobri!izdvojila bih one "zaćine u novom ruhu" ,one boce-čini mi se poklon tati a od naplavina oduševilo me raspelo!predivno!i dobro došla među tete salvete!a što se tiče kopči na kutijama-sama procjeni,negdje doista bolje izgledaju kad su prebojane a u večini slučajeva bolje ih je skinuti prije bojanja ali to je stvar oblika kutije ili škrinjice a i motiva.samo ti nastavi tako!dobro ti ide!Thumbs%20Up
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 23:10
smile141odlicna morska kutijica smile169
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 00:36
Ova me kutija zaista oduševila!
Svaki daljnji komentar je suvišan!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 08:53
morska kutija-zanimljiva i lijepa.smile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 15:28

Hvala svima na komentarima i šaljem puno smile79   

Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 15:43
Kupila sam 2k od Deco Lefranc&Bourgeois pa me zaanima ima li ko iskustva s njim?Piše da se step 1 umiša u jednakom omjeru sa bojom pa sušenje pa step 2.To mišanje sa bojom me muči jer uvik dodajem još boje,imam nekoliko nijansi ko će sad pazit taj omjer!Aj pomagajte
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:24
baš odlična i zanimljivo izvedena morska kutijica, baš mi se sviđa.
smile112
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 16:48
Kako odlično iskorišteni , dorađeni i osmišljeni slučajno pronađeni,komadići drveta koje samo oko umjetnika vidi kako potencijalni umjetnički predmet i eksponat.
Jednom sam na tv. vidjela isto takve "naplavine " dali si to bila ti
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 21:35

Hvala Šabice na pohvalama!NadaM nisam bila na tv,baš mi je drago da vam se naplavine sviđaju.Ja sam dosada od naplavina viđala prekrasne brodove od gospođe iz Malog Lošinja i isto tako prekrasne kučice od meni nepoznatih autora.Beštije i raspela nisam dosada vidjela.

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 22:25
U pravu si bili su to brodovi u emisiji "more"nedeljom.
Tvoji radovi nisu ništa manje atraktivni
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 10:42
prekrasna mosrka škrinjica, odlično sređena... motiv predivan...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 11:47
Kad već spominjete, ta simpatična gospođa je moja sumještanka, a njene radove možete pogledati na
www.ultramarin.hr

Nirvana, nastavi raditi sa naplavinama, radovi su ti originalni i jako lijepi Clap
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 13:13
...po običaju kasnim, dobrodošlica i od mene Animated%20Flowers draga Nirvana... lijepo radiš, i mene se jako dojmio poklon set za tatu, posebno izvanredna kutijica, te komplet začinskih bočica... stvarno prelijepo... no, u potpunosti se slažem s našom Otok, uz ovu tehniku svakako jako njeguj i razvijaj rad s naplavinama, posebno mi dobro izgledaju, naročito raspelo... već dugo nisam vidjela nešto tako lijepo i originalno Bravo!Bravo!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 13:22

Prvo velika hvala Primavera na komentarima i dobrodošlicismile78!Drugo niko mi nije odgovorija za 2k ali ga niko nema, ko zna šta sam ja kupila?!A tako sam se radovala šta ću ga isprobat!Treće evo kutijice koju je odma užicala jedna ćer pa sad moram radit opet jer oće i druga !

 
 
 
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 13:26
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 15:23
bas slatko a iz iskustva znam da su djevojcice presretne kad dobiju ovako nesto.smile83
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:30
sram me može bitiEmbarrassed
bila sam kod tebe u galeriji (i ovoj i onoj drugoj) već tko zna koliko puta a ni dobrodošlicu ti nisam poželjela.
a ti si se već udomaćila i pokazala nam puno lijepih radova. posebno su me oduševili ovi radovi od naplavina!
 
a za onaj 2K što pitaš.... ja ga nisam koristila, ali ako si ga kupila u nekom hobby shopu, probaj tamo pitati kako s njim raditi... uglavnom ono što piše na deklaraciji ili nije na hrvatskom ili jednostavno nije dovoljno detaljno objašnjeno
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:56
predivna kutijica...Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.