Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jokrajnik- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jokrajnik- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 22:12
Lijep ti je vrt Jo. Želim ti još jako punih novih i rascvjetanih biljčica. Samo naprijed. BravoThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 00:04
e sad bum ja pitala (ispričavam se na svom neznanju) gdje je tvoje mjesto? nisam sigurna...jel to vž županija?
za vrtek sve pohvale Thumbs%20Up sigurno će biti i novih biljčica uskoro Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 00:26
      I od mene !!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 08:15
Pozdrav svima,
hvala svima na lijepoj dobrodišlici, pohvalama i savjetma!
Kaj se tiče hoste, ona se lijepo oporavila i sve one opekotine su nestale, nije joj odgovaralo kaj je bila na suncu i stavil sam joj novu zemlju i sada polako napreduje.
moje mjesto je u Krapinsko zagorskoj županiji,negdje oko 50km južnije od Varaždina.
Lijep pozdrav svima!

*nadam se budu uskoro neke nove biljčice, a i s njima slike, trenutno sam u totalnoj gužvi, pa ništa ne stižem
Na vrh
jokrajnik View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 22 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jokrajnik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 08:38
Pozdrav svima!

Nije me dugo bilo,jer sam bio i još jesam u totalnoj gužvi(posao, fax, doma) i doslovno ništa ne stižem, jedino kaj tu i tamo škicnem na forum malo u to je to.

Imam nekoliko novih biljčica, nadam se da ću uskoro staviti više slikica, a sada vam hoću pokazati posude koje sam napravio, nadam se da će vam se sviđati..

Lijep pozdrav!!







Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 09:21
Lijepe posude si napravioClap
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 11:39
Posude su divne s biljkice u njima predivne Thumbs%20Up
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 13:01
Dragi Jokrajnik,
malo sam navratila u tvoj vrt,
krenulo ti sa biljkicama,dobar si samo tako dalje.
Pozdrav iz Omišlja.Clap
Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 17:27
Nestrpljivo očekujem nove slike . Posude su zakon, čuvarkuće uživaju u njima.
Život je more...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.