Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - frida nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


frida nudi - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 17:36
frida, stigao mi je lovor danas. cijela kuća miriši. puno ti hvala! smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 23:41
 ma nema na čemu....
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 20:55
 Imam dosta reznica "pepeljuge" - grmić sivkastih listova, žutog cvijeta...očerupala sam svoju....podnosi sušu...ako tko želi šaljem...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 00:40
 evo ih

Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:42
frida
 
prosila bi malo ako može
 
 
smile141
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:51
bilježim se sa štovanjemSmileBig%20smileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 09:55
tajčica pošalji mi adresu na pp
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 09:56
mamaa tvoju adresu imam...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 12:22
 nema više reznica...otišlo...drugi put bude još ako koga zanima...
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 19:29
smile78
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2009 u 12:46
 Ne mogu naći jednu staru poruku pa neka mi se javi TKO DOLAZI U ZD U 6. mjesecu a bugenvilija čeka....nekome sam je obećala a sad zaboravila smile42
Na vrh
dina kalesija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina kalesija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 21:01
draga frida pročitala sam tvoju poruku da si nekom obećala bugenviliju pa zaboravila kome pa ako se niko nejavi mogul je ja nekako dobiti da mi je pošalješ poštom ja sam iz bosne a sve troškove bi ja platila ako može dogovorićemo se PP unaprijed hvala
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 22:24
 Smile saznala sam tko mi dolazi u lipnju na kavicu u ZD i po bugenviliju...
  a stoji kod mene od zimus bas zbog toga što ne znam kako bih je zapakirala da se ne ošteti jer je pustila jednu mladu grančicu s vrlo nježnim listićima....
tebi bi mogla jedino poslati grančice  na zimu pa da ih sama zapelcaš...javi mi se najesen za to jer cu ja zaboraviti opet kome sam što obećala...
Na vrh
dina kalesija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina kalesija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 07:11
baš ti hvala što si mi se javila a obavezno ću se javiti a ti ako možeš pribavi ih u više boja i ako može one grmaste jako mi se sviđaju nadam se da netražim puno a tebi ako šta treba a da nemaš javi ja ti šaljem kod nas ima svega samo bugenviliju nisam nigdje vidjela još jednom hvala
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 03:10
 nemam ja nego jednu bugenviliju i to onu najčešću - roza...kod nas već je zovu "domaća"...u bojama sam vidjela jedino u rasadnicima...kao i te grmaste...
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 22:51
Pozdrav.Ja bih zamolio za jednu grančicu u jesen ako bi bilo kako moguće.Unaprijed hvalasmile75
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 00:40
 Može samo me sjeti...ja cu objaviti kad bude za rezanje...

Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 22:22
Hvala,imat ću na umu.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 00:05
 Imam 4 bebice šarenolisne agave...ako tko želi udomiti siročiće neka se javi do srijede jer sam u četvrtak ( 6.8.)opet u gradu pa mogu poslati...
 Kantarionovo ulje je gotovo pa ako tko želi kupiti....GARANTIRAM  EKO proizvod, moje je maslinovo ulje unutra, a gospina trava ubrana na otočiću....
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 08:14
ako može agava bila bih zahvalna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.