Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj povrtnjak u i oko plastenika
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj povrtnjak u i oko plastenika

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 14:40
Baš mi je drago da su ti se gazanije primile!!!!smile213
A ostalo ti je sve za pohvalu!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 15:31

I meni je drago da se gazanije za sada drže nadam se da će i ostati.

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 21:39
Baš me raduje napredak biljčicaClap.Izgleda da dobro napredujuSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 22:45
puno lijepih stvari u tvom plasteniku!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 00:13
smile57
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 18:55
Drage curke hvala što ste bile u razgledavanju, doista sam zadovoljna sa plastačem.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 19:02
Odlične slikice iz plastenika! Bit će vitamina i zdravog povrća napretek!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 14:11
Smail pa ovo je super, biljke očito uživaju u plasteniku, a kasnije će tvoja obitelj uživati u finom povrću Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 14:13
Joj što bih ja za jedan "plastač" dala, ali ga nažalost nemam kam smjestiti. Dobar vam tek!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 18:03
Tija, ja ti posudim prostor za plastenik, a može i ovaj plastenik, djelimo po pola što uspije u njemu, Kontesa za sada još nije baš iskorišten jer je tek početak ali do godine će biti sigurno super, Anaida eto ispunila sam obećanje sa slikama  a druge za jedno mjesec dana kada se budu vidjele promjene. Pozdrav.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 00:31
Biljke baš lijepo uživaju rastući u plasteniku. Bit će to prava fešta od povrće....
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 10:06
Moon smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 10:41
Ajme, paratim tvoj plastenik čak od dana kada si pitala gdje se može nabaviti. A čini mi se da je to bilo prije par dana.
Ne mogu vjerovati koliko toga i kako lijepo ti raste.
Dok šetam tvojim, zamišljam gdje bi ja takvoga mogla smjesti.
Naravno i u mome bi bilo gazanija i još mnogo sličnoga LOL
 
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 17:37
Draga Hoya pregledavajući moj dnevnik sigurni si zapazila da se stalno hvalim plastenikom doista sam oduševljena kako sve raste a još i ovi prekrasni sunčani dani doprinose rastu biljaka, ma i ja ne mogu odoliti da ne posadim bar neki cvijet u plastenik, vidiš gazanije cvatu a ima i još ponešto što nisam stigla slikati a stiglo je od jedne meni drage forumašice.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 02:28
Prekjučer na HTV1 je bila emisija u kojoj su govorili o ekološkoj kući. Oni su u svoj staklenik na pod uzidali cigle . Tako da danju se ugriju, a noću otpuštaju toplinu i čuvaju biljke. To je slično onome što sam ti objašnjavala sa bocama vode.Smile
Ako budem pravila takvo što ću napraviti djelom ciglene zidve ili slično da bi dodatno grijalo.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 21:23
Pozdrav! Inače ne pratim dnevnike radova, osim malog goge, on ima super ideje pa zbog toga( izrada kamena, ćupova...) ali si negdje u svom vrtu spomenula plastenik i evo me tu kod tebe. Mene je naša cvjećarka odgovorila od plastenika a već sam imala takoreći naručenog, čini mi se da je bio veći od tvog. Rekla mi cvjećarka (zbog ranije sjetve cvijeća sam ga htjela uzeti a i kasnije sadnje povrća) da se ne isplati jer preko zime trebaš obavezno grijati a ja glupača poslušala i odustala, sad mi je užasno žao. Nisam mislila sijati kao profesionalci pa da sijem jako rano nego negdje dok su vanjske temperature oko nule tj. koji stupanj više tako da na proljeće čim ranije imam cvijeće jer užasno puno novaca svako proljeće dajem za cvijeće. Zanima me kako će to sve sa povrćem, a i nadam se da ćeš u rano proljeće sijati i cvijeće, sve zajedno ispasti. Zanima me još koliko si plastenik platila, zajedno sa ugradnjom sustava kap po kap i montažom. Unaprijed hvala!
I jedno veliko bravo od mene!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 23:00

Ovu temu sam otvorila za sebe da mogu pratiti što sam kada radila u plasteniku, ali i kao pomoć svima koji su zainteresirani za uzgoj povrća u plasteniku za svoje potrebe. Draga sunceeee sve što te interesira pitaj a ja ću ti pokušati odgovoriti. Plastenik sam platila 4000,00 kn + 100,00 navodnjavanje kap po kap. Zadovoljna sam do sada sa razvojem događanja u plasteniku, već smo počeli sa berbom salate a i rokvice, vidjet ćeš po datumu kada sam sijala i eto već je sada dospjelo za potrošnju.

 
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 23:03
Evo malo današnjih slika povrća u plasteniku.
Blitva će skoro biti za branje.
a niti špinatu ne treba još dugo
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 23:04
Ova salata me oduševljava već se savija u glavice
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 23:05
Rotkvica je posebno brzo izrasla već ju beremo i papapmo
a tako su ukusne
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.