Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - aurorin kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


aurorin kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 10:57
Čestitam!smile141 U ovakvim uvjetima će dječica biti sigurno lijepa i pametna. Imati ćeš svoje jato koje te se neće bojati.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 11:11
Znas sta cu ti reci ... kad ih vidim ovako sicusne, tesko je za povjerovati da ce oni jednog dana moci i letjeti. A njihova mama sve manje obraca paznju na mene...vise puta uopce ne izadje iz gnijezda cak ni kad sam potpuno u blizini. Nekidan sam vidila da je pila vodu iz jednog coskica gdje joj uvijek ostavim, to je skuzila. Smile 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 18:40
Auroa dobro čuvaj tu dječicu.
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 21:37
Vec za nekoliko dana pticici ce izgledati sasvim drukcije. Mislim da su ovdje sigurni, najveca opasnost bi im inace prijetila od macaka, a njih ovdje nema. Doduse, ima sokolova koji stalno lete ovuda ali za sada, dok su maleni u gnijezdu, mislim da su na sigurnom.

Evo jos malo biljcica...karanfili...



Heliotropium arborescens - nakon poduze sutnje ponovo cvjetaju


konacno je procvjela i moja Voodoo fuksija...


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 22:38
Neću više ništa reći, jer ostajem bez teksta, ali takva fuksija je čudo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 01:21
cudo predivno!
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 08:08
Aurora2, mene su karanfili oduševili, sve je prekrasno ali karanfile baš volimSmile
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 08:11
Karanfili me jako podsjecaju na djetinjstvo. Kad sam bila mala, moja baka ih je uvijek imala na balkonu. I jako su mirisali. Iznenadilo me da i ovi mirisu, doduse, ne onako intenzivno ali ipak mirisu....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 10:00
Aurora evo ja sam prvi puta prošetala tvojim "vrtom" i poželjela sam u njemu i ostati!
Tako puno cvijeća...a i pogled na ona brda iza me stvarno odmorio...
Što se tiče ostića, nisam ni znala da postoje dok nisam došla na forum i tako sam se na njih navukla da ih imam 4 komada.Ali kako si rekla i meni je najljepši bijeli ostić.Gazanije do sada nisam imala ali druge godine ću svakako, jer su stvarno prelijepe...
Lobelije sam htjela ove godine kupiti, ali se više uopće ne sjećam zašto nisam uspjela to napraviti???
 Ali druge godine ću sigurno...
Sve u svemu prelijepo mi je bilo kod tebe, ali imam ja i jedan prijedlog: ne znam kako stojiš s vremeneom ali uzmi fotić u ruke i fotkaj nam kraj u kojem živiš da i to malo "doživimo"!!!
smile79
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 15:50
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Što se tiče ostića, nisam ni znala da postoje dok nisam došla na forum i tako sam se na njih navukla da ih imam 4 komada.

Sve u svemu prelijepo mi je bilo kod tebe, ali imam ja i jedan prijedlog: ne znam kako stojiš s vremeneom ali uzmi fotić u ruke i fotkaj nam kraj u kojem živiš da i to malo "doživimo"!!!
smile79


Ista stvar ti je i kod mene. Zapravo za vecinu ovih biljcica nisam ni znala do pronalaska foruma. Ostice vidjela kod alkemicarke, gazanije i amarilise kod vokija....I kako i ti kazes, navukla se totalno. Al briga me ... Ono koliko platimo te biljcice, stvarno je sitnica prema ljepoti koju nam pruze.

Bice uskoro i slike iz Svicarske. Samo dok se jedan dan malo uozbiljim i uhvatim se toga. Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 16:04
Baš ćeš nas razveseliti - ja jedva čekam
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2008 u 23:35
Pocela sam sa slikama tamo gdje su slike gradova....Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2008 u 08:45
Ja idem trkom sve pregledati...smile100
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2008 u 12:52
aurora, predivno ti je cvijeće, postala si pravi profić. Naravno nisam mogla da ne primjetim kako ipak preovladava tvoja omiljela žuta boja. Tongue
Ma sve je supeeeeer.
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 21:44
Nakon duze pauze evo malo noviteta i od mene. Trebalo je i prije ponesto tu staviti ali jednostavno ne stizem...a navecer kad bi mogla, onda mi se ne da...LOLLOL
Gazanije na kisi....



Platycodon (Ballonblume, njem.)





Petunije...ofucale su se od previse kise. Kad imaju dva-tri dana sunca, odmah izgledaju puno bolje.


Begonije....


Prvi cvijet kod begonije "Gold Wave" - nikako da uhvati maha i cvjeta onako kako bi trebala...


Tropidenia - Dipladenia


Jos jedna ruza - trebala je biti narancasta, meni izgleda vise roza...


Fuksije...




Tu su ranije bile one sitne macuhice, propale su kad su ovdje pocele vrucine, pa su umjesto njih dosle nove biljcice...

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 21:55
Ova zadnja slika, prekrasna kombinacija, ali fuksije, ta raskoš je očaravajuća - prekrasno, i namoj zabušavat, ti sigurno imaš uvijek nešto za staviti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 22:01
Idemo malo i u vrt...sest posadjenih ovakvih crvenih ljiljana, cvjetala su samo dva...ostale su napale one crvene bubice koje napadaju ljiljane i od njih nije bilo nista...


"Love Parade"




...i ostale su procvjetale...












Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 22:04
Bice za dan-dva jos slicica, a za sada jos samo ova (znam da nije bas najbolja, slikana mobitelom - nije mi se dalo ici u stan po kameru) i pitanje uz nju: je li ovo normalno??? Zumbuli mi izlaze iz zemlje, a ovaj i cvjeta....



I na mjestu gdje u trecem mjesecu ima puno muscarija, vire zeleni vrhovi....sta su moje kapulice izgubile kalendar??
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2008 u 22:09
Cao Trisa, ma ima se sta za staviti, trudim se da slikam svakih par dana ali nikako da sjednem ovdje i postavim to na forum. A i vrijeme je ludo ovog ljeta...cvijece koje mi je u pitarima, sklanjam pod tendu kad kisa pada jer pada doslovno svaki dan, evo vec vise od mjesec dana. Jucer je bio dan bez kise, danas opet pljusti. Kao da nije ljeto. Ovo cvijece koje je u vrtu nema probleme radi toga ali sve ovo sta je u pitarima protestira i to naglas - kad rascvjetali cvijet trune na stabljici onda mozes mislit kolika je tu vlaga. I gladiole koje su mi u vrtu nisu lose, a ove sta imam gore posadjene u onu veliku kutiju sa osteospermumima, one su jako lose...nema nista od njih. :-((
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2008 u 08:06
Da ne možemo se nekad boiriti protiv vrmenskih uvjeta, ali i pored toga tebi stvarno uspjeva održati predivnim tvoj "kutak". Dalije su predivne, one neke narančaste višestruke - praznik za oko. Zumbul cvjeta u ovo doba, pa što ti radiš s tim biljkama - znam da ih maziš i paziš, ali da ti pomješaju godišnja doba, to je ipak malo previše.
Ma šalim se nekad se valjda i to dogodi, pa nas još dodatno razveseli.
Da si malo bliže evo mene u "tvoj kutak" na kavu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.