Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - BJELOVAR2005
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


BJELOVAR2005

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 16:35
jako lijepo,radovi su odlični
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 16:41
hahha curke idealno....moja Katja gleda samo starije decke...kaze ovi mali su joj dosadni!!!


hvala na pohvalama jos jednom!!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 16:43
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

slažem se sa curama da ti je pčelicaipak najbolji i najbesprijekorniji rad...
no, i svi ostali radovi su jako lijepi, uredni i profesionalno odrađeni, posebice ovaju suvenir...čestitke na prodaji radova...nemogu sa tih radova pogled skinuti...paviljon budi nostalgiju u meni Cry

a ono što mi je PREEEEEEKRAAAASNO i tako slatko su ovi radovi za nećakinju...jako lijepo si iskombinirala motive i boje....tako nježno, baš onako, za djevojčicu...svaka čast....
vidimo se krajem mjeseca...nadam se na smile142



naravno...samo javi kada stizes!!!!!!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 16:45
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

radovi su prekrasni,neman rijeci..a pcelica je predivna i preslatkasmile141smile79





drage moje...moram ipak priznati...pcelica je pljunuti TATA! hahhaha
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 16:46
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

dal to znači da mi to možeš riješiti ako nabavim salvete ili ??

 smile219



to je najmanji problem...nema frke!!!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 19:01
Radovi su ti stvarno prekrasni,ali pčelica je još ljepša!
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 23:30
LJEPOTICE UZIVAJTE U OVOM!!!


http://www.shutterstock.com/cat-24p7.html
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 00:19
ma ja nikako ne stižem ni pregledati sve koliko tete rade brzo, a komoli komentirati... sve mi je dobro, ratnici su odlicni, a keramičke pločice na kojim si radila su baš dobra podloga, ima ih u svim veličinama i svako ima ostataka od nekog renoviranja
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 22:19
super su  ti radovi,ali ih mala pčelica nadmašuje,dogovor za kavu vrijedi
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 23:19
Originalno poslano od člana tinaV tinaV napisao:

super su  ti radovi,ali ih mala pčelica nadmašuje,dogovor za kavu vrijedi



naravno..kada i gdje??
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:51
Originalno poslano od člana BJELOVAR2005 BJELOVAR2005 napisao:

LJEPOTICE UZIVAJTE U OVOM!!!


http://www.shutterstock.com/cat-24p7.html
 
 
Ja sam uživala u ovoj stranici ali možda ne bi bilo loše da je staviš na stranicu gdje su sve adrese sa slikama.Smile
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 21:02
ne znam kako, ali potpuno su mi promakli ovi tvoji noviji radovi...odusevljena sam suvenirom...i cestitam na ugovorenom poslicu...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 21:34
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

ne znam kako, ali potpuno su mi promakli ovi tvoji noviji radovi...odusevljena sam suvenirom...i cestitam na ugovorenom poslicu...


hvala, hvala!!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:52
svega si lijepog napravila! čestitke na posliću, držim ti fige da ih sklopiš još!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 00:26
hvala monna-1!
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 09:03
radovi su ti krasni i nema potrebe ni za kakvom kritikom- a princeza ti je slađa od svih radova- samo da znašWinkSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 10:59
Draga moja....gledala sam nešto na prvoj strani foruma...pa sam uočila nešto
...neka ti se ostvare svi snovi i želim ti sve ono što si sama želiš.
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 12:04
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Draga moja....gledala sam nešto na prvoj strani foruma...pa sam uočila nešto
...neka ti se ostvare svi snovi i želim ti sve ono što si sama želiš.



jao ...hvala od srca!!! smile78
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 12:14
Sretan ti rodjedan i nek ti se sve želje ostvare.smile73
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 12:19
 
Pridružujem se čestitkama Valentine%20candy
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.