Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2014 u 13:42
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Predivne su ti hranilice, nema zime za tvoje ptičice.

jesu simpa su..jos asmo da mi je sjenice privuci najsretnija bi bila.... Tongue
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2014 u 14:30
Sjenice će ti sigurno doći, k meni dođu čak izvana na kuhinjski prozor, pa dignu glavicu i gledamo se preko stakla, ništa se ne boje ako ne napravim neki nagli pokret. smile92 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2014 u 22:23
Divnih sukulentića si već skupila i jako lijepo aranžirala!
Jako mi je drago vidjeti da ni kod tebe drage ptičice neće biti gladne preko zime, bravo!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2014 u 08:00
nesmiju biti gladne...uvijek sam drzala koke i imale su sta jesti sad vise nista osim pilica nehranim pajadne ni nemaju....nekako se i osjecam duznom dati im sto im tereba...
hvala na komplimentima...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2014 u 08:08
Josipasmiley
Kućica je prekrasna!
Ptičice su kod tebe sigurne i sitegolub
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2014 u 08:14
nadam se miska...vidim ih kako letuckaju zasad nestigne upratiti koje  su ma da samo vrapci dodju dobro je....ljepo te vidjeti u mom vrtu mila...smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2014 u 23:28
Draga Josipa, vidim bila si vrijedna i u kući i vani. Lijepo si sve posadila, a sada neka se primi i na proljeće u vrt. Lijepa ti je kućica za ptičice Clap
život je more
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2014 u 00:59
hvala na obilasku lantana....dosta se toga nije primilo i ceka da se iznese van da dobije svoje mjesto....a zaista puno divnih biljaka sam dobila....





divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2014 u 05:48
Draga prijateljice, moram te pohvaliti - zaista si na vrijeme postavila kućicu za ptice, bit će im jako dobar zaklon od snijega i niskih temperatura koje stižu smile168- već sam se jutros smrzla pri samom pogledu na prognozu za slijedećih par dana... snijeg i samo snijeg, smile117...uz velik pad temperature... ujutro čak do -16 kod mene, preko dana -2, ne znam kako u tvom kraju, ali vjerujem da ne bude puno toplije. smile118 Kod mene pada lagano već od noćas... 
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2014 u 12:35
bome zima izadjem po drva na brzinu a ako se  nise obukla smrznem se....a os mislit njima malima nezasticenima...moram jos koju sklepati veliko je dvoriste...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2014 u 12:41
Dražesna ti je kućica za ptice. Hranilica je dobro osmišljena ali ne mogu dobro vidjeti od čega ste to napravili. Od čega je taj donji dio , tj. zelena posudica?. Naslikaj malo krupnije da bolje vidim taj donji dio.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2014 u 00:04
obicni laminat....donji dio sa tanktom letvicom namjeravanm s jednu sa drugue stane dvorista--bit ce lijepo samo da stgne proljece pa da se obilazimo
hvak milice 
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2014 u 11:13
evo nekoliko slicica....

kukurijek



jos cvjeta


boric sa korduna


koja cuvarkucica



divno je biti nekome nesto....
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2014 u 11:30
Baš sam sretna što će ti kukurijek procvjetati. Kukurijek je simbol ponovnog rađanja i pobjede svjetla nad tamom. Želim da ti ovaj cvjetak sve ovo donese.Heart
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2014 u 12:33
bas je lijep nadam se samo da cu vidjeti njegov cvijet...on u 1 mj cvate?pobjedju svakog dana i sata dobijemo....slavuj moj...smile91
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2014 u 22:46
Tako rado dođem u ovaj vrt jer se u njemu uvijek nešto događa i vrtlarica sve radi sa srcem.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2014 u 23:44
Kukurijek je posebno nježan i lijep cvijet i cvijeta kad sve drugo miruje, dugo će te veseliti. Lijepa je i ružica. Clap
život je more
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2014 u 06:05
hvala vam..zaista se nadam da cu uzivati u njemu...nisam ga nikad uzivo vidjela...samo na guglu...smile64drago mi je sto i vi uzivate samnom....

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2014 u 20:55
potpisujem lucy tako i treba biti stvaranje je u životu najveći dar ...
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2014 u 23:32
divan je kukurek...mislim da se tako zove...kod nas...
videla sam tu biljku u šumi...mada ima i pitomi...
ima li snega.........
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.