Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 22>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 20:45
Iris, pazi kak se izražava... mi se nismo "zarazile" već zaljubile!!! LOL

Evo jednog od današnjih radova! smile79




Naravno da izgleda ljepše u zbilji nego ovako! LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 20:52
tanjurek idealan da se u njega stave vaša gotova jajčeka.
Curke, prelakirajte još jednom tanjur ali sa sjajnim lakom pa se neće vidjeti koliko ste prešle van motiva kada ste ljepile, pusa cmok
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 21:11
Gogs smile141 Ovakvi savjeti su mi jako dobrodošli!
Jeli su to lakovi oni sjajni za ljepljenje? Baš sam neki dan uzela jedan sjajni, tako su mi preporučili u chemacu!

Tanjurček za vaša jaja budu ovalnog oblika, samo trebate mi javiti koliko tanjurčeka trebate! Imam ih dosta! Taj ovalni tanjurček se vidi na slici kod naših jajčeka!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 21:34
Andrejica (pazi da me mama ne čuje) no molim te sakri negdje ono plavo jajčeko sa cvetekom (bumo se srele pa ga buš meni dala). Super si, nemoj samo mami dozvoliti da te previše ispravlja (kad sam počela raditi sve sam premackala šljokicama, potrošila novaca kao u priči, tada na početku mi je falilo ako sve nije bilo sjajno), tanjur iznenađenje je predivan, sve mi je žao što, kad je moja kćer bila stara kao ti, nije nitko kod nas radio takve stvari pa da i ja imam za uspomenu jedan tako lijepi tanjur. Meni se čini da si radila mačkicu, sav mi je umiljat. Bravo malenasmile78
P.S. pozdravi mamu i ostale ukućane!
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 07:44
Andrea radovi su super, tanjur uh boje koje volim  smile169
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 12:04
Tanjurić je preslatkismile71
meni je super u životu
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 12:43
Bravo curice, bravo
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 13:49
Bravo za mamu i kćer, jako dobro napredujete. .samo tako dalje. .
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 13:49
uh tanjurić pravi proljetno-Uskrsni..super
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 21:43
Hvala na svim pohvalama! Stvarno nemate pojma kako to djeluje na MPK!

Danas smo nosile 4 koverte na poštu mojem društvu sa cvijećem i salvetama. Ćak smo otkrile gdje su se počele u Samoboru počele održavati kreativne radionice! smile126
Već smo se prijavile za dječje radionice, a mama bu pomagala tetama čuvati dječicu! LOL

P.S. Baš se veselim kad vidite jučerašnje i današnje radove! Znam da slikice budu malo sjajnije i sl. ali to je najmanji problem. Počele smo se igrati sa špagom i salvetama! Wink


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:10
Evo radova, ne mogu brža biti... Big%20smile

Namjena ove kutijice je kutijica za gumice i šnale za kosu. Na kutiju je prvo ljepljena tanka špaga od jutene vreće, a onda prefarbana sa tonovima zelene i na sve zajedno salvete. Naravno da je ljepša iz bliza!




Stara polica u novom ruhu!




I kruškica koja služi za držač kuhinjskog pribora ili krpica sada dobila svoju boju i ukras, maslinovu grančicu! Slikica je dosta mutna.


Vidim da više neću stavljati "noćne slike", već samo one uslikane uz prirodno svjetlo! Tada su slikice puno ljepše!!! smile79
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:12
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Andrejica (pazi da me mama ne čuje) no molim te sakri negdje ono plavo jajčeko sa cvetekom (bumo se srele pa ga buš meni dala).

Teta Franjice, već sam to jajčeko stavila na licitaciju. Ali, budući se još sjećam slatkača sa zadnje Flore, čekalo bu tebe!!! Wink
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:35
Polica je sjajno ispala, tako je medena, a i vješalica je zgodna! Samo tako! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 08:20
polica ti je ispala super. Volim tu salveticu jer su mi prvi radovi bili s njom
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:01
sve vam je ispalo cukreno.Big%20smile
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 10:40
curke odlično vam ide Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:10
polica je odlična! bravoooo cure smile141
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:11
ma bravo,sve ljepsi i ljepsi radovi,police su mi prekrasne..smile141smile79
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 12:31
cure drage radovi famozni, kutijica je slatka sa špagom, a polica da i ne govorim kako je prelipa. Niste više početnice već ste dobro napredne Clap
smile186 smile141smile141


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 13:55

Ja dobila sam, dobila sam jajčeka na dar,

ja dobila sam, dobila sma jajčeka na darsmile83
pusa Andrejici, smile78, pozdravi mamu!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.