Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ponešto iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ponešto iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 21>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 21:25
cvijeće ti je jako lijepo ali ove slike sa Arisom obaraju Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:06
Lijepo cvijeće i pesek
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 22:12
Cvijeće ti je lijepoClap, ali što se desilo sa onom lozom?

Suzi ti možda treba prihranu posebnu ili željezaEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 07:00
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Lijepo cvijeće i pesek
Slažem se! Cvijeće ti je prelijepo ali pesonja obara.Kako se samo smjestio!LOL
Imaš u Brbljaonici temu o ljubimcima. Dočekat ćemo njegove (njezine?) slike s oduševljenjem!Big%20smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 20:16
slazem se i ja:))))
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 21:05
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

To je vjerojatno ona tvrđa plastika i mislim da je možeš prefarbati bilo kojom bojom na bazi vode.Ja sam stare tegle ,isto one plastične,bojala ostatkom boje od ograde ili onom bojom u spreju(auto lak ili sl)


E ta shasha, svašta zna.LOLLOLLOL

Kamilice......moram priznati da si me iznenadila svojim vrtom....ima kod tebe svega. a što se tiće "čupavog" - sva sreća pa nije velik. već sam mislio da ćeš doći s nekim T-rex
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 21:22
Hajmo sad nešto novo malo od cvijeća jer ovo do sad je fenomenalno -znači ljepote ima još negdje
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 08:48
Hej, pa ti imaš rodohitona! To je ona neimenovana  penjačica na prvoj stranici, bordo trubastih cvjetova. Prekrasan je! A ja se toliko trudim uzgojiti ga iz sjemenja,ali neka mu neide. Ili meni neide. Uglavnom zavidim ti na prekrasnom rodohitonu. Dakle ima ga i na placu.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 09:23
Joj i meni verbena posebno zapela za oko.Samo jedne godine sam takvu boju našla,kasnije nigdje više.
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 11:56
Athena, hvala na informaciji o imenu. Na žalost, osušila se. Ipak sam uspjela naći jednu sjemenku. Imam još jednu šansu.
 
Sasha, ja ocvale vrbene odrežem. Sad ću nešto ostaviti, da vidim hoće li biti sjemena.
 
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 13:11
kamilice.....čujem da se pitaš kako zapamtimo imena cvijeća.
Danas i kad nismo sigurni kako se neki piše.......možemo reći da smo blagoslovljeni internetom pa možemo uvijek provjeriti.
Teško je samo indentificirati.....Tongue
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 13:29
Meni se super moja mama. Kod nje su ti  one verzija "ono žuto što cvjeta cijelo ljeto" ili "plavi zvončići". Rođaka opet daje imena po osobi od koje je dobila. Gauri naravno nije dala moje ime, nego "ono rasprđekano"smile96
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 16:50
smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 23:27
ne znam kako ti, alija se i dalje borim sa komarcima, ali kod mene sprej pomaže samo kada se sjetim nasprejati Confused
vidim da i ti imaš projekt fuksije stablašice...tvoja je već lijepo drvce, koliko se dugo zabavljaš s njom? Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 11:14
Komarac u uhu, u oku, čak ide u usta, pa onda na drugim djelovima ih  ni neprimjećujem. Tek kad počne svrbiti.
Projekt fuksija stablo, traje 3 godinu. 1.godina pelcer, prošle otkriće da bih mogla od nje možda napraviti stablašicu. Ove godine pomalo nalikuje kako bi trebala izgledati. smile127
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 20:31
Konačno nešto novih slikica.
Ovaj vikend se malo povećao broj u cvjetnoj obitelji, pa da vam ih predstavim:
 
bijeli plumbago
ćera mi kupila astera
 
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 20:54
A evo i nešto staroga.
 
lantana je u punom cvatu.
ova malo manje vrijedna.
bunga je u pupovima.
 
kad sam izvadila ocvjetale uresnice, našla sam i dinju (valjda)
 
i paradajz
 
limun je procvjetao
 
Stavila sam bocu, kako bih mojoj prijateljici poklonila mladicu limuna. Nadam se da će mi uspjeti.
 
MM polijeva cvijeće.
 
a onda je pala kiša, a iznad nas...
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 21:02
Svega lijepoga imaš,pogotovo mi se sviđa lantana
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 11:24
kamilice kako se to sa bocom zakorjenjuje mladica?
aster je zanimljive boje...sipma skroz Smile plumbago me kao biljka oduševio...tako da ću nastojati i bijeli naći, a ova lantana je super Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:37

Kontesaa, ovo prvi put radim. Rekli su mi da odaberem ravnu granu debljine olovke. Uzela plastičnu bocu, prorezala je, stavila zemlje, i obavila granu. Na dnu mi je ispala malo veća rupa, pa sam ju korigirala sa vatom. Kad ulijem vodu, da ne iscuri i voda i zemlja. Vrijeme će pokazati jel to šljaka. Mislim da bi moralo, jer je slično kao kad magnoliju i ostalo staviš granu pod zemlju.Wink

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.