Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bilogorsko cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bilogorsko cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:53
Hvala ti Flavia,imam vec zapelcanu roza brugmansiju ako budes htjela javi se.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:58
Jooj Lili smiley1745.gif....hvala ti puno...sad da kažem da hoću...sramota me malo...Embarrassed....a da kažem da neću....pa ne mogu sebe lagat....LOL. Reci kako da se ja odužim? smile71
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 00:19
Doturim ti je kada budem dolazila u zg.,to je zapelcana reznica i nece ti zauzimati puno mjesta.
Ruselije sam pelcala u svibnju,na balkonu su,navodno mrze vlagu po grancicama,sa prvom kisom treba ih skloniti na suho i toplo. Od previse vlage crne im grancice.
Nemoj ih podrezivati mislim da ce puno grancica propasti kada ih unesemi u zatvoreni prostor.Unhappy
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 07:04
Lili, oduševljena sam cvijećem koje si nam pokazala! Pregledala sam sve od početka do sad, predivne primjerke imaš!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 07:37
smile227 i opet smile227
Imaš prediivnih primjeraka. Ne znam na što bih se "popiknula"Big%20smile! A kutak za kavu je Thumbs%20Up
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 09:05
smile227Predivno cvijeće, kutak za kavu...
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 10:39
cvijeće je jako lijepo i sve odreda pravi kapitalci, ali najljepše je mjesto za našu jutarnju kavicu smile113
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 14:20
Jako ti je lijepo sve cvijeće..ali hibiji su predivni..
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 20:01
smile227koje divno cvijece...nemoj ga skrivati..daj jos...smile107
hibi ji,lipa bijela ma fantasticno...imam pitanje za adam vidim tvoj ima hrpu lisca a moj 2 pa kad izlazi 3 jedan vene...kako ti svog njegujes...
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 20:42
Hvala svima na pohvalama!
 
Moj adam je godinama bio nikakav,2 najvise 3 otužna lista.
Ove godine presadila sam ga u vecu teglu,dodala dohrane i nekoliko puta željeza . Adam ne podnosi jako sunce,moj je  u sjeni cijeli dan. Zaljevala sam tek kada se zemlja isusi,jer ubija ga i suvisna voda,lako mu trune korjen!
Ajooj sada sam nabacila cijelu "nauku"Embarrassed
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 21:25
Prekrasno Lili, baš lijepo cvijeće, veliki irascvjetani primjerci, ali mene su posebno oduševili kaktusi pravi su kapitalci Clap
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 22:22
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Jooj Lili smiley1745.gif....hvala ti puno...sad da kažem da hoću...sramota me malo...Embarrassed....a da kažem da neću....pa ne mogu sebe lagat....LOL. Reci kako da se ja odužim? smile71


.............. Hoću i ja a nek se Flavija oduživa bolanLOLLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 22:54
Lili,krasno ti je cvijeće!A močvarac možeš bez brige posaditi u vrt,ja ga imam već 5 godina u vrtu i uvijek ponovo potjera,samo malo slamom zaštitim korijen(na kontinentu sam)Ove godine je čak imao i sjeme,valjda mora odrasti da bi ga stvorio.poz!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 23:01
Prekrasno ti je cvijeće, prekrasni kaktusi.
Užitak je gledati tako zdravo i svježe bilje, vidi se trud i ljubav koje ulažeš u njegu, bravoClapClapClap
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 19:41
predivno cvijeće Lili... da li mi možeš reći kakve su to puzajuće biljke na slikama 4 srt.3-iza adama su neke dvije vrste koje se spuštaju sa prozora i na 21. slici str.3 - na prozoru iza oleandra i puzajučeg kaktusa....nadam se da sam donekle objasnila
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 20:52
Moram posebno pohvaliti puzajući kaktusić, stvarno je krasan...moj nije ni sjena tvog Clap
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 13:12
Hvala svima na posjetu mojoj terasi!
Hana te puzajuce biljke ,u manjoj teglici je biljcica koja ima listice nalik na srce,listici su sivkasti zao mi je ali neznam kako se zove.Raste jako u dužinu i lako se zakorjenjuje.Po zimi se mora spremiti u kucu.Druga biljka ima interesantne listice i cvijet poput zijevalice,sitni bijeli.Primjetila sam da ima i sjeme koje gdje i padne tamo i nice,. danas cu ako stignem uslikati i staviti slike. Ako si zainteresirana mogu ti poslati ,samo posalji adresu.
 
Rain,mocvarca cu posaditi van u vrt,samo sada nemam mjesta jer mi je dvoriste u rekonstrukciji.
Kakve su tvoji hibiji  boje?
 
Silvek,Lantana hvala na pohvali za kaktus,jos stoji vani umotan u plahtu,problem ga je spremiti jer je prerastao ,zao mi ga osisati ali cu morati.
 
Retriver Sara ,hvala na pohvali,pratim Tvoj vrt u Senju,divim se kako ista tamo naraste ,znam kako puse senjska bura.
svima velika smile78
 
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 15:31
super, prva slika bi po opisu mogla biti ceropegia,neki je još zovu lanac od srca a ovo drugo daj poslikaj izbliza ak ti nije problem.javim ti se na pp naravno - hvala
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 18:17

Hana ovo bi mogao biti lanac od srca

 
 
 
Ovu biljku sam uslikala malo blize,ali slike su lose kvalitete:
 
 
 
 
 
Nedavno sam se ponovila sa nekoliko biljaka za moj kamenjar u nastajanju:
 
 
Kaktuse bas i nevolim ali ipak sam kupila nekoliko:
 
 
 
Nedavno sam dobila "odraslu" hoyu ,imala sam je vise puta do sada ali nikada kod mene nije dugo zivjela:
 
 
 
Ovu prelijepu orhideu dobila sam od prijateljice za jedan jako važan i sretan događaj u mom životu.
Uživajte i Vi malo u njezinoj ljepoti:
 
 
 
 
 
Do nekog slijedeceg javljanja ,srdacno Vas pozdravljam!
 
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 18:24
jako lijepo cvijeće, vjerujem da će ova hoya dugo cvijetati na tvome prozoru, a što reći za orhideju osim uživaj draga...i znam da ima još smile79

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.