Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 31>
Korisnik
Poruka
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 10:19
Dobrodošla Malaluna, prekrasan ti je vrt. Sve puno raznolikih biljaka, ostavila si i mene bez daha. Bravo za trud! smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 10:23
Predivna priča, a još lijepše biljke, cvijeće, okućnica...
Svaka čast!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 10:30
Stvarno je predivno, posebno mi se sviđa ovo po godinama, biljke, jezero, životinjice, sve ti je za 10
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 11:00
Ljubimac javor je s pravom ljubimac.Ovo je stvarno bila Priča o životu jednog vrta!
Kad ti opet dojde muza,daj,molim te,slikni Lu da ju malo bolje vidimo,kod tebe sve sjaji,i životinje i biljke i ti!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 11:23
Več tu pola sata gledam i divim se tvom vrtu u nastajanju.
Odem pa se vratim, i opet .
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 14:05
Tongue hvala vam, drago  mi je da vam se sviđa pričica! Nego, netko je spomenuo mali vrtak... ovaj moj je samo dugačak, a nije baš pretjerano širok, zapravo je uzak! Imam još uvijek problem kako i gdje saditi, mnogo toga je dolazilo i sadilo se stihijski, tako da bih sada možda drugačije (vjerojatno). Ali mali vrtovi su čarobni i divno se mogu urediti, zato samo lopaticu u ruke i udariti, mijenjati, zezati seTongue. Ništa u životu nije za "stalno" i "mora se" pa zato hrabro i slijediti svoj osjećaj... Meni ovo više nije samo vrt, ovo sam ja... čudno zvuči ali istina jeTongue. Idem sada šetati vašim vrtovima i guštati :)
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 16:08
Dobro sam se prošetala tvojim vrtom.Jako mi se sviđa kako si ga predstavila prije i sada.Patkice i peseki su slatki.Clap,cvijeće je i više nego lijepoClap
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 22:16
Dobra večerTongue, sigurno jest, jer je petak...Tongue Evo, malo dnevnih slikica i par večernjih Smile
 
1. Došla muza rain, evo za tebe - Lu i Clematis Nelly Moser za bromeliju
 
 
2. Nelly, Lu i Maza sa ponosom poziraju uz vjetar Tongue
 
 
3. Plavo da ne može plavije.. hm, možda Tongue
 
 
4. A sada, nešto zanimljivo(kupila prekjučer) - moj vilinkonjic u društvu hemerokalisa, shockenborg ruže, ocvalog rhodića, m. metvice, bidensa itd... Tongue
 
 
5. Koji svijetli noćuuuuu juhuuuu, mene skroz iznenadilo da mijenja bojice (crveno,zeleno, plavo, ljubičasto, nebeski plavo...) solarni je i jako, jako jeftin kao kutija boljih cigareta, hm ... (ako nekoga zanima, vjerojatno na  PM) Tongue
 
 
Koje veseljeee i noću TongueTongueTongue
Pozdrav svima Tongue
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 08:01
Svaka priča o vrtu je uvijek priča i o nama, a tvoja je priča duhovita, vedra, nadasve optimistična, tvoje veselje je zarazno, a vrt prelijep!
Znam da su potrebne godine da ugradimo sebe, barem u neke posebne kutke svojih vrtova, a način na koji si od pustog vrta i golih ograda (ovo i mene muči! Confused) stvorila mali raj za sebe i za svoje ljubimce me oduševio!
Ovdje ću sigurno dolaziti po dozu optimizma i ljepote!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 08:06
hvala na slikici klematisa predivan je tako veeeliki cvijetovi, a preljepi su i peseki.......vilin konjic je zanimljiv i poseban
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 10:34
vilin konjic presladak,meni dolazi cesto pravi,a vjerujem i tebi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 10:59
Prelijepa je tvoja priča o nastajanju tvig vrta,a vrt je predivansmile106Ti si nam pokazala koliko čovjek može biti donišljat i kreativan u svom vrtusmile120
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 11:49

Tongue hvala djevojke!!!

@bromelija -  stavila bih ti samo njegovu sliku (clematisovu) ali ovih dvoje kao da su znali da je to slika za vas pa su se posjeli baš ispred njega iiii ... nisam mogla odoljeti :)
 
@misty-da, lonicera henrii je bajka za žičane ograde (i ostale), zimzelena i brzo raste. Moja bi bila puno gušća da mi susjed koji je uredno uništava flaksericim svakih 2 tjedna, dozvoli da je ja održavam. Ovako je samo spašavam!  Unhappy
 
@gioiaa dolazi nam pravi tek negdje ljeti, ali ovaj nam je sinoć dozvao krijesnice Tongue, nisam se mogla načuditi kako ih je privuklo njegovo svjetlo!!!
 
@Mira021 - drago mi je ako sam nekome nešto "pokazala" ali kada ja vidim vaše vrtove vidim samo to da sam jedna od mnogih ovdje koja se trudi i igraTongue
 
Pozdrav svim vrijednim ručicama, dan je baš za sadnju ili ispijanje kavice ne u gradu već u našim vrtovima Heart
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:07
Pogled u daljine,vjetar u kosi,mala i velika,divne su!
Kaj im je bio zanimljiv ovaj svijetleći objekt u noći?Moji bi odmah navalili!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:37
Malaluna prekrasan vrt, tvoji komentari i opisi slika su super, a ona 2. slika je fantastična Clap
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:45
Prekrasno je u tvom vrtu ,vilin konjić je Thumbs%20Up
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:48
kakav ti raj od vrta imaš to je nevjerojatno. vidi se toliko ljubavi i pažnje uloženo. jako mi se sviđa onaj pregled po godinama. jako me oduševilo maleno jezerce sa svojom okolinom. a i sve ostalo je..ponestale su mi riječi.
samo tako dalje
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:23
Tongue poz... evo 3 današnje :)
 
1. Ovo će jednoga dana ličiti na nešto, fali nam par hostica i koja astilba i i i .. ne znam šta još ali ... Smile, da i neko "grmlje" odostraga!
 
 
2. Ovako izgleda šljaka u dvoje, došao dečko sa svojom snježnom kraljicom ...Wink
 
 
3. A ovako izgledam ja kada mi je dosta šljake i kada hoću samo spavaaaat Tongue (evo da se i mene vidi malo Smile) ....
 
 
Pozdrav svima i uživajte u nedjelji Tongue!
 
 
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:35
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Pogled u daljine,vjetar u kosi,mala i velika,divne su!
Kaj im je bio zanimljiv ovaj svijetleći objekt u noći?Moji bi odmah navalili!
Vilin konjić im uopće nije bio zanimljiv, no to je pozitivno jer da jest, vjerojatno bi već plesao sa pravim vilama Wink! Uf, da samo znaš koliko je trebalo odgoja da se ne smucaju po cvijeću i gredicama ali sada su psi samo za poželjeti... čak neke i mirišu, tada su skroz smiješni i Lu - on, i Maza!Tongue
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:56
Prekrasno si uredila svoj vrt.
Jako mi se svidja jezerce.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.