Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 38>
Korisnik
Poruka
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 01:21
ruže penjačice su tek počele
donji dio mediteranskog vrta
gornji dio tog istog zida
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 01:22
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 01:25
tratinčice u travi
najnoviji član - kalanhoa od jučer
jesam vam dosadila? Wink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 08:34
Puno se toga rascvijetalo u lijepom starom mediteranskom vrtu...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 13:23
Pravi mediteranski đardin, prkrasno je sve, ali ova slika dolje i sve na njoj je naj, naj....


život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 13:33
eh i ja biram tu sliku i te zvončiće. Hamara sve je jako,jako lijepo i skladno. ako bude koji zvončić viška mogu li te zamoliti? Hvala puno
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 18:57
hana, nema problema! ma šire se po svim zidovima, čak na sasvim drugom kraju vrta. a najveći i najljepši i najgušći žbun je (naravno dok nije procvao) "očistio" gospodin koji je imao puno dobre volje ali jako malo znanja Wink. na sreću, kažem, šire se. možeš dobiti kad hočeš. tj kad je najbolje za sadnju. one divlje smokve sam počupala danas - mogla sam baš prije slikanja, ali... Embarrassed. ma ima toga još... đardin, kako kažete, je i velik i prekrasan, ali bi trebao puno mlađe i zdravije ruke... radim što mogu Smile. evo danas smo iznijeli konačno van kućno bilje - ove godine kasnije no ikada...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 15:27

Meni je kod Hamare sve prekrasno, lila zvončići su stvarno neuništivi. Vjerujem da imaš pune ruke posla pogotovo u ovom periodu kad dođe sve odjednom, sađenje ljetnica, šišanje grmova, košnja trave, zaljevanje i tako bi mogla u nedogled nabrajat.  Ja kad završim, moram odmah početi opet iz početka, veliki vrt stvarno traži dobru ekipu. 

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 21:00
istina, korijenko! samo... neke stvari ja i ne znam. kugle (4) na prilaznom putu u kuću je šišao MM, sad... morat ću nekoga naći. Kose travu moji kad dođu, ja tu veliku tešku motornu kosilicu i ne mogu donijetu uz stepenice - a nisam priznajem nikad ni probala. uspijevam saditi, zaljevati (recimo cca 3 sata uz to da za travu ostavim špricalicu da sama prska) i koliko mogu oplijeviti. baš koliko mogu jer bi se moglo svaki dan 25 sati i kad dođeš do kraja početak bi bio več sam u korovu... a valjda češ se spustiti jedan dan na kavu Smile  
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 21:33
hamara, ovaj zid i skaline su kao iz bajke, a ako se ne varam ovo plavo cvijeće je camapnula? definitivno je slika za časopise!
te campanule ima u susjede al se još ne usudim pitati je..Embarrassednema posebnog razloga, već je meni neugodno....
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 22:19
Plavi zvončići tj. campanule su mi predivne!

Ma sve odiše da bih se tak uvukla u tvoje carstvo i uživala!!! Clap
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 14:56
ma i ja uživam ali se i grizem jer nisam u stanju održavati kako mislim da bi trebalo. tj bilo bi super da mogu nekom pokloniti 30 godina Wink. jucer sam presadila malo campanula u teglicu pa cu vidjeti rastu li one i u zemlji ili samo u kamenu Tongue
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 16:19
Ma ženo ovo je prekrasno,toliko boja i oblika svaka čast!!!Ma šapni ti nama gdje si ti pa da malo to vidimo i u živo!!!!
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 18:47
liko samo se spustiš niz Velebit pa desno - i tako ravno do Opatije Smile
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 18:17
Opa,opa mogle bi se onda vidjeti ovo ljeto pošto je MM iz Rijeke pa idemo u posjet njegovima!!!!Thumbs%20Up
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 19:20
Ovo je za mene LUDILO !
Koliko cvijeća na jednom mjestu, ljepota stvarana godinama!smile94
Znam koliko truda mora biti da se tako nešto stvori, jedva čekam dane otvorenih vrata kod hamare!
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 15:40

DANI OTVORENIH VRATA:

PONEDJELJAK - NEDJELJA 10 - 02 smile72
POZVANI SVI ZNANCI I NEZNANCI I ZNANCI OD ZNANACA I NEZNANACA
 
čim se zrak rasčisti slikam dalje...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 00:08
A Hamara je li to znači da spavaš os 02-10Wink?

Mislim da sam prvi put u tvom vrteku i krasan je, nekako starinski mediteranski .

Dragoljub izgleda fenomenalno,u čemu je tajna? Čini mi se da ne voli pretjerano zaljevanje i đubrenje, to mislim da sam pročitala.
A campanule kod svih prekrasna , poseban ukras u svakom vrtusmile57

Dobro si MM pružila ruku , čovjek se prepao toliko žena. Ali ti si pravaWink i osjetila da se zbunio. smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 10:20
Hamara, sve imaš i moram reći da su ti surfinije upravo onakve kako si ih opisala i upravo onakve kakve ja volim. Vrt ti je cijeli mediteranski i samo ti još fale alstroemerie Wink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 11:26
Hamara nakon sinoćnjeg druženja morala sam svratiti k tebi, iako si rekla "ne dirajte me do podne", no ajde još imaš pol ure, pa nekako ćeš preživjeti, nisam te baš puno omela, samo sam šetala tvojim predivnim vrtom, ni psi nisu na mene lajalismile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 38>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.