Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 10:39
Nada, nažalost, sjemenje sam već obećao nekome, sorry...

Tražim lukovice Oxalisa, ukrasnih djetelina, svih boja i sl...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 23:58
Starmislim da bi se kod mene našla koja ukrasna dijetelina s četri lista mislim da roze cvate samo moram pričekati da iznikknu naznam točno gdjeje ako te zanima adresu na pp čim izniknu šaljem
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 12:56
Hitno poklanjam oko 3 ribice nigirća za akvarije (Archocentrus nigrofasciatus) zdravi su i redovito se razmnožavaju, poklanjam ih zato što smo mi nabavili diskuse, a nigrići su agresivni i teritorijalni pa ih je najbolje držati posebno, među njima je i jedna rijetka vrsta nigrića koji mijenja boju i reflektira svjetlost, poklanjam, preuzimanje u Kutjevu...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 18:47

Irisi krenuli danas put Kutjeva!

Ubacila sam sjeme echinacee purpurea White Swan i Pink Double delight. Pa ako već imaš, udjeli nekom tko nema!
 
lp
 
p.s. Isprazni sandučić!
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 09:55
Paket je stigao, hvala puno...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,154 sekundi.