Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ja kao početnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ja kao početnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 11:49
Ma ea moja ja filistar, ispitala kako se radi na plocicama moju uciteljicu.
Ovako stvari stoje mozes sa salvetama i polakirati 3 put , ne treba peci ili
salvete premazati lakom za porculan i peci na 12o i2o minuta u pecnici,
komentar je da su slike podjednako trajne, iako ove sa porculan lakom su trajnije.
Ti odluci sama sto ti je jednostavnije,lak za nepecenje je na bazi vodeAqua lak, i isto bude sjajan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 15:41
bok Tea, hm... mislim, ovaj ČajWink!, Imaš u Puli još jedan Hobby dućan Dante u gradu kod škole Centar. Ponuda salveta nasparm onoj u Aquamarinu im je više nego jadna ali se nađe drugih stvari, napr raznoraznih akrilnih boja, a imaš i rižin papir za decoupage s kojim je super raditi i naspram salveti je mila majka. Samo se naoružaj strpljenjem jer gospodin koji tamo radi nije baš najljubazniji.(trudi se biti ali uvijek negdje izbije njegova prepotencija).
Eto, nadam se da sam ti pomogla bar malo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.