Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - ručni rad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - ručni rad

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 21:22
Stvarno si svestrana i imaš zlatne ruke!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 12:08
...šta mi bi da nisam prije skoknula u ovu tvoju galeriju.... preeeeeeeekrasan ti je ovaj božićni nadstolnjak, doista posebna kombinacija i savršeno izvezen
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 13:11
Hajde Anastazija, pokaži nam proljetno - uskrsne motive ... ako ih imaš? Možda i mi dobijemo ideju (pročitaj: prekopiramo) neki motiv od  tebe!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 13:33
joj, Cimi tu si me našla.... slaba sam sa uskrsnim motivima, nekako mi nije  baš gušt raditi zečiće i piliće, jajca i slične prigodne stvari. ali nešto proljetno svakako će biti... malo me ovaj snijeg zbunjuje-kao da proljeće neće nikada stići.
Ali zato je Primavera bila u mojoj galeriji smile213 i Slavica smile213
hvala vam svima što me posjećujete i iznimno mi je drago da vam se sviđa to što vidite. nadam se da ću vam uskoro imati nešto novoga za pokazati...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 13:34
smile78i anđelki i smile78kaći. malo sam zaboravila na vas kad ste mi ostale na prethodnoj straniciEmbarrassed
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:15
predivna kombinacija veza i heklanja.predivni cvjetni motivismile94.ni ja baš nisam osoba za zečiće i piliće,možda zato što kad otopli radije čeprkam oko cvijeća,mada kako je krenulo...imat ćemo sniježni uskrs.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 22:34
Evo večeras sam uhvatila vremena i polagano od početka pregledala i divila se tvojim radovima!Ako je učenica tako dobra kakva li je tek učiteljica!Moje čestitke tvojoj mami!Radovi su očaravajući!Uhvati me volja dok gledam tvoje radove da se opet uhvatim igle!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 21:56
prila, tvoje galerije tako redovito i voajerski gledam i ne znam šta da ti kažem na tvoju svestranost... drago mi je da si navratilasmile78

slavice, hvala ti na posvećenom vremenu... i veseli me što si uživala. prenijet ću čestitke mami, baš smo danas mudrovale šta bi mogle raditi....
samo da je više vremena....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 19:39
Anastazija, od kada ja ovdje nisam bila, jedva sam te našla...kad tamo predivni rad.
I da, nisam znala da radiš po narudžbi?
 
Meni za Uskrs  treba nešto u smislu zadnjeg Božičnog rada Wink
 
 
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 22:24
velika je šteta što ovakvi radovi nisu dovoljno vrednovani i cijenjeni, imaš sve moje pohvale
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 16:40
proljeće nemoj me molim te tražiti da radim zeke i jajasmile143. imam neku urođenu averziju na takve motive. sve drugo može samo ne to.
 
nada-m hvala ti puno na pohvalama i podršci.smile78
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 16:58
ha evo i mene do tebesmile219..........jel se bocka nešto proljetno-cvjetno?........
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 20:59
bocka se nešto cvjetno-ljetno. preskačem proljeće ove godineWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 15:05
Anastazija, samo ti preskači proljeće koliko hoćeš, ali radove nam pokaži.Wink
Podsjeti me još jednom šta sam ti prošle godine obećala od cvijieća, jer sam već zaboravila??Confused
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 22:30
ajde da ja malo vidim čim se ti zanimaš....moram priznati da mi se sviđa....no malo si zaštekala....
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:43
proljeće ma nebi ja tebe preskočila ni u ludilu (a za cvijeće moram i ja tražiti šta je ono bilo, nisam ni ja cijepljena protiv sklerozeLOL). moram pregledati slike od ranijih radova , mislim da imam još nekih koje vam nisam pokazala, pa ću vam to podvaliti pod novesmile96
nichll= drago mi je da ti se svidjelo to što si vidjela. nemoj me grditi, radim ja ali malo sporije to ide obzirom da imam nekoliko stvari u "proizvodnji".
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 22:24
neka neka...samo polako....
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 22:21
smile89nisam ni znala za ovu tvoju galeriju, prvi put sam i ocarala si me svojim rucnim radovima smile141smile73
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 22:09
partihlek za jednog dječaka....
 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 16:08
Mothers%20Day%20Teddy ...preeeeesladak je, ovo će bebici sigurno biti samo za pokazivanje, šteta bi ga bilo umrljati... ali što sve tvoje ručice znaju i umiju, to je za svaku pohvalu i divljenje Bow%20DownBow%20DownBow%20Down
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.