Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monnina radionica nakita
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monnina radionica nakita

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 24>
Korisnik
Poruka
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:33
Evo mene opet u nesvijesti...smile39smile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:45
Odlično, predobro, savršeno... i treća iz dinastije Chic obara s nogu....bravo majstorice Monna Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20! Moj%20naklon Moj%20naklon
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:19
inače nisam za petljancije sa nizanjem perlica i nošenjem takvog i sličnog nakita (koliko god padam u nesvijest od nekih radova kolko sam stigla pogledat) pa su mi ovi lady chic privjesci smile181svaka čast, divna ideja i izvedba... smile227
a da stvar bude šašavija, mene je tek jučer slučajno strefilosmile122 da bi polimerna glina mogla zapravo biti ono što sam dosad znala samo kao fimo LOL (jednom sam ga se za ciljanu svrhu uhvatila i na tom je ostalo) eto što je nepoznavanje i neprepoznavanje naziva materijala smile60
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 00:00
Nastavak sve bolji i bolji - kako sam i očekivala! Bravooooooo! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 08:31
smile43zašto ja ne znam tako nešto napraviti. Ovo je predivno!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 08:51

Mona ova lady je predivna kao i one prijesmile71

Možda da ih poslikaš sve zajedno,ne radi usporedbe nego radi potpunog doživljajasmile143
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 11:10
Hvala vam drage moje, svima od srca!!!! tako sam happy što me podržavate u radu, a još ako vam se i svidi,iiiiiiiiii.....smile79
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 11:11
Monna ovo je oooodlično!!!
 
Bravo!!!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 11:23
Prekrasno Mona ovo je stvarno originalno.smile120
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 15:00
Hvala proljeće, dorina smile78
 
Novi kompletić:
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 17:14
Sjajno Monna! To je papir na fimu tj. PCu ili? Viđala sam takve "pločice" po netu i jako su mi simpatične jer su motivi neograničeni! Dobro, kad će štand s nekakvim radovima? Pa da i forumašice i opća populacija okite tvojim krasniim radovima? smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 18:01
Sjaaaaajno, draga Monna.... smile141 ...na trenutak sam ipak pomislila da si slagala kriškice različitih caneova, ali na privjesku vidim jasnije uzorak...prekrasan je, jesi li to linerom pojačavala rubove latica i lišća??? Sorry, profesionalna znatiželja Wink ...slažem se s Izzy, mislim da tako dobro i brzo radiš da bi se barem jedan štand učas popunio smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 18:09
kako mi je toplo oko srčeka kad me pohvale ove dvije majstorice nakita, hvala smile92
 
- @Izzy, to je papir sa polimerom, kako bi naša Primavera rekla, omotani transfer
@ Primavera, rubove nisam pojačavala linerom, jer je to papir za motanje origamija, malo-malo je deblji nego pelir, ali je čvrst, a na ovome su rubovi uzdignuti reljefno, i ima svilene niti kroz papir (ne vidi se nalici)...eto, nadam se da sam vam pomogla Embarrassed
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 18:42

I još jedan Embarrassed...

 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 12:31
  Duh Shocked  ...i ovaj je kompletić predivan, ali mene dodatno oduševljava brzina kojom radiš i to taaaaaako dobro....svaka čast na ovim motivima i puno hvala na objašnjenju You%20Are%20The%20Woman   ali znaš ono s malim prstom Wink ...ima takvog papira negdje u Lijepoj našoj ili je iz bijela svijeta upitnik
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 12:57
Prekrasno! smile94
ANĐELKA
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 13:49
Hvala drage cure!
Primavera, papir sam kupila i to vrlo malo od jedne cure, pa tako neznam odakle je porijeklom...no nadam se da ću nabaviti nešto do Božića...Smile
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 16:16
Naušnice od polimera, pijeska i lila perja Smile
 
 
Danas sam završila ovaj kompletić (lažni kamen)isto polimer, perlice su na sajlici i pripadajuće naušnice, sve se klimucka i visucka Wink
 
 
 
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 16:19
komplet je odličan,ali naušnice..... smile93smile89smile91
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 16:23

Ovaj lažni kamen je 100% po mom ukusu.smile94 I naušnice su jako lijepe ali ja nisam tip od roza i lila boja i ne vidim ih na sebi. Ali ogrlicu da....Smile

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.